Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hidden22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hidden22

  1. hidden22 odpowiedział(a) na _Darek_ temat w Audi A4 B6/B7
    witam podlaczam sie do tematu. dzisiaj zauwazylem ze przedni amor tez mi sie wylal...jakis czas temu bylem na tescie amorow na stacji i tyl poakzalo 40% wiec co wybrac sachsa czy kayabe? czy po wymianie amorow podniesie mi sie cos auto?
  2. ja tez mam bledy w drzwaich i to w akzdych. dzisiaj skminilem nowa zagadke wiec tak zamknalem auto normalnie pilotem po chwili juz nie mogem otworzyc wiec kluczyk w drzwi przekrecam wchodze i jak chce zapalic lampe w podsfuitowce to nic zero reakcji jak by zasilania nie bylo. i czasami klucyzkem jak otwieram drzwi to gladko idzie przekrecic a nie raz czuje jakis opor.
  3. sprawdzalem kable w drzwiach i wyladaja na cale nawet mechanior sprawdzal je poczyscil kostki w tych kablach miedzy drzwiami a karoseria. zamowilem modul i czekam jak przyjdzie podmienie i zobaczymy co sie stanie ;d
  4. u mnie tak samo jest po zamknieciu z pilota auto usypia sie po kilunastu sek a po chwili zaczyna migac dioda i rnse budzi sie...ale przy zamknietych drzwiach bez blokowania z pilota navi usypia sie jak i cala elektronika. na dniach bede mial modul to podmienie i zobaczymy moze mk jest uszkodzony i robi takie cos
  5. witam mam ten sam problem co wy na vagu bledy z kazdych drzwi i pilot raz chodzi raz nie...kupilem modul kom.i na dniach bede zakladal nowy to dam znac czy to wina uwalonego modulu kom. ---------- Post dopisany 03-07-2014 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 03:13 ---------- i jak panowie cos doszliscie juz z tym? ja czekam na modul i w poniedzialem bede zmienial na nowy
  6. Witam. mam podobny problem z pilotem raz chodzi raz nie nie chce uspac sie elektryka mam nadzieje ze to tez modul bo juz zamowilem uzywke od kolegi z forum. u mnie akurat bledy w module pokazuje z 4 drzwi ze brak sygnalu..
  7. piosiada ktos nr kostki od stacyjki? ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 21:16 ---------- posiada ktos nr kostki stacyjki ? bo bede dzownil do ASO jutro i bym potrzebowal nr ---------- Post dopisany 30-06-2014 at 04:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2014 at 19:18 ---------- witam pobpasi ta kostka do awx-a? KOSTKA STACYJKI WŁĄCZNIK ZAPŁONU VW 4B0905849 (4338332902) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i to jest ori po nr? ---------- Post dopisany 02-07-2014 at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2014 at 04:11 ---------- panowie ile kosztuje ta ori kostka stacyjki? bo kumpel odebral mi z serwisu audi i 160zl...
  8. tylko ze nie chce malowac 4 fewlg tylko jedna bo przetarlem jedna szczeble od felgi ;/
  9. a ten dławik gdzie sie znajduje? ja juz 4,5 roku nie wymienialem nic a nie wiadomo czy predzej ktos ruszal dławik czy osuszacz
  10. Witam nagralem filmik jak to wygalda z ta stacyjka. bo przekreceniu w gore radio wyalcza sie a jak w dol to dziala
  11. aha a moze byc od tej kostki ze nie daje syg na klape gaszaca i nie dziala mi dlatego? zna ktos nr tej kostki?
  12. a z wymiana jak to wygalda idzie wykrecic go od dolu czy trzeba sciagac zderzak?
  13. Witam. mam pytanie zauwazylem u siebie ze jak wyalcze auto to navi nie gasnie a jak minimalnie przekrece kluczykiem w strone zaplonu ale to doslownie o 2-4mm to navi wyalcza sie czy to jest cos kostka uszkodzona? czuje luz taki w stacycje jak przekrecam kluczyk. jak to u was wygalda?
  14. pisalem do dzika z forum osuszacz hella 86zl dławik NRF 8zl ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- tomekhxc jakiej forimy wkaldales osuszacz i dławik?
  15. hidden22 odpowiedział(a) na hidden22 temat w 1.9TDI
    bylem keidys na podmiance zaroku n239 u mechanika i cos ok 120zl z aso. od turbo masz n75 moze zaworek Ci od turbo rozwalil sie cos. sprawdz moze wezyki moze masz gdzies niesczzelnosc w nich dziurka czy cos nikt nie posiada schematu instalacji silnika a dokaldniej od kablkow n239 gezie ida te l2 kable od niego silnik to awx 2003r ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- sprawdz sobie jesczze ta klape gfgaszaca wyjmij ja i rozbierz ta czarna gruszke tam jest taki balonik czarny gumowy moze pekl Ci i nie chodzi klapa gaszaca
  16. hidden22 odpowiedział(a) na hidden22 temat w 1.9TDI
    u mnie ta membrana czarno-biala jak przeplyw powietrza idzie od strony sterownikow n239 itd a w druga strone od vacum do sterownikow n239 itd nie nie idzie dmuchnac.u mnie tez trzesie silnikiem. wiazka wygalda na cala i nie ruszana. koles sprawdzal kompem jakos i mowil ze sterowanie ejst i zaciaga a jak gasze auto kluczykiem to juz klapa gaszaca nie chodzi zero zaciagu w wezyku...
  17. auto wygląda lepiej niz nowy co kiedys wychodził z salonu... pieknie zrobiona
  18. fotele petarda ! pierwszy raz widze w takim materiale
  19. hidden22 odpowiedział(a) na kominx temat w 1.9TDI
    Witam. troche odswieze temat gbo nie chce zakaldac nowego watka. chodzzi mi tez o te podcisnienie bo do konca nie kumam. dmuchajac w zaworek zwrotny od strony bialem to powinno przechodzic powietrze czy blokowac sie? Piszecie ze podcisnienie wytwarza pompa vacum jak widac na zalacoznym zdjeciu idacy bialy przewod od vacum do zaworka zwrotnego to tym przewodem pompa vacum daje cisnienie na pozostale wezyki? i jescze jedno pytanie ten zbiorniczek podcisnienia co miesci sie kolo n75 to jakie jest jego dzialanie? do niego wchodzi jeden przewod jak widac na zjdeciu, jaka on role pelni. nie mam wogole pojecia w jakiej kolejnosci to dziala i gdzie znika te cisnienie itd fajnie by bylo jak by ktos wyjasnil pozdrawiam
  20. hidden22 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. mam problem z zaworkem n239. auto posiadam juz 4 lata i teraz nie pamietam czy juz tak bylo jak kupilem go czy chodzil. opisze dokaldnie o co chodzi. gaszac auto klapa nie zamyka sie co powoduje telepanie silnikiem przy gaszeniu. sprawdzilem kable i sa cale oraz wezyki. podmienilem nawet zaworek na nowy n239 i nadal zero reakcji. dodam ze w kompie nie ma zadnego bledu o uszkodzeniu zaworka. Mechanik sprawdzajac dzialanie klapy gaszacej przez vag to zaciagalo powietrze. gdzie moze lezec problem? moze ktos posiada schemat instalacji n239 gdzie jest dokladnie podlacozny? mozliwe ze moze byc uszkodzony sterownik silnika? jesli tak to jaki koszt wymiany takiego sterownika. z Gory dziekuje za pomoc
  21. ja mam s3 lte i jesczze nie mam
  22. Witam panowie kiedy bedzie nowy android 4.4 na s3 LTE?
  23. witam podpinam sie do pytania szczepan24, jesli odepnie sie kable od licznika przy wyalcoznym zaplonie to trzeba bedzie cos vagiem robic czy spowrotem podpiecie licznika bedzie wszysto ok?
  24. ale w kolorze swing kupowales u niego?
  25. Witam. Panowie jak u was wygladaja tunele w kolorze swing? bo u mnie jest troche juz odrapany i nie podoba mi sie zbytnio ;/ patrzac na allegro to nie ma takich a jak sa to tez w nagannym stanie. Idzie to jakos zregenerowac albo ile kosztuje nowy w sklepie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.