Treść opublikowana przez jurekb133
-
[B5 ARG] Problem z centralnym
kupilem na allegro caly sterownik z uszkodzona elektronika,ale silniczek grafitowy dobry np. http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&order=p&string=pompka+centralnego+zamka+audi i tam wybierz odpowiedni model, najwazniejsze jest oznaczenie ktore masz na swojej pompce (moze sie roznic ostatnim symbolem np 8L0 862 257 A LUB 8LO 862 257 L ),ale silniczek wtedy bedzie pasowal, roznia sie elektronika
-
[ALL B5] Pilot scyzoryk do centralnego-jaki wybrać
witam, ja ostatnio zakladalem sterownik centralnego zamka i szukalem czegos co nie jest Chinskie, moj znajomy elektryk polecil mi taki http://www.altimplus.pl/shop/pokaz_podkat.php?idkat=22 jest to produkcja polska, jestem z niego zadowolony i wam tez moge polecic. pozdro.
-
[B5 ARG] Problem z centralnym
ja mialem podobny problem, silniczek pracowal a drzwi sie nie zamykaly,jak dmuchnalem wezyk to sie otwieraly wymienilem takie grafitowe lopatki odpowiedzialne za pompowanie powietrza i teraz jest super
-
[B5 AFN] Spadek mocy
ja poszedlem na latwizne i wymienilem tylko sterujacy ale sie wtryskiwacze dogadaly wiec dalem spokoj
-
[B5 AFN] Spadek mocy
moze nie bedzie tak zle, wtryskiwacz sterujacy kosztuje ok.200zl , chociaz ja znalazlem o polowe tanszy, tylko ze do silnika 1z w( golfie 3) zalozylem od ahu, nie bylo zadnego problemu,po wymianie zrobilem jakies 70tys.km bez zadnych problemow
-
[B5 AFN] Spadek mocy
andegrand byc moze awarii ulegl wtryskiwacz sterujacy wzniosem iglicy (to ten jeden z kabelkiem , trzy sa bez kabelkow)
-
Kody climatronika Audi A4 B5
a u mmnie wyskakuja takie bledy: 4.1 11.7 13.7 18.3 co robic? ;( ; pomocy!!!!!!
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja mam w golfie 3 silnik 1z przejachane 420 000 tylko sie turbinka troche poci bierze 0.5l/15000
-
[B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
1z nie ma kola dwumasowego na 100%
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem
ja mialem podobny problem, pomoglo czyszczenie wacikiem ze spirytusem przeplywki
-
Opony Debica Frigo
najlepszy stosunek ceny do wlasnosci jezdnych, duzo lepsze od Kormoranow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, mam na imie Jurek i od niedawna jestem wlascicielem a4 b5 avant 1.9tdi