Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hidden22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hidden22

  1. Witam. nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj ma ktos z was klocki bosha?? ja 4 miesiace temu wymienilem na bosha i widze ze co chwile mam felgi brudne od pylku czarnego... czy to wina klockow?? jakiejes slabej jakosci sa?? czy kazde klocki tak brudza??
  2. jaka cena takiego parownika do audi b6? bo zauwazylem u mnie ze tez czasami szyby zaparuja i jest lekki srodzik ;d
  3. widzialem ostatnio na miescie u mnie rpzejezdzajaca audi z takimi lapmai ;p nie za bardzo mi sie podoba... wiec nie ma co inwestowac ;>
  4. takie fele to musza byc min 18 to juz jest efekt ale na 17 lipa
  5. ile taka wycinka DPF-u kosztuje?? :gwizdanie:
  6. ja tam używam plaka ;d popsikam trochę przetrze szmatka i jest git i kokpit wygalda jak nowy
  7. dzięki dzięki już rozpracowalem
  8. Witam. Mam pytanie, czy idzie wymienić przedni panel uchwytu kubka?? bo chce przełożyć swój panel przedni do innego uchwytu kubka. Jeśli idzie to gdzie trzeba podwarzyc itd pozdro [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 13:10_________________________________________________zdjalem przedni panel w uchwytu kubka i teraz nie wiem jak soprezynka taka mala przychodzila tam zeby ten przedni panel odskakiwal... mzoe ktos wie jak powinna byc ona
  9. auto jest koloru srebrnego no moze fajnie wygalając ale kupie będzie wygadało źle i co wtedy zrobię z tymi lampami ;d najlepiej jakaś foteczkie luknąć jak to wygląda na srebrnym kolorze
  10. Witam. Co myślicie o założeniu tych lamp? nie będzie przypalowo wyglądać? http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b6-00-04-red-white-led-depo-i1787487126.html
  11. Witam. Poszukałem na necie firmę chipująca autka w Bydgoszczy. Ktos robił chipa u nich?? dobrzy są?? czekam na odp jakieś pzodro
  12. Witam Marcin9680 ile wyniesie Ciebie cala przerobka,robocizna,czesci potrzebne i RNS-E??
  13. a znacie w kuj-pom dobra firmę czipująca? :gwizdanie:
  14. to nie jest żaden wirus...porostu wrzuciłem je na serwer bo zdjęcia są w bardzo dobrej jakości a jak wrzucę same obrazki tutaj to będą mniejsze...
  15. Witam. Mam pytanko do was, czy po czipie np sprzęgło,wtryski turbina szybciej się zużywają i inne jakieś podzespoły silnika?? czy podczas wymiany np filtra paliwa, klocków i innych części które często się zużywają trzeba wymienić na jakieś lepsze czy mogą być takie same jak do tego czasu wkładałem? czyli pod wersje 130Km !
  16. Witam panowie mam do kupienia Fele chciałem wam pokazać co myślicie o nich?? czekam na wasze odp ;p http://www.speedyshare.com/files/30031212/Nowy_folder.rar
  17. wyslij foteczki tych fel i napsiz po ile masz najbardziej interesuje mnie taka fela http://moto.allegro.pl/audi-a6-a4-5x112-7-5j17-et-45-oryginal-i1713027369.html
  18. jak by ktoś miał takie fele i z pewnego źródła ze nie byly spawane itd to piszcie na pw
  19. koledzy a np jak deszcz napada wam do tapicerkę czy woda się poleje to zostaje wam plama na siedzeniu?? chodzi o czysta wodę a nie jakiś sok
  20. mojemu dziadki ktoś polecił tego kolesia do prania dywanów ;d ładnie mu wyprał to wziąłem go tez 100zl przeszło 4h prał z czystej wody zrobiła się czarna jak smoła woda a fotele nabrały teraz swój kolor jestem zadowolony koleś dojeżdża na miejsce swoja fura i bierze 100zl za cala usługę Pozdrawiam
  21. no ja miałem okazje ostatnio kupić za 1300zl ale do malowania, za malowanie jednej feli 70 zl koleś wola. wiec 1300zl plus malowanie 1580zl plus sprawdzenie czy sa ok następne 50zl wiec wole dołożyć te 400zl nie cale i kupić nóweczki sobie na allegro jest trochę tych felg ale czy nie było spawane już czy coś...
  22. no mi tez sie najlepiej podobaja z 17 jeszeli 18 to juz bym sobie jakas szpryche bym wzial ale na 17 ta jest idealna nie wiem jakos nie jestem przekonany do uzywek wole kupic nowe, wiem co mam a kola to podstawa
  23. przemyslalem i zaloze 17 nie ma co szalec z wiekszymi 17 ladnie juz wygalda i jesczze nie ma takiej tragedii do konca nie wiecie moze gdzie w Bydgoszczy czy okolicach mozna kupic nowe ori felgi?? a interesuja mnie ori audi takie - http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-a8-5x112-7-5j17-et-45-oryginal-i1749760961.html
  24. dzieki kolego opanowalem juz sytuacje Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.