Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jurekb133

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jurekb133

  1. kupilem na allegro caly sterownik z uszkodzona elektronika,ale silniczek grafitowy dobry np. http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&order=p&string=pompka+centralnego+zamka+audi i tam wybierz odpowiedni model, najwazniejsze jest oznaczenie ktore masz na swojej pompce (moze sie roznic ostatnim symbolem np 8L0 862 257 A LUB 8LO 862 257 L ),ale silniczek wtedy bedzie pasowal, roznia sie elektronika
  2. witam, ja ostatnio zakladalem sterownik centralnego zamka i szukalem czegos co nie jest Chinskie, moj znajomy elektryk polecil mi taki http://www.altimplus.pl/shop/pokaz_podkat.php?idkat=22 jest to produkcja polska, jestem z niego zadowolony i wam tez moge polecic. pozdro.
  3. ja mialem podobny problem, silniczek pracowal a drzwi sie nie zamykaly,jak dmuchnalem wezyk to sie otwieraly wymienilem takie grafitowe lopatki odpowiedzialne za pompowanie powietrza i teraz jest super
  4. jurekb133 odpowiedział(a) na TytiX temat w 1.9TDI
    ja poszedlem na latwizne i wymienilem tylko sterujacy ale sie wtryskiwacze dogadaly wiec dalem spokoj
  5. jurekb133 odpowiedział(a) na TytiX temat w 1.9TDI
    moze nie bedzie tak zle, wtryskiwacz sterujacy kosztuje ok.200zl , chociaz ja znalazlem o polowe tanszy, tylko ze do silnika 1z w( golfie 3) zalozylem od ahu, nie bylo zadnego problemu,po wymianie zrobilem jakies 70tys.km bez zadnych problemow
  6. jurekb133 odpowiedział(a) na TytiX temat w 1.9TDI
    andegrand byc moze awarii ulegl wtryskiwacz sterujacy wzniosem iglicy (to ten jeden z kabelkiem , trzy sa bez kabelkow)
  7. a u mmnie wyskakuja takie bledy: 4.1 11.7 13.7 18.3 co robic? ;( ; pomocy!!!!!!
  8. ja mam w golfie 3 silnik 1z przejachane 420 000 tylko sie turbinka troche poci bierze 0.5l/15000
  9. 1z nie ma kola dwumasowego na 100%
  10. ja mialem podobny problem, pomoglo czyszczenie wacikiem ze spirytusem przeplywki
  11. najlepszy stosunek ceny do wlasnosci jezdnych, duzo lepsze od Kormoranow
  12. witam, mam na imie Jurek i od niedawna jestem wlascicielem a4 b5 avant 1.9tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.