Treść opublikowana przez hidden22
-
[ALL B6] Pranie tapicerki
No juz jestem po praniu Koles miał karchera do prania i proszek jakis karchera tapiecerka nie do poznania jak nowa wyglada
-
[B6 AWX] Odpala i zaraz gaśnie
jedz najpeirw zeby okdrecili ci dolna pokrywe stacyjki i rozlaczy kabelek od immo psiknie czyms i moze bedzie dobrze
-
[ALL B6] Pranie tapicerki
Witam. Jutro czeka mnie pranie tapicerki i mam pytanie w związku z tym. Auto mam od kominiarza i widzę ze trochę sadzy wszędzie jest. bagażnik prałem sam jakiś czas temu i znowu wyszły czarne plamy tzn ślad jest na oparciu od strony bagażnika w kształcie prostokatu chyba to jest odbicie od podłokietnika... koleś ma odkurzacz do prania jakiś i czy da rade takie coś usunąć żeby już nie wychodziła ta sadza z foteli?? czy są jakieś środki które zakonserwują materiał żeby np nie zostawały plamy od wody? może ktoś już walczyl z tym i może mi pomoc czekam
-
[B6 AWX] Odpala i zaraz gaśnie
Witam. Mialem tez taki problem tzn po odpaleniu auto gasło zaraz i migała kontrolka od immo. Pojechałem do mechanika zdjął mi dolna obudowę stacyjki i tam jest kabelek od pętli "immo" podłączony do innego kabelka, rozłączył te kabelki, psiknął jakiś środkiem i od tego czasu ani razu auto nie zgasło jedz i zrób to powinno pomoc u mnie był błąd "slaby sygnał z kluczyka" powodzenia
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
dzięki dzięki koledzy
-
[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km
aha np mój kumpel w audi nie miał basowego w tylnej polce tylko miał to zabudowane taki materiałem jak tylna polka. na moje to pięknie graja te 9 głośników mi basowy nic lepszego nie jest potrzebne [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 18:07_________________________________________________nie ma nikt takiego materialu??
-
[B5 AVG] Pęknięta miska olejowa, spawać czy wymieniać?
Wymieniaj nie ma co spawać pozdro
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
aha no przejzalem sobie i widzialem ze jezdza na 17-18-19 ale chciałem żeby się wypowiedzieli na ten temat jak to jest każdy może założyć i jeździć ale moga co chwile zmeniac końcówki itd. i dlatego chcialbym to wiedziec
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
Witam. Mam pytanko jak często wymieniacie końcówki, wahacze amory na felgach 17 ? czy opłaca się wkładać takie felgi na nasze drogi ?
-
[ALL B6] Jak wyjąć fotel pasażera i kierowcy?
Witam. Na dniach będę prał cala tapicerkę w aucie i bym chciał wyjąc przednie fotele. Ma ktoś może jakaś instrukcje gdzie co trzeba wykręcić? i jak rozłączyć poduszki w fotelach? czy można prac tapicerkę na ziemi nie ma tam jakiś ukrytych modułów itd? czekam na odp i pozdrawiam
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daytona grey bierz ten kolor będzie kozak !
-
[ALL B6] Włącznik do świateł, przekładka?
dokaldnie mialem 531A a kupilem 531 i dlatego tak to chodzi....
-
[ALL B6] Włącznik do świateł, przekładka?
no ale jak podlaczylem go to odrazu piszczalo i palilo sie podswietlanie bez przekrecania gaslki... wiec cos musi byc nie tak..
-
Znaczenie ET Felgi
http://moto.allegro.pl/audi-a6-a4-5x112-7-5j17-et-45-oryginal-i1713027369.html to sa te flegi i one wystepuja w ET45 i 56 co widzialem...
-
Znaczenie ET Felgi
Siemka. nie chce zakaldac nwoego tematu wiec zapytam tytaj chce kupic fele 7,5 szerokie ET45 i 17 czy beda dobrze pasowaly na audi a4 b6 sedan? nic nie ebdzie obcieralo itd? pozdro
-
[ALL B6] Włącznik do świateł, przekładka?
http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-01-04r-wlacznik-swiatel-regulacja-i1754424230.html z tej aukcji kupilem. moj tak samo wygalda. tylko zauwazylem ze moja plytka jest w ksztacie ksiezyca cos takiego a tamta okragla bardziej. a nr mam taki sam na swoim
-
[ALL B6] jakie ET 45 czy ET 56 ?
ok dzięki koledzy temat ZAMKNIĘTY !
-
[ALL B6] Włącznik do świateł, przekładka?
Witam. kupiłem na allegro włącznik świateł, dzisiaj do mnie przyszedł. Po podłączeniu okazuje się ze to od wersji angielskiej. Wiec wziąłem przełożyłem tylko płytkie, gałkie i obwódkę. czy płytka od anglika moze być zamontowana i nic nie będzie dawała jakiegoś zwarcia czy coś?? czekam na wasze odpowiedzi pozdro
-
[ALL B6] jakie ET 45 czy ET 56 ?
tak tak to jest 17 cali. czyli lepiej brac ET 45 ??
-
[ALL B6] jakie ET 45 czy ET 56 ?
Witam. chce kupić felgi takie jak na zdjęciu i moje pytanie jakie ET 45 czy ET 56 ?? czekam na jakieś konkretne odp
-
[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km
Siemka. ja mam po 2 głośniki w drzwiach z przodu, po 2 głośniki w drzwiach tylnich, na pólce jakiś basowy i jeszcze z przodu na kokpicie pod przednia szyba jeden. u mnie etz nic nie psize ze to bose... czyli ogólnie mam 10 głośników moze niech ktos wypowie sie co zna sie na tym
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
aha no dzieki Ziomus oblukam sobie
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
piekna sztuka ile dałeś za komplet siedzeń??
-
Jak oszukać czujnik zużycia klocków ?
Witam. kiedyś założyłem nowe klocki i po tyg zapaliła mi się kontrolka ze klocki zużyte już są... pojechałem do mechanika on coś zamostkował w klockach i już się nie paliło
-
[ALL B6/B7] Made in Italy
ja tez słyszałem ze Włoskie są gorszej jakości lepiej wziasc made in Germany na felach nie ma co oszczędzać