Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

StoRK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez StoRK

  1. StoRK odpowiedział(a) na mateuszb1 temat w Audi A4 B5
    Ja jezdze od 3 lat tylko na ruskiej ropie tylko ze ona jest z Rosji a nie z Białorusi. To powiem że jak czasem zdarzy mi się zatankować na stacji orlenu to czuje różnice na przewagę ruskiej ropy. Znajomy z tego samego źródła co ja tankował Mercedesa na common railu i też śmigał bez żadnych zastrzeżeń.
  2. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Było strone wcześniej i również dwie strony wcześniej. Weźcie przeglądajcie ten wątek przynajmniej 2 strony wstecz.
  3. No on chyba najlepiej zagrał. Świnia powaliła mnie na kolana!
  4. Właśnie byłem dzisiaj na "RED". Film mi się nawet podobał dobra obsada no i czasem można się pośmiać. Generalnie można polecić.
  5. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dlaczego w Rumunii nie ma łabędzi? Bo dzieci szybciej dopływały do chleba.
  6. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Madafakerski Madafaker Dissuje Gargamela (KOMEDIA)
  7. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Kuba Wojewódzki Ewa Sonnet cz 1 oglądajcie od 7:46
  8. Ja wróciłem wczoraj z Włoch. Fajne miasta do zwiedzania, fajne widoki, drogi fajne szczególnie te górskie . Mi osobiście najbardziej podobałą sie GALLERIA FERRARI w Maranello i bardzo polecam!
  9. Ja wybieram się do Włoch, a dokładniej do Senigalli. Jadę tam nie po raz pierwszy i polecam, jest to nieduże miasteczko typowo turystyczne nad Adriatykiem.
  10. chyba nie do końca, nie płaca na bramkach tylko te Tiry które maja wykupione roczne winiety a te co mają dobowe albo kilku dniowe muszą płacić ale pewny do końca nie jestem wiem że było tak wcześniej a teraz może być inaczej
  11. http://dragtimes.info/en/gallery/video/ Tutaj macie sporo filmików jak chłopaki z Moskwy organizują sobie wyścigi
  12. Jak ruszam to potrafi raz pyknąć i dalej dopiero jak puszcze gaz. Zaraz idę sprawdzić bo może rzeczywiście koło jest nie dokręcone. [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 16:51_________________________________________________Stukanie zlokalizowane. Tak jak pisał franc8 były to nie dokręcone szpilki. W życiu bym nie wpadł na to że nie dokręcone koło może wydawać takie dźwięki. Byłem nawet u zaufanego magika i sprawdził wszystko zawieszenie, napęd i wszystko było ok. ale koła nie zdejmował i nie ruszał szpilek. DZIĘKI KOLEGO ZA POMOC!!!
  13. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. Witam Mam taki problem, że gdy jadę sobie na wprost to podczas przyspieszania wszystko jest ok ale gdy pusze pedał gazu to zaczynaja dochodzic stuki z prawego przedniego koła takie podobne do stukajacego przeegubu jak sie rusza przy skrecie . Stukanie nie jest regularne raz stuka a raz nie i jak sie juz zacznie hamowac nawet delikatnie to jest cisza a jak auto swobodnie zwalnia na biegu to stuka nawet przy wcisnietym sprzegle. Przy malych predkosciach no jak na jedynce sie tocze i odpuszcze gaz to tez stuka. Teraz pytanie co to może być? Dodam ze 2 tygodnie temu byly wymienione tarcze i klocki z przodu ale stukanie zaczeło sie ze 2 dni temu. Z góry dzięki za pomoc!
  15. Może to dziwnie zabrzmi, ale jak do cholery można jeździć autem na obrotach poniżej 1300 (poza 1 biegiem) ? Przecież przy takich obrotach to ten samochód prawie się dławi. a jak jedziesz w korku to co toczysz sie na jedynce ze stala predkoscia i 2500 obrotow chyba wygodniej wrzucic dwójke i sie toczyc na niskich obrotach.
  16. Go Fast rzeczywiście dosyć dobry film.
  17. StoRK odpowiedział(a) na kerad22 temat w 1.9TDI
    Lepiej zmień mechanika jak twierdzi że auto po kilku dniach stania może nie odpalać... moje auto często stoi po tydzień czasu i dłużej nie odpalane i świetnie sobie radzi z rozruchem po długim postoju.
  18. Dzisiaj ok godziny 15 30 widziane granatowe b5 sedan z lotką na klapie tablice WM 75XXX w Mińsku, a właściwie w Stojadłach zaraz za rondkiem w stronę Wawy pomykało. Pozdro dla kierowcy!
  19. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  20. Moje też stało w te duże mrozy na dworze i szyba od środka nie parowała. Zastanawiam się jeszcze jak dziadkowi zabrali prawko skoro nawet po pierwszym pomiarze miał 0,19 promila, a przecież dozwolone jest do 0,2 promila.... :gwizdanie:
  21. spoko spoko nie obrażam się nawet kiedyś coś mi Rogal mówił o Tobie jak z nim gadałem. Pozdro i do następnego razu na drodze! i sorka za OT
  22. No to ja byłem ale Korzeń z tymi dresami to przesada...
  23. Takie grzałki o ile dobrze pamiętam to były montowane w Mercedesach w123(beczka) fabrycznie tylko nie we wszystkich wersjach. Mój ojciec właśnie miał coś takiego w mercu to przy mrozach na noc podłączał i auto paliło bez problemu, a wiadomo jak to beczki w dieslach problem z rozruchem miały w zimie.
  24. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.tuningmania.pl/art/index.php?option=com_content&task=view&id=287&Itemid=66 :wallbash:
  25. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Горохова Ирина Гороховые импровизации http://www.youtube.com/watch?v=bV30V6B8N_0&feature=player_embedded#

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.