Treść opublikowana przez StoRK
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
ciut slabo obnizona ale nie masz co sie dziwic ze jest tez twarda bo jak bys obnizyl i zostawil twardosc na komfort to by zdezakiem kamienie z drogi zbierala przy hamowaniu
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
kolego w TIRach jest webasto i one jezdza na ropke a webasto ciagnie ze zbiornika to jak myslisz na co jest? a na benzyne to sie jeszcze nigdy nie spotkalem... wiem ze webasto potrzebuje ropy dlatego ze grzeje na zasadzie plomienia! inta z bateriami chodzilo mi o to ze jak dlugo chodzi to moze cale baterie wyladowac i rano bedzie zdziwienie.
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
ale webasto to grzenie postojowe... przynajmniej w TIRach tak jest bo wiem ze jest webasto suche czyli grzeje kabine i mokre to ono grzeje i kabine i silnik ale duzo wiecej pradu ciagnie i szybko bateria padaja
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
za***isty avancik! plus ze traktor pod maska!!! nic dodac nic ujac...no moze zawias obnizyc
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
fajny dieselek! tylko te dywaniki sa okropne kup ori do audi a4 bo te wygladaja jak z poloneza...
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
o kolego brava dla ciebie :oklaski:. jak dla mnie najlepsza udi na tym forum. piekna jest ladnie zglebiona i felgi fajne. spoko ze felga wchodzi w nadkole tylko jak to skreca nie moge pojac
-
S4 B5 Moj ci on!
fajny fajny ale wydech...zmien szybko. ladna ale moze wiecej fotek
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
lipa myslalem ze jak benzynka w zimie ze 4min i cieply...a ty pomylka mam tego diesla od czerwca wiec nie wiem jak jest w zimie. a ja nie mam podgrzewanych siedzen ;(
-
[1Z] Kontrolka świec żarowych
Voucher: nie wiem czy zauwazyles ale masz zegary od benzyniaka...cos bylo przy nich robione
-
[ALL B5]Moje wozidelko
PELEX zglebiona jest czy tylko tak w trawie to wyglada?
-
[ALL B5]Moje wozidelko
no to moje sa raczej twarde bo jak jest droga wyboista to idzie rowno z nia i jak wpadnie w dolek to dobija ale w zakrety po 200km/h wchodzi zalezy jeszcze w jakie...ale naprawde polecam zglebic audi fajna sparawa
-
[ALL B5]Moje wozidelko
bardzo fajna!!! moja tez zglebiona tak jak twoja tylko ze ja mam zielone sprezynki...moze ktos wytlumaczy czym sie roznia zielone od niebieskich? a jak sie po zakretach lata tym diablem bo moja to wchodzi w zakrety jak marzenie...
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
moja i tak ma wieksza glebe jak ta na virtualu . a co do felg to doradzam ori audi bo jednak ori sa mocniejsze od jakis tam innych felg... a tak to fajna zmien sprezyny na krotkie i amor sztywny i bedzie git tak jak u mnie...tylko na krawezniki trzeba uwazac;/
- 1z i ahu
-
[B5 AFN] dymi na szaro...
kolego tematow o dymieniu auta jest bardzo duzo tylko trzeba poszukac! przyjelo juz sie ze jak auto dymi na szaro to silnik ma ostatnie dechy swojego zycia...od kiedy masz to auto?
-
[B5 AFN] Poziom oleju
ja wyczytalem gdzies (nie pamietam gdzie) ze jak poziom oleju jest ponizej stanu to wiadomo...ale jak doleje sie oleju za duzo tzn powyzej stanu to tloki próbuja wywalic nadmiar tego oleju i ponoc moze prowadzic to tez do zatarcia silnika .
-
[B5 AFN] chwilowe zaniki mocy...pomocy!
dzieki wielkie!!! co ja bym bez was zrobil :confused4
-
[B5 AFN] chwilowe zaniki mocy...pomocy!
dzieki klubowic z mojego miasta ma vaga to sie zobaczy co wykaze[br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 22:45 _________________________________________________a jeszcze pytanko ile kosztuje naprawa tych kierownic??
-
[B5 AFN] chwilowe zaniki mocy...pomocy!
nie zadne kontrolki sie nie zapalaja nic sie nie wlacza!
-
[B5 AFN] gaz a tu kupa dymu
nie mart sie jak czarny dym to poprostu silnik nie zdazy przepalic mieszanki i ja wyrzuca przez wydech i tez dajac gaz ostro wydmuc**jesz sadze zebrana w wydechu.
-
[B5 AFN] chwilowe zaniki mocy...pomocy!
witam wszystkich! mam problem ze swoim traktorem. jak jade jeszcze na zimnym silniku to auto przyspiesza idealnie (oczywiscie na zimnnym go nie piluje) jak przejade 20km i zwonie do 50km/h (bo przejezdzam przez miasto) i pozniej jak zaczne przyspieszac to auto ma totalnego mula jedzie jakby mialo 50KM wskazowka od predkosciomierza to ledwo idzie w gore rozpedze sie przez jakies 5minut do 150km/h i to wszystko! zgasze silnik postoi troche i znowu ma odejscie jak na 110KM przystalo kawalek przejade i to samo 50KM. wczesniej auto latalo jak glupie 200km/h nie bylo zadnym problemem, a teraz zeby wyprzedzic drugie auto to potrzebuje tyle miejsca jakbym wyprzedzal TIRa!!! POMOCY!!! z gory dzieki za odpowiedzi! podro StoRK!
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
ja swoj AFN cisnolem do odciecia na jalowym i nic sie nie dzialo tylko lekki czarny dymek polecial z rurek
-
[B5 AFN] zanik mocy
moze turbinka ci sie zawiesila...
-
b5 AFN cos szumi przy 3000 obrotow
moze turbinka syczy a powyzej 3000tys jest ok?
-
[B5 AFN] Czarny dym z rury wydechowej 1.9 TDI (110km) 1997rok Avant
jak tyrbinka to raczej na siwo a nie na czarno!!! a to napewno jest cos z olejm jak napisales ale jaka przyczyna ciezko mi powiedziec pod VAGa i powinno sie wyjasnic