Treść opublikowana przez StoRK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja w niedzielę wieczorem się tam wybrałem i było w ch*j ludzi i aut, od poloneza do evo x . Można się zgadać któregoś wieczoru i wpaść tam na kilka aut. Rondek też sporo jest .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema! Robicie jakies spociki na M1 jak jest taka pogoda (śnieżna) jak teraz? Mozna tam fajnie quattro polatać, a i widzialem że ogarnięci fwd dobrze sobie radzą.
-
Sterownik ABS nie może się połączyć z kompem i brak ABSu.
Dev masz może taki sterownik na zbyciu?
-
Sterownik ABS nie może się połączyć z kompem i brak ABSu.
Witam, mam problem, podczas klejenia boków na śniegu wywalało mi czasami błąd ABSu i po chwili gasło i w końcu został błąd na stałe. Podpinałem kompa i w ogóle nie da się połączyć ze sterownikiem ABSu. Sprawdzałem bezpieczniki i są ok, również napięcie w kostce do sterownika dochodzi. Jedynie jest walnięty czujnik od świateł stopu, tam w niego wchodzą 4 kabelki i dwa odpowiadają za światła a dwa idą (podobno, nie jestem pewny) do sterownika ABSu i na dwóch jest obieg a na dwóch nie ma. Pytanie czy ten czujnik mógł spowodować błąd i czy brak komunikacji ze sterownikiem oznacza walnięty sterownik?
-
Strefa Śmiechu
Ktoś musiał dobre grzyby jeść żeby takiego psa stworzyć.
-
Auto nie odpala, pomocy! (B5 1,6)
Dwa kluczyki były sprawdzane i nic nie pomaga. Najgorsze jest to, że ja nie mam dostępu do auta bo jest we Włoszech. Tak rozrusznik kręci i auto nie odpala.
-
Auto nie odpala, pomocy! (B5 1,6)
Jednego dnia odpalała i gasła po chwili, a następnego już w ogóle nie odpalała.
-
Auto nie odpala, pomocy! (B5 1,6)
Pytałem i twierdzi, że wszystkie kontrolki gasną tak jak powinny. Czyli raczej to nie wina immo.
-
Auto nie odpala, pomocy! (B5 1,6)
Witam, mam problem z autem mojej mamy. Auto jest we Włoszech i stało sobie tam ponad miesiąc pod chmurką. Po powrocie mamy rozładował się akumulator. Został naładowany auto zostało odpalone i przejechane kilka kilometrów. Następnego dnia gdy mama odpalała auto to odpalało na 2-3 sekundy i gasło. W tej chwili w ogóle nie odpala. Czy ktoś może mi powiedzieć co mogło paść? Nie chce by mama od razu oddawała auto włoskim czarodziejom bo tylko z niej kase zedrą. Dokładnie chodzi o B5 1,6 (101KM) 98r.
-
Strefa Śmiechu
Radom - wigilia na deptaku 2012 - YouTube
-
Strefa Śmiechu
Co w tym śmiesznego? Bardziej się nadaje tu: http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/youtube-filmy-warte-obejrzenia-44190/index77.html
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Obejrzałem, również polecam!
-
Strefa Śmiechu
Chodzi o to, że w tym wątku się nie komentuje. Jak ktoś wstawił coś co nie uważasz za śmieszne to zostaw to dla siebie. Każdy ma inne poczucie humoru. Żeby nie było OT:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Worlds-Greatest-Race Stalowe jaja!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też obejrzałem Sobowtór Diabła i mi się spodobał. Film pokazuję trochę jak wygląda dyktatura od "zakrystii".
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
O tych drugich, te pierwsze są chyba do tylnych amorów.
-
Strefa Śmiechu
Oferta - Audi A4 - Pilnie sprzedam Audi A4 AVANT 2.5 TDI V6 180 km . Przebieg karoserii 241000 a przebieg silnika około 150000 Samochód max wyposażony Przyznać się kto z forum?
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
U mnie w b5 było to samo i wyszło, że te gumy na mocowaniu amortyzatora były wybite. Zrobiłem to (za 50pln) i po problemie.
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj granatowy B5 sedan na dobrej glebie i szyldach LZ widziany w Rykach jadący w kierunku Lublina. Ja jechałem w stronę Warszawy B5 avant zielonym też na glebie machałem ale chyba nie widziałeś.
-
Spotkania na drodze
Dokładnie na LRA. Widziałem Cię jak wjeżdżałeś na parking. Pozdro
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dyktator dobra komedia, trochę się pośmiałem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
http://www.filmweb.pl/film/Jazda+na+kraw%C4%99dzi-2011-619929 Zapowiada się ciekawie
-
Spotkania na drodze
Ok 11:30 dzisiaj widziałem czarne B6 w sedanie na klubowych ramkach w Rembertowie przy ul. Okurzałego. Moje B5 stało obok. Pozdro!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Również polecam! za***ista historia.
-
Strefa Śmiechu
Nie śmiga link