Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lo-buz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lo-buz

  1. Nad zmiana opon napewno bede musial sie zastanowic bo na tych co kupilem to hmm.. jeden sezon moooze by przejechal, ale wole nie ryzykowac. O dokladkach bede myslal pewnie na wiosne ( aczkolwiek ) Chcialbym takie.. mmm .. http://www.allegro.pl/item806259328_audi_vw_seat_skoda_oryginalne_mam_8_17cali.html Tylko ze cena tez z tych niskich nie jest
  2. Witam serdecznie, czas i tutaj sie przywitac. Juz od dawna chorowalem na ten samochod, wczesniej ford focus w kombi w benzynie. Obecnie mam Astre F i Audiczka a4 :gwizdanie: Astra jezdze juz z dobrych pare lat, i to moja skarbonka byla, pochwale sie A od paru tygodnia stalem sie szczesliwym posiadaczem Audi A4 b6 TDI 101 KM. Jezdzi sie wysmienicie, dieslem zaczynam dopiero uczyc sie jezdzic, ale przykazania znam juz prawie na pamiec Raczej golasek ale hmm.. jak dla mnie ma wszystko co jest mi potrzebne do komfortowego poruszania sie Pierwsza jazda na 17" ah.. pieknie sie prowadzi ale.. gdy jest dobra droga bo jak sa koleiny to masakra, buja na lewo i na prawo Oponki 235/45 Obecnie kupilem juz stalowki i nowe opony zimowe, wymienilem oleje, filtry. I coz.. jezdze Jak mam jakis problem albo czegos nie wiem to zawsze znajde odpowiedz na forum - i tutaj wielkie dziekuje A tu nie moglem sie powstrzymac Jakie mam plany ? Hmm.. Zmiana aluskow na jakies inne, moze 16" chodz hmm 17" ladniej wygladaja ale jazda w trasach jest dla mnie troche meczaca. Juz na zimowkach 15" jezdzi sie lepiej.. I poki co tak to wyglada
  3. Witam serdecznie, juz troche czytalem Wasze forum ale nie do wszystkiego mialem dostep wiec rejestruje sie . Obecnie jezdze Fordem Focusem 99' 1.6 16V oraz Oplem Astra 92'. Zamierzam kupic A4 i mam troche pytan i watpliwosci Mam nadzieje, ze znajde odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. A tak po za tym, pozdrawiam i witam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.