Treść opublikowana przez hidden22
-
Temperatura podchodzi do 120stopni
Witam wracając dzisiaj z pracy przy prędkości ok 140 km/h wyskoczył komunikat od zagotowanej wody oraz na liczniku pokazało powyżej 120 stopni i odrazu sie zatrzymalem... mały wentylator pracował na max obrotach duży coś nie chodził albo delikatnie się kręcił, po włączeniu temp na HI z kratek wieje letnim powietrzem... może wie ktoś co to może być...co mogło się uszkodzić dzięki
-
Zderzak od lifta do przed lifta audi b5
Witam mam pytanie do was panowie brat posiada audi a4 b5 z 97 roku i chce wrzcuci zderzak z audi b5 po 99r czy bedzie pasowal? czy trzeba cos przerabiac? licze na szybka odpowiedz !
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
hmm..moze cos jest uszkodzone w RNS-e?
-
Rodzaje RNS E
a takie z exoe po ile chodza? tylko ciezko poszukac takie na allegro ;/
-
Rodzaje RNS E
Witam co panowie myslicie o tej navi? niby 2010r produkcji AUDI A4 RNS-E POLSKIE MENI IDEALNY STAN PEWNIAK (2640616789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
gdzie jest wzmacniacz w sedanie
wzmacnaicz w sedanie masz w prawym boczku jesli chodzi o sedana ostatnio sciagalem boczek to widzialem wzmachol tam
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
tak będzie pasowało pisze nawet w aukcji
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
Adapter antenowy Audi A3 A4 A6 Navi plus - RNS-E (2620895292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
SIemka mialem podobny problem u mnie pomoglo takie cos: patrzac na radio od tylu po prawej stronie mialem podlaczona antene radia a po lewej stronie mialem wlozona wtyczke od diversity i juz ladnie sciaga stacje
-
Rodzaje RNS E
Witam mam takie pyt. czy navi RNS-e wyprodukowane w 2010 ablo 2011 to juz sa te lepsze z wieksza rozdzielczoscia itd?
-
[B6 AWX] Przepalająca się świeca żarowa
Witam. czy idzie sprawdzic vagiem czy wszystkie swiece sa dobre? jesli tak to prosze napsiac jak to zrobic gdzie trzeba wejsc itd posiadam vaga 311.2 pzodr
-
Chorus II na Concert III
przełożyć pin 5 z kostki B do pinu 7 kostki C i jak kolega napsial 16 zlitowac razem z 15 razem !
-
Na co zwrocic uwage przy kupnie xenonow
Witam. niedługo przymierzam sie do zakupu xenonow na co zwracać uwagę? czy opłaca sie kupowac takie rzeczy z allegro? jaka cena za 2 lampy z osprzętem żeby nie przepłacić? czy lepiej kupic nowe lampy przetwornice i zarniki? i jesczze jdno pytanko czy takie xenony beda pasowaly p&p pod zwykle teraz zamontowane lampy oraz regulacja wysokosci czekam na wasza pomoc pozdrawiam
-
[ALL B6] Lampy Xenonowe na zwykłe
WItam. Szukalem szukalem i nic nie poszukalem mam pytanko posiadam zwykle lapmy na zarowki h7 na drugi rok bym chcial xenon wlozyc jak to wygalda teraz? wiem ze musze miec spryski i samopoziom, ale jesli podlacze je zaraz pod te wtyczki co teraz mam to beda normalnie chodzic czy jak? pokretlo do regulacji wysokosci mam w kolo wlacznika swiatel? wymienial kiedys ktos w taki sposob i chodzi to czy musze zmieniac kostki jakies?
-
Chorus II na Concert III
Witam albo mozesz przelozyc tylko same przednie panele od klimatronika ja kupilem kliamtronik od b7 i przelozylem sobie tylko przod i nic nie musialem sie bawic
-
[ALL B6] Montaż xenonów
Witam. czy jesli posiadam terZ ZWYKLE LAPMY NA H7 I BYM CHCIAL WLOZYC GOTOWE LAMPY XENONOWE TO PODLACZAM JE POD KABLE CO TERAZ MAM I BEDA DZIALAC>? CZY MUSZE COS ROBIC W INSTALACJI? I JESLI BYM CHCIAL REGULACJE MANUALNA?
-
Środek do czyszczenia tunelu i boczkow
Mariusz i jak robiles tym? ja dzisiaj zrobilem schowek i kilka innych plastikow patrzcie jaka roznica...masakra jak to wygalda woda cala czarna, musze caly tunel zdemontowac i doprowadzic do porzadku w koncu to ma swoj kolor ! 20120905319.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Blaszka od srubki trzymajcej schowek
Witam. potrzebuje nr blaszki która jest pod konsola są wkręcone w nie śrubki które trzymają schowek pasażera tak wygląda : 20120906324.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam. Panowie szukam kogos z Bydgoszczy co dobrze pierze siedzenia w aucie ! możecie kogoś polecić ??
-
Łożysko przednie - jakiej firmy?
ile placiles za faga? to wszystko jest mozna jesczze kupic razem z piasta ale jesli Twoja jest ok to po co kupowac i placic wiecej
-
Wnetrze w kolorze swing i dekory alu
Witam co to sa za listwy? AUDI A4 8E0 LISTWY WEWNETRZNE KARBONOWE KARBON (2596562793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. rybia luska ale jakies ciemne one sa?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
kabinowy węgiel mann/knecht powietrza mann/knecht filtr paliwa mann/knecht audi a4 2003r 1.9TDI AWX ! dzieki czekam !
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
Witam. chcialbym wymienic licznik na kolor mam autko z marca 2003r 1.9 TDI z jaka literka szukac licznik kolor? i z ktorego roku musi byc ten licznik pozdr
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
WItam osttanio wymienialem olej w skrzyni biegow i mechanika zalal mi olej Shella 75W90 dobry to jest olej?
-
[B5 AVV] Wysoko świecący xenon
Witam mam pytanie jesli bym chcial zalozyc xenony jak to wygalda kiedy bym chcial miec ustawiane manualnie je? podlaczam pod kostke i bedzie chodzilo normalnie ustawianie wysokosci pokretlem od strodka auta? czy musze cos zmienaic itd? kupuje lampy ori xenonowe podlaczam pod kostki ktore teraz mam podlaczone lampy i beda chodzic? czekam na pomoc ! pzodr