Treść opublikowana przez hidden22
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Witam. przymierzam sie do kupienia tych wyceiraczek http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-a6-c5-bosch-aero-a933s-i2030115088.html i teraz moje pytanie, posiadam audi z kwietnia 2003r i maoje ramona wycieraczek sa zakonczone mocowaniem HACZYKIEM i czy te wycieraczki zamocuje na nie czy musze kupic etz nowe ramiona ?? pozdrawiam
-
[ALL B6] Śruby zapezpieczajce i normalne
Witam. Chce kupic sruby zabezpieczajace i normalne do felg ori audi ET 45 i moje pytanie jakiej firmy najlepiej kupic sruby?? moze ktos juz kupowal i moze jakies polecic najlepiej jak by ktos pdoal linka do allegro dziekuje i czekam na odp
-
[B6 AWX] Work in progress...
Czesc Artur ile dales za ta pokrywe podloketnika w ASO?
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
ciezko wymienic ta cala galkie? ma ktos mzoe jakas instruckje
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
no widze ale psize ze to do a3 jest ? na innej aukcji poszukalem za 450zl... chyba to nie ejst ori galka z mieszkiem co?
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
wiTAM ;P ILE KOSZTUJE TAKA NOWA GALKA ZMIENY BIEGOW ZE SKORY PIKOWANEJ??;>
-
[B6 AWX] Duże wątpliwości po zmianie softu
siemka mam takie pytanie, jesli zrobie chipa i keidys bym chcial auto sprzedac to idzie wgrac serie?? na 130
-
[ALL B6] Ikonka wizytownika słabo sie świeci!
a nie ma ktos fotki jak wygalda ten trojkat ?? bym sobie dorobil z czegos...
-
[ALL B6] Ikonka wizytownika słabo sie świeci!
AHA TO LIPA...co zrobic najlepiej zeby ta ikona sie podswietlla? dorobic cos czy jak?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam jestem przed wymiana oleju w mom audi a4 1.9TDi 130KM AWX. na dzien dzisiejszy mam zalany Castrol EDGE 5W30 i moje pytanie czy zalac ten sam olej czy zmienic na 5W40? i np jakiegos Motula :)c myslicie o ttej aulcji http://allegro.pl/motul-specific-504-00-507-00-5w30-5l-hurt-favat-i1840530691.html
-
[ALL B6] Ikonka wizytownika słabo sie świeci!
aha to w ASO moozna kupic ta plexe co powinna byc w panelu przednim wizytownika? jaki koszt tego mniej wiecej??
-
[ALL B6] Ikonka wizytownika słabo sie świeci!
noo wlasnie tego trojkacika nie ma... i pewnie dlatego nie swieci sie... moze ktos ma taki trojkacik na opych??
-
[ALL B6] Ikonka wizytownika słabo sie świeci!
Witam. Mam pytanie. posiadam wizytownik i kubek podświetlany. ikonka od kubka bardzo ładnie się podświetla na czerwono a ikonka wizytownika bardzo slabo sie podswietla co moze byc?? i jak to naprawic zeby swiecila sie tak samo mocno jak od kubka... pzodrawiam i czekam na jaies odpowiedzi dodam ze podswietlanie jest ori[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 14:37_________________________________________________moze ktos mi pdoac wymair swiatlowodu ale od ori wizytownika oraaz kubka...??
-
[INNE] Aktualizacja Windowsa 7 na laptopie
Witam. Mam pytanie. 2 dni temu kupilem laptopa NOWEGO z systemem Windows 7 na dysku juz i chciałbym sie dowiedzieć czy ten system jest legalny i czy moge pobierac aktualizacje??
-
[ALL B6] Brak oświetlenia po otwarciu schowka.
od strony pasazera otworz drzwi. i masz z boku zalozona duza zalsepke na kokpicie z boku zdejmij ja i tam masz taka czarna pompeczkie i sprawdz czy masz tam podlaczony kabel od zasilania. moze pompeczka sie zapiekla i ktos odlaczyl kabel od podswietlania
-
[B5 AFN] Problem z centralnym i oświetleniem
no poczekajmy na opinie innych.. może już ktoś miał podobny problem
-
[ALL B7] głośniki
lepiej zostać przy ori, do tych pewnie byś musiał jakiś wzmachol dac. Moj brat w b5 założył coś podobnego to tragedia gorzej gra niz seria
-
[ALL B6] Woda pomiedzy uszczelkami w drzwiach
ja ostatnio zakupilem silikon w spreyu i nic Ci nie przymarzni
-
Jak oszukać czujnik zużycia klocków ?
no ja musze tez tak zrobic jak psizecie ;d klocki mam noweczki prawie a pali mi sie ze sa juz zuzyte ;d musial sie dgzies kabel przerwac czy cus
-
[B5 AFN] Problem z centralnym i oświetleniem
podepnij najpierw VAG i zobacz czy nie ma błędów jakiś !
-
[B5 AHU] Czy wymiana oleju w skrzyni to dobry pomysł???
Witam jaki olej wlewa sie do skrzyni biegow i ile wchodzi do niej??
-
[ALL B6/B7] Lampka podsufitki
kiedys chyba gdzies widzialem i byl taki temat, raczej nie bedzie pasowala tylna
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
te listwy z allegro sa przyklejane czy przykrecane?? tez sie zastanawiam nad ich kupnem
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
ladnie to wygalda na zdjęciach ;d ciekawe jak na żywo
-
[B6 ALT] Gdy opuszczam szybę na dół to drzwi się otwierają - pomocy!
zrob tak jak mowi wijar poki nie sciagniesz boczku to nie ebdziesz wiedzial co tam siedzi !