Treść opublikowana przez StoRK
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=1oxZKjO6Rsg :polew:
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9071125 RS4
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
Patrząc na cenę jaką podałeś też myślę że zacznę najpierw od płukania.
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
Zobaczę może da się przepłukać i będzie dobrze. DAVID23 a ile za nagrzewnice zapłaciłeś?
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
Z tego co wiem 1.9 tdi na PD pali troche wiecej. Ja mam problem z ogrzaniem wnetrza. Na wskaźniku równe 90* i caly czas trzyma na klimatroniku tez 90* a z kratek wieje zimne powietrze. Jak przejade ze 100km to dopiero zaczyna wiać cieple powietrze ale to tak też słabo. Miał ktoś podobny przypadek? Dodam ze jak po mieście jezdze nawet z godzinę to i tak wieje zimne powietrze.
-
Spotkania na drodze
To brat jeżdzi nią po Wawie a niechlujnie parkuje bo niski zawias i cięzko jest nia gdziekolwiek zaparkować. Pozdro
-
Strefa Śmiechu
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi: -Spróbuję go naprawić. -To próbuj. Ja zaraz wracam. Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe. -Po co ci to? -Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item574490705_audi_a4_1_8_125km_z_niemiec_max_tuning_eliminator.html
-
Strefa Śmiechu
ciekawe czy ona wogóle stała koło eS czwórki... :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Międzynarodowe zawody w przeklinaniu. Trzech finalistów: Amerykanin, Rosjanin, Polak. Finalistów usadzono w szczelnie zamkniętych kabinach, żeby nie mogli się podsłuchiwać i podpatrywać. Komisja dała znak. Pierwszy wystartował Amerykanin: - Fak, mada faka, fak jo self ... itp., itd... I tak przez około 5 minut. Drugi Rosjanin: - Job twoju mać, bladź, c**j wam w żopu... itp. itd.. Po dziesięciu minutach ostrych słów przyszła kolej na Polaka. Lekki rumor w kabince i leci wiązanka: - O żesz ty w mordę pier**lona mać, w d*pę ruchana kozia dupo, pier**le cię i twoja matkę też... itp. itd. Polak nadaje tak ok. godziny. Nagle wystawia głowę z kabinki i mówi: - Dobra, mogę zaczynać. Komisja na to: - Zaczynać!? A co to było przez ostatnią godzinę?! - To? Nic. Sznurówka mi się rozwiązała, ciasno w tej kabinie jak c**j i nie mogłem k**wy zawiązać...
-
[B5 AFN] Moja śliczna zielona żabka!
z tym gwizdkiem to przesada! jak ja bym szedł chodnikiem i usłyszał tdi z gwizdzaca turbina to odrazu bym pomyslal ze turbo sie sypie a nie ze to jest dla fajnosci zrobione... :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
ludzie z moich okolic to są szczególnie uzdolnieni
-
Strefa Śmiechu
http://dilidoo.com/2009/01/27/revenge_is_sweeter_far_than_flowing_honey_47_photos.html Takie tam małe psikusy :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=AihF0TXikoo&feature=related
-
[B5 1Z] Nie moge dodać gazu
kolego tu chodzi o linke a wlasciwie ciegielko ktore laczy pedal gazu z potencjonometrem
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegrofun.pl/show/307 http://www.allegrofun.pl/show/3104 http://www.allegrofun.pl/show/2597 patrzcie do ilu licytacja doszla http://www.allegrofun.pl/show/2631 nie ma to jak szczerosc sprzedawcy
-
Strefa Śmiechu
Żal tych co bronią takich idiotów którzy myślą ze są policjantami to stoją ponad prawem!!! sorry za ot...
-
[B5 1Z] Nie moge dodać gazu
ja zajechałem do znajomego mechanika i mi wymienil
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
Mojego szwagra kumpel oddal auto do warsztatu po tygodniu odebral i wracajac do domu stuknal sie z drugim autem lusterkami. Co sie okazalo w lusterku za szkłem byl wlozony dorobiony kluczyk No i byla afera z tego...
-
[B5 1Z] Nie moge dodać gazu
Mi kolego pękła ta linka to pedał gazu był w normalnym położeniu. Linki nie da się naprawić trzeba kupić nowa, zamienników nie ma trzeba zamawiać z ASO. Koszt-150zł
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=EdfktfsszcU
-
Strefa Śmiechu
od kiedy kologo Matiz konwoje jezdza w pojedynczych autach? Jeżeli to był konwój to powinien mieć jeszcze jakaś obstawe!
-
Strefa Śmiechu
jak wyskoczył ten komunikat "hello" to trzymałem cały czas "enter" aż wkońcu karta z tą stronką zamknęła się i nie musiałem resetować kompa itp. trochę cierpliwości się opłaca
-
Strefa Śmiechu
Żal! widać że dres robił filmik na końcu filmu napisał "film oparty na faktach autentycznych" ......
-
Strefa Śmiechu
no ten filmik to juz ma pare latek :>