Treść opublikowana przez hidden22
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam wszystkich Tom
-
[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km
Jutro jak wrzucę foteczki dopiero to zacznę działać ;p ok myślę ze przypadnie mi tak ze będzie pasowało
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
dobra dobra spokojnie ;d już założyłem watek tylko jutro wrzucę foteczki jak zrobię
-
[ALL B6] [B6 AWX] AUDI A4 sedan 1.9 TDI 131 km
Witam wszystkich fanów autko sprowadzone z Niemiec w sierpniu 2009r. ;p rok prod.2003 teraz troszkę o wyposażeniu : - 4 elektryczne szyby - FIS (pełen) - 6 AIR BAG - wspomaganie kierownicy - regulacja kierownicy - elektryczne i podgrzewane lusterka - radio CD Concert - - nagłośnienie Audi z subwooferem na tylnej półce (ori) - Immobilizer - fotele kubełkowe z możliwością reg.odcinka lędźwiowego i z wysuwanymi częściami pod kolana - 2 x podłokietnik (przedni podłokietnik podświetlany na czerwono) - felgi ori 15 - kierownica 3 ramienna skórzana - gałka zmiany biegów skórzana - ori alarm - pakiet oświetlenia wnętrza (drzwi, nawiewy) - ESP, ASR, ABS - klimatronik 2-strefowy - halogeny Zrobione: - felgi 17 - podświetlanie kubka i wizytownika - wymiana włącznika świateł - wymiana miseczek(uchwytu,przód) - przycisk zamka centralnego - kubek, wizytownik i ESP pakiet chrom - podświetlenie pod drzwiami - wymiana ramion i wycieraczek na AERO - RNS-E - klimatronik 2 din - lampki LED w tablice reje. - nowe dywaniki gumowe - osłona akumulatora wg książki mam taka kategorie wagowa : Auto: A4 B6 Nadwozie: Sedan Silnik: AWX 131KM (2003) Skrzynia: MANUAL (5) Kategoria wagowa osi przedniej: 0JJ -20mm 8E0 411 105 CH – 0JJ 8 Kategoria wagowa osi tylnej: 0YH -20mm 8E0 511 115 DJ - OYH 7 Zawieszenie: 1BA Standard Rns-e
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
Ziomus moze jestes w tym obcykany i byś mi pomógł coś poszukać :0 podam Ci moje para audi ja cche max o 30mm obnizyc Auto: A4 B6 Nadwozie: Sedan Silnik: AWX 131KM (2003) Skrzynia: MANUAL (5) Kategoria wagowa osi przedniej: 0JJ Kategoria wagowa osi tylnej: 0YH Zawieszenie: 1BA poszukalem takie sprezyny : http://moto.allegro.pl/sprezyny-audi-a4-sedan-8e-11-00-10-07-30-30-mts-i1724418826.html dobre by byly?? bo chce zalozyc 17 ale na standardowym zawieszeniu to lipnie ebdzie wygaldalo ;/ prosze o jakies opoinie na ten temat pozdrawiam aha i czy msuze amorki wymienic czy moge zostawic ori?? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 23:57_________________________________________________nikt na tym forum nie pomzoe??(( gdzie psize to nikt mi nie odpisze ani nic ;(
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Siemka. laki83 jak dobrałeś te sprężyny?? bo tez chce obniżyć ale nie wiem jakie sprężynki będą dobre o to moje dane: Auto: A4 B6 Nadwozie: Sedan Silnik: AWX 131KM (2003) Skrzynia: MANUAL (5) Kategoria wagowa osi przedniej: 0JJ Kategoria wagowa osi tylnej: 0YH Zawieszenie: 1BA
-
[ALL B6] Ma kto moze fote z tymi felami na aucie?
aha a nie macie jakiejs foteczki z tymi felami na b6?
-
[ALL B6] Zawieszenie 1BA na 1BE
co myslicie o tych sprezynach?? ktore by byly lepsze? 1 - http://allegro.pl/show_item.php?item=1753159515 2 - http://allegro.pl/show_item.php?item=1713029867 3 - http://allegro.pl/show_item.php?item=1745300793
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
Siemka Gelus. sluchaj gdzie kupiles sprezyny obnizajce ? i o ile obizyles furke? i jak dobierales sprezyny ?
-
[ALL B6] Ma kto moze fote z tymi felami na aucie?
Witam. Che kupic takie felgi ale poszukuje fotki audi b6 sedan z takimi felami 17 moze ktos ma to by podal linka dzieki i pozdrawiam http://moto.allegro.pl/super-wzor-17-5x112-audi-a3-s3-a4-s4-a6-a8-100-i1736845152.html
-
Immobilizer
Witam. dzisiaj bylem u mechanika, zdjął mi obudowę od kiery ;p rozłączył wtyczkę od immo (pętli) przeczyścił te styki i jak narazie immo chodzi dobrze nie gaśnie już jak przedtem myślę ze już będzie ok pozdrawiam
-
[ALL B6] Przetarty fotel kierowcy
czaki22 a jaki kolor masz?? i za ile?? bo kurde nie chce brac z podlokietnika tego materialu... czekam na odp [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 00:37_________________________________________________czaki22 czaki22
-
[ALL B6/B7] 22" w B6/B7 ? Da radę :-)
ten samochód chyba tylko stoi bo jeździć to tym na pewno nie idzie może to fura do ozdoby tylko gdzieś rpzeb pubem
-
[ALL B6] Zawieszenie 1BA na 1BE
jeśli mam kategorie wagowa przód 9 i tył 8 to mam szukać sprężyn 1be-1bv tez kategorii 8 i 9?? i wtedy auto będzie stało niżej o te 20 czy 30mm?? widzę nikt mi nie pomoże
-
[ALL B6] Opinia na temat opon i felg
no mowil ze starcza na 1 sezon. ale chodzi mi o wymiar tych opon 215/55/17 auto bedzie wyzej stalo i licznik bedzie klamal??
-
[ALL B6] Opinia na temat opon i felg
Witam dzisiaj jadę obejrzeć felgi wraz z oponami. Dziwi mnie bo te opony maja wymiar 215/55/17, a bym chciał jeszcze ten sezon przelecieć na nich. co myślicie o tych oponach i felgach? czekam na szybkie odpowiedzi pozdrawiam link: http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-cali-audi-s-line-opony-pirelii-i1745537993.html
-
[ALL B6] Zawieszenie 1BA na 1BE
http://moto.allegro.pl/komplet-sprezyn-eibach-30-30-audi-a4-b6-i1735278122.html czy te sprezyny beda dobre do mojego audi??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam. ja mam kolor od lewej - niebieski - czerwony i baily albo rozowy to jest. co to sa za sprezyny?
-
[ALL B6] Zawieszenie 1BA na 1BE
Witam. posiadam ory amorki i sprężyny 1BA. chce włożyć alusy 17 i wiadomo będzie to lipnie wyglądało bo będzie wysoko stal dlatego chce wymienić sprężyny -20mm. czy amory mogą zostać te co są??Nie znam się zbytni na tym wiec myślę ze mi pomożecie może jakieś linki do sprężyn gdzie by obniżyły moje auto o jakieś 20mm Auto: A4 B6 Nadwozie: Sedan Silnik: AWX 131KM (2003) Skrzynia: MANUAL (5) Kategoria wagowa osi przedniej: 0JJ Kategoria wagowa osi tylnej: 0YH Zawieszenie: 1BA
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
siema. mam pytanie ;p ile placiles za malowanie dolow?? tez mam srebne audi i chce pomalowac jakies podklady specjalne miales do tych dolow?? nie odchodzi ci farba?
-
[ALL B6] Malowanie dokładek ! Gdzie ? I jak ?
Witam. Przymierzam sie do pomalowania dokladek tzn ( zderzak przód i tył, progi dwa i listwy na drzwiach) i mam pytanie czy ktoś malował te dokładki z kujawsko - pomorskiego?i czy mógł by polecić jakiegoś dobrego lakiernika z (kujawsko pomorskiego) co ma pojecie jak to zrobić dobrze żeby nie odpadł lakier? te plastiki trzeba zeszlifowac cos? jakies podlady na plastik? i czy sie oplaca to pomalowac zeby pozniej sie nie denerwowac?;> kolor Audi to srebny dziekuje i czekam na jakies konkretne odpowiedzi
-
[B6 AWX] Doradżcie które zawieszenie wybrać.....
Witam. moze ktos podac jakiegos linka na allegro do zawieszenia1be ??
-
Immobilizer
WItam. mój problem wygląda tak. Po odpaleniu (nie za każdym razem) auto gaśnie po 1sek od odpalenia. Problem występuje na oby dwóch kluczykach...podłączyłem do kompa i wyskakuje błąd "slaby sygnał z kluczyka" możne miał ktoś taki problem już i sobie jakoś z nim poradził? dodam ze po zgaśnięciu auta miga kontrolka od immo dziekuje i czekam na odpowiedz jakaś
-
[ALL B6] Samochoód czasami gaśnie, kontrolka immobilajzera
Witam. szukałem na forum ale nie moglem nic poszukać na ten temat o co dokładnie by mogło chodzić. wiec mój problem wygląda tak. Po odpaleniu (nie za każdym razem) auto gaśnie po 1sek od odpalenia. Problem występuje na oby dwóch kluczykach...podłączyłem do kompa i wyskakuje błąd "slaby sygnał z kluczyka" możne miał ktoś taki problem już i sobie jakoś z nim poradził? dodam ze po zgaśnięciu auta miga kontrolka od immo cry dziekuje i czekam na odpowiedz jakas smiley[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________nikt nie pomoze?? [mod]Jest opisane jak to naprawić w "Warsztacie" [/mod]
-
[ALL B6] Przetarty fotel kierowcy
to jest taki sam kolor co mój? tzn taki co na zdjęciu z allegro?