Treść opublikowana przez StoRK
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
ja polecam Valeo sa dosyc dobre i tanie 30pln za 2 sztuki! tylko wlasnie bez spojlera przy 160km/h nie chca zbierac ale to chyba wszystkie bez lotki nie zbieraja przy takich predkosciach. jak dla mnie Valeo sa dosyc dobre i polecam.
-
Strefa Śmiechu
o kurde ale kolez w to wlozyl wysilku zeby z vektry okulara zrobic
-
Spotkania na drodze
raggaman to pewnie ja lecialem bo ostatnio kilka razy zawitalem w wawie! ale zle sobie ja kojaze bo raz przed swiatlami na pruszkow zarylem calym podwoziem bo kurde takie w stolicy koleiny macie
-
a4 2,5 tdi wolno się zbiera
ojek jak ty przyspieszales to kreciles te auto do 4000-4500 obrotow bo moze zmieniales biegi przy 2000 obrotow i dlatego tak cienko...
-
[TDI] PB zamiast ON
wez tyle baniek znajdz na 1200L :decayed:to co typo tirem jezdzi i po cpn sie kreci?!?!?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
no jak dla mnie najfajnijsza to georgia bo jest naprawde mala! ale droga jest a florida jest tez mala no i powiem ze dobra jest z 10km slyszalem mobile jak gadali
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
tez mam floride i jest dobra ale dosyc slaba tylko 1db[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2007, 19:43 _________________________________________________ale zaleta jej jest to ze wyglada jak antenka od radia i nie szpeci auta bo nie ma 1.5m
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
jak dla mnie to nie bardzo mozliwe! moj stary ma radio midland 68s (precision version) czy jakos tak i antenke magnum (oczywiscie wszystko to w tirze) i mu sciaga 30km gora! a specjalisci mowili ze to bardzo wysokiej klasy zestaw!!! nie chce mi sie wierzyc zeby ci ciagnal 20km! ale kto wie. slyszalem ze fale radiowe dobrze sie ciagna jak jest duzy wiatr
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
Powiem ci tak jesli jezdzi twój szwagier na nieprawidłowym oleju to jego sprawa. Oleje do ciężarówek są przewidywane na 60.000-100.000 dlatego ze kręcą max 2000-2500 obr. A osobowe kręcą jeszcze raz tyle . A i jeszcze jedno fockus 1.9dtdi nieistnieje jest 1.8TDDI jak juz to ciezarowki kreca na oleju 30 000km, a szwagier nalezy do PSJ wiec raczej jego auto nie widzialo nigdy 4000 obrotow on zmienia biegi wlasnie przy max 2500 wiec chyba dla jego silnika to dobry olej . a z tym oznaczeniem silnika to sorrki ale sie pomylilem-dziwne te oznaczenia![br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 18:44 _________________________________________________i do swojej nie mam zaiaru lac szajsu tego z ciezarowek tylko jakis motul!!! a przez to co napisalem chcialem powiedziec ze silnik jezdzi i nic mu sie nie dzieje powiem wiecej ma sie dobrze
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
ciezarowki tez maja turbiny i chyba tez musza miec dobre oleje w silnikach! moj szwagier leje do fockusa 1.9 dtdi olej z przeznaczony do tirow! nie ma zadnych klopotow z autem a jezdzi na takim oleju rok.
-
[B5 AFB] Gaśnie po 3 sekundach
W TDS (BMW) tez jest cos takiego. to tak jakby pompa byla juz lipna! moze jakas lipe kupiles czy cos?
-
[B6 AVB] Zużycie oleju
join7 moj AFN ma prawie caly czas zamykany obrotomierz. raczej nie ma latwych warunkow
-
[B6 AVB] Zużycie oleju
moj AFN ma 207tys przebiegu sprawdzalem stan oleju przy 202tys i teraz przy 207 i nawet mm nie ma roznicy na miarce. a wy piszecie ze litr/10 000 km kurde to moj wychodzi na to ze nic nie bierze.
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
dawajrapa wskazowka od temperatury spada momentralnie w oczach nie liczylem ile to sekund ale 5-10s. i po 20s wraca na 90 czasem dluzej. ja mysle ze termostat nie zamyka obiegu i puszcza go jeszcze raz przez silnik i dlatego on sie ochladza. baskecior dzieki za odpowiedz bo zastanawialem sie ile moze kosztowac w aso bo kupie zamiennik za 30pln ibede3 wymienial go 5 razy na miesiac wiec sie raczej nie oplaca kupywac zamiennikow.
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
a ile kosztuje nowy termostat w aso? kurde u mnie wlasnie tez tak jest na trasie ze spada gwaltownie temp jak by sie termostat nie zamknal. i po chwili znowu do 90 wracala temperatura...
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
wolter chodzi o to ze nasluchiwalem w korku czy wentylator chodzi i ku mojemu zdziwieniu nie chodzil!!! wiec to nie wentylator
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
Mstan ale u mnie temp 90 stopni osiaga bez problemow jak zawsze tylko jak juz osiagnie i sie leci po trasie to skacze ta temp. ale mysle ze to jest na 90% termostat jak koledzy napisali. bo to wyglada tak jakby nie zamknal obiegu i temp spada.
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
nie patrze rope mam za frajer
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
witam kolegow! mam taki problem: jade po trasie temp 90 stopni i nagle spada do 75 stopni czy 80 stopni! zaczelo to sie dziac wczoraj jak jechalem do wawy i dzisiaj jak wracalem! czy nawet jak stalem w korku byla 90 i tez spadla i zaraz znowu dobila do 90! ja przypuszczam ze zacina sie termostat i nie zamyka sie. ale chcialcym wiedziec co wy koledzy o tym myslicie. ps. szukalem w wyszukiwarce ale nic ciekawego nie znalazlem. pozdro StoRK
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
nie ma nawet takiej opcji! przyciemniane szyby robily show w latach 90! teraz to typowa wiesniawa!!!
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
Tosik masz racje sa te czujniki ale one sa montowane w DAFach a w VOLVO nie ma tych czujnikow! mokre webasta nie sa juz montowane w TIRach przez to ze wlasnie ciagnely za duzo pradu. VOLVA z seri F mialy jeszcze mokre webasta a juz FH mialy suche
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
Inta - chyba jak spisz w TIRze to krecisz pauze 11godzinna a jak ja wykrecisz to jedziesz 9 godzin wiec alternator tez laduje baterie ale one i tak padaja!
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
no to beta by sie ladnie na nich prezentowala ale audi...raczej nie![br]Dopisany: 06 Wrzesień 2007, 18:54 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item230786263_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_rs4_a6_rs6_a8_s8_18.html chciales chromy kolego sa tylko nie wiem czy to chrom czy polerka ale pieknie wygladaja
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
ja doradzam ori audi bo jednak ori sa duzo mocniejsze niz jakies firmowki. ori masz i masz a jakies felgo firmowe to pogniesz je na dolkach
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
no moj starszy w TIRze (volvo fh12) musi juz wymienic baterie co maja 2 lata i to wlasnie od webasta i co lepsze ma suche webasto ale w zime codziennie uzywa (bo spi w aucie). i jak sie uzywa duzo pradu przez 11godzin postoju to odpali ale ciezko. a wczesniej baterie krecily jak glupie. wiec dlatego powiedzialem ze szybko padaja baterie od webasta.