Treść opublikowana przez StoRK
-
[B5 AFN] Brak mocy pod pedałem w Audi a4 1.9 TDI
Tylko że w dieslu nie ma odcięcia
-
[ALL B5] Problem z grzaniem b5
Miałem ten sam problem co Ty. Pomogło płukanie nagrzewnicy wodą pod dużym ciśnieniem i od tej pory w kabinie cieplutko. U mnie było tak źle, że przy temperaturze płynu 90*C leciało zimne/letnie powietrze. Nie szło jeździć w zimie.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
@Ten komentarz został usunięty przez ACTA@ To nas czeka :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też przed chwilą wróciłem z kina i potwierdzam wypowiedź kolegi
-
Wyprawa do Włoch.
Południe Włoch jest biedniejsze więc powinieneś za 3k euro trochę się pobawić
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Powód jest taki, że tytuł ma przyciągnąć ludzi i tłumacz przy tytule to nie ma nic do powiedzenia
-
Strefa Śmiechu
ehh myślałem, że na końcu przyje*** w filar
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ogladal ktos "sylwester w nowym jorku"? Chcialem dzisiaj pojsc na to i nie wiem czy warto.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie wiem o co Wam chodzi. Kolega zapytał o radio, a że ja miałem to radio osobiście więc z czystym sumieniem mogę je odradzić, bo to bubel. Co do Alana 78 to dla mnie i dla wielu użytkowników którzy potrzebują radia do zapytania się o drogę w zupełności wystarczy. Niektórzy mają zajoba na 3 metrowe anteny (które dla mnie wyglądają jak straszaki na gołębie) i chcę wiedzieć wszystko w promieniu 30km, ale większość użytkowników chce żeby auto jakoś wyglądało i wybierają krótkie magnesówki.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Miałem to radio. Totalna porażka i po 2 latach użytkowania padł potencjometr od redukcji szumów. Teraz mam ALANA 78 PLUS MULTI które z wyglądu jest identyczne ale o niebo lepsze!
-
W123 CE
Piękny klasyk. Znajomy zrobił coś podobnego ze w126 SEC. Też kupił za grosze rozsypującą się fure, a teraz po długich godzinach w garażu auto wygląda jakby wyjechało z salonu.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Dokładnie tylko 34 kanały, to radio było z Włoch i chyba nawet trzeba było je jakoś przestawiać żeby w Polsce normalnie chodziło. Ten stary ALAN 48 z wyglądu chyba jest taki sam jak ten 68 S [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 23:01_________________________________________________ A co się może z nim dziać jak zostanie na mrozie? Szczerze mówiąc nie widzi mi się wyjmować to radio codziennie z auta i rano je instalować od nowa w aucie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ojciec w ciężarówce kiedyś miał ALANA 68 S, to było radio bardzo dobre. Dzisiaj kupiłem ALANA 78 PLUS MULTI i muszę przyznać, że daję to radio w osobówce. Antene mam lemma 80cm (chyba) i też daję rade.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
PABLO weź podeślij na pw kilka linków jak możesz
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
VAG EVENT 2010 - full length
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Sala samobójców moim zdaniem totalne dno, ale niektórzy się zachwycają :gwizdanie:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie jeszcze tysiąc i będzie okrągłe 300kkm Oleju od wymiany do wymiany z litr doleje ale ucieka też trochę uszczelką pod miską :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Miasto Złodziei dobry film, polecam
-
Strefa Śmiechu
U mnie w mieście od kilku lat co sobotę takie imprezy w kościele są!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Haha chyba najtańsze auto wygrało!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Never Back Down 2 jak ktoś lubi MMA to może śmiało obejrzeć. Co prawda film przy pierwszej części wypada słabo, ale myślę, że warto obejrzeć
-
Strefa Śmiechu
1. Koleś który mu pomógł wiedział co robić, i szybko mu zgasił silnik, więc się dało. To nie jest duża filozofia zaciągnąć ręczny, wyższy bieg i puścić sprzęgło 2. Nie preferuje diesla. 1. Dalej nie wiemy co jest śmiesznego w tym filmiku. 2. Nie tylko diesle maja turbiny... :gwizdanie: http://www.chamsko.pl//2233/Papież
-
Spotkania na drodze
Na szczęście szwagier tylko jeździ, siostra po wypadku jakoś nie chce wsiadać na razie za kółko. Korzeń na klapie jest naklejka "patrz w lusterka", a nie "motocykle są wszędzie" :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
A to moja furka, ale pożyczyłem siostrze, bo swoja a3 rozbiła. Pozdro
-
Muzyka w naszych autkach
:good: