Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

StoRK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez StoRK

  1. ciut slabo obnizona ale nie masz co sie dziwic ze jest tez twarda bo jak bys obnizyl i zostawil twardosc na komfort to by zdezakiem kamienie z drogi zbierala przy hamowaniu
  2. kolego w TIRach jest webasto i one jezdza na ropke a webasto ciagnie ze zbiornika to jak myslisz na co jest? a na benzyne to sie jeszcze nigdy nie spotkalem... wiem ze webasto potrzebuje ropy dlatego ze grzeje na zasadzie plomienia! inta z bateriami chodzilo mi o to ze jak dlugo chodzi to moze cale baterie wyladowac i rano bedzie zdziwienie.
  3. ale webasto to grzenie postojowe... przynajmniej w TIRach tak jest bo wiem ze jest webasto suche czyli grzeje kabine i mokre to ono grzeje i kabine i silnik ale duzo wiecej pradu ciagnie i szybko bateria padaja
  4. za***isty avancik! plus ze traktor pod maska!!! nic dodac nic ujac...no moze zawias obnizyc
  5. fajny dieselek! tylko te dywaniki sa okropne kup ori do audi a4 bo te wygladaja jak z poloneza...
  6. o kolego brava dla ciebie :oklaski:. jak dla mnie najlepsza udi na tym forum. piekna jest ladnie zglebiona i felgi fajne. spoko ze felga wchodzi w nadkole tylko jak to skreca nie moge pojac
  7. fajny fajny ale wydech...zmien szybko. ladna ale moze wiecej fotek
  8. lipa myslalem ze jak benzynka w zimie ze 4min i cieply...a ty pomylka mam tego diesla od czerwca wiec nie wiem jak jest w zimie. a ja nie mam podgrzewanych siedzen ;(
  9. Voucher: nie wiem czy zauwazyles ale masz zegary od benzyniaka...cos bylo przy nich robione
  10. PELEX zglebiona jest czy tylko tak w trawie to wyglada?
  11. no to moje sa raczej twarde bo jak jest droga wyboista to idzie rowno z nia i jak wpadnie w dolek to dobija ale w zakrety po 200km/h wchodzi zalezy jeszcze w jakie...ale naprawde polecam zglebic audi fajna sparawa
  12. bardzo fajna!!! moja tez zglebiona tak jak twoja tylko ze ja mam zielone sprezynki...moze ktos wytlumaczy czym sie roznia zielone od niebieskich? a jak sie po zakretach lata tym diablem bo moja to wchodzi w zakrety jak marzenie...
  13. moja i tak ma wieksza glebe jak ta na virtualu . a co do felg to doradzam ori audi bo jednak ori sa mocniejsze od jakis tam innych felg... a tak to fajna zmien sprezyny na krotkie i amor sztywny i bedzie git tak jak u mnie...tylko na krawezniki trzeba uwazac;/
  14. StoRK odpowiedział(a) na gosia temat w 1.9TDI
    w AFN jest na dole...wiem bo mam
  15. StoRK odpowiedział(a) na mike122 temat w 1.9TDI
    kolego tematow o dymieniu auta jest bardzo duzo tylko trzeba poszukac! przyjelo juz sie ze jak auto dymi na szaro to silnik ma ostatnie dechy swojego zycia...od kiedy masz to auto?
  16. StoRK odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    ja wyczytalem gdzies (nie pamietam gdzie) ze jak poziom oleju jest ponizej stanu to wiadomo...ale jak doleje sie oleju za duzo tzn powyzej stanu to tloki próbuja wywalic nadmiar tego oleju i ponoc moze prowadzic to tez do zatarcia silnika .
  17. dzieki wielkie!!! co ja bym bez was zrobil :confused4
  18. dzieki klubowic z mojego miasta ma vaga to sie zobaczy co wykaze[br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 22:45 _________________________________________________a jeszcze pytanko ile kosztuje naprawa tych kierownic??
  19. nie zadne kontrolki sie nie zapalaja nic sie nie wlacza!
  20. nie mart sie jak czarny dym to poprostu silnik nie zdazy przepalic mieszanki i ja wyrzuca przez wydech i tez dajac gaz ostro wydmuc**jesz sadze zebrana w wydechu.
  21. witam wszystkich! mam problem ze swoim traktorem. jak jade jeszcze na zimnym silniku to auto przyspiesza idealnie (oczywiscie na zimnnym go nie piluje) jak przejade 20km i zwonie do 50km/h (bo przejezdzam przez miasto) i pozniej jak zaczne przyspieszac to auto ma totalnego mula jedzie jakby mialo 50KM wskazowka od predkosciomierza to ledwo idzie w gore rozpedze sie przez jakies 5minut do 150km/h i to wszystko! zgasze silnik postoi troche i znowu ma odejscie jak na 110KM przystalo kawalek przejade i to samo 50KM. wczesniej auto latalo jak glupie 200km/h nie bylo zadnym problemem, a teraz zeby wyprzedzic drugie auto to potrzebuje tyle miejsca jakbym wyprzedzal TIRa!!! POMOCY!!! z gory dzieki za odpowiedzi! podro StoRK!
  22. ja swoj AFN cisnolem do odciecia na jalowym i nic sie nie dzialo tylko lekki czarny dymek polecial z rurek
  23. StoRK odpowiedział(a) na Miron temat w 1.9TDI
    moze turbinka ci sie zawiesila...
  24. moze turbinka syczy a powyzej 3000tys jest ok?
  25. jak tyrbinka to raczej na siwo a nie na czarno!!! a to napewno jest cos z olejm jak napisales ale jaka przyczyna ciezko mi powiedziec pod VAGa i powinno sie wyjasnic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.