Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

StoRK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez StoRK

  1. Tylko że w dieslu nie ma odcięcia
  2. StoRK odpowiedział(a) na r90k temat w Audi A4 B5
    Miałem ten sam problem co Ty. Pomogło płukanie nagrzewnicy wodą pod dużym ciśnieniem i od tej pory w kabinie cieplutko. U mnie było tak źle, że przy temperaturze płynu 90*C leciało zimne/letnie powietrze. Nie szło jeździć w zimie.
  3. @Ten komentarz został usunięty przez ACTA@ To nas czeka :gwizdanie:
  4. Też przed chwilą wróciłem z kina i potwierdzam wypowiedź kolegi
  5. Południe Włoch jest biedniejsze więc powinieneś za 3k euro trochę się pobawić
  6. Powód jest taki, że tytuł ma przyciągnąć ludzi i tłumacz przy tytule to nie ma nic do powiedzenia
  7. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ehh myślałem, że na końcu przyje*** w filar
  8. Ogladal ktos "sylwester w nowym jorku"? Chcialem dzisiaj pojsc na to i nie wiem czy warto.
  9. Nie wiem o co Wam chodzi. Kolega zapytał o radio, a że ja miałem to radio osobiście więc z czystym sumieniem mogę je odradzić, bo to bubel. Co do Alana 78 to dla mnie i dla wielu użytkowników którzy potrzebują radia do zapytania się o drogę w zupełności wystarczy. Niektórzy mają zajoba na 3 metrowe anteny (które dla mnie wyglądają jak straszaki na gołębie) i chcę wiedzieć wszystko w promieniu 30km, ale większość użytkowników chce żeby auto jakoś wyglądało i wybierają krótkie magnesówki.
  10. Miałem to radio. Totalna porażka i po 2 latach użytkowania padł potencjometr od redukcji szumów. Teraz mam ALANA 78 PLUS MULTI które z wyglądu jest identyczne ale o niebo lepsze!
  11. StoRK odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    Piękny klasyk. Znajomy zrobił coś podobnego ze w126 SEC. Też kupił za grosze rozsypującą się fure, a teraz po długich godzinach w garażu auto wygląda jakby wyjechało z salonu.
  12. Dokładnie tylko 34 kanały, to radio było z Włoch i chyba nawet trzeba było je jakoś przestawiać żeby w Polsce normalnie chodziło. Ten stary ALAN 48 z wyglądu chyba jest taki sam jak ten 68 S [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 23:01_________________________________________________ A co się może z nim dziać jak zostanie na mrozie? Szczerze mówiąc nie widzi mi się wyjmować to radio codziennie z auta i rano je instalować od nowa w aucie.
  13. Ojciec w ciężarówce kiedyś miał ALANA 68 S, to było radio bardzo dobre. Dzisiaj kupiłem ALANA 78 PLUS MULTI i muszę przyznać, że daję to radio w osobówce. Antene mam lemma 80cm (chyba) i też daję rade.
  14. PABLO weź podeślij na pw kilka linków jak możesz
  15. VAG EVENT 2010 - full length
  16. Sala samobójców moim zdaniem totalne dno, ale niektórzy się zachwycają :gwizdanie:
  17. U mnie jeszcze tysiąc i będzie okrągłe 300kkm Oleju od wymiany do wymiany z litr doleje ale ucieka też trochę uszczelką pod miską :gwizdanie:
  18. Miasto Złodziei dobry film, polecam
  19. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie w mieście od kilku lat co sobotę takie imprezy w kościele są!
  20. Haha chyba najtańsze auto wygrało!
  21. Never Back Down 2 jak ktoś lubi MMA to może śmiało obejrzeć. Co prawda film przy pierwszej części wypada słabo, ale myślę, że warto obejrzeć
  22. StoRK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    1. Koleś który mu pomógł wiedział co robić, i szybko mu zgasił silnik, więc się dało. To nie jest duża filozofia zaciągnąć ręczny, wyższy bieg i puścić sprzęgło 2. Nie preferuje diesla. 1. Dalej nie wiemy co jest śmiesznego w tym filmiku. 2. Nie tylko diesle maja turbiny... :gwizdanie: http://www.chamsko.pl//2233/Papież
  23. Na szczęście szwagier tylko jeździ, siostra po wypadku jakoś nie chce wsiadać na razie za kółko. Korzeń na klapie jest naklejka "patrz w lusterka", a nie "motocykle są wszędzie" :gwizdanie:
  24. A to moja furka, ale pożyczyłem siostrze, bo swoja a3 rozbiła. Pozdro
  25. :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.