Treść opublikowana przez StoRK
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Gran Torino, jak nie oglądałeś jeszczę Dead Race 2, da się obejrzeć
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dzięki, za recenzje... wybieram się na to za 20 minut szkoda, że nie wiedziałem wcześniej... Da się obejrzeć ale po jakimś czasie film staje się nudny.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Transformers nie powala na kolana i efekty 3D też takie średnie. (oglądałem w IMAXie) Jestem Bogiem średni, ale można obejrzeć dla zabicia czasu
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Tak, wyjeżdża na samym początku za tym srebrno-pomarańczowym. :>
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla srebrnego avanta b5 widzianego dzisiaj o 17:30 na Okęciu! (szyldy chyba WR ale nie jestem pewien)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Klima od audi, całe auto wygląda jak niedopracowane Lambo ;(
-
[B5 AFN] Uszczelniacze? Turbo? - od czego zacząć?
Ja przejeździłem 4 zimy na mineralnym i jakoś turbo śmiga bez problemu
-
[B5 AFN] Uszczelniacze? Turbo? - od czego zacząć?
Z tym olejem to nie przesadzajcie. Mój samochód już prawie 100kkm jeździ na mineralnym i jakoś nic mu nie dolega. Z tego co jest napisane przy wlewie oleju to ma mieć on normę 505,00 i z tego co pamiętam to Castrol 15w40 (jakiś tam do diesla nie pamiętam dokładnie jaki) tą normę spełnia.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Również polecam!! Film oparty na faktach który pokazuje że marzenia się czasem spełniają
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Sporo zginęło na tej trasie wariatów ;(
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
To podrzucę jeszcze raz bo całkiem fajny filmik
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Był filmik wcześniej z BMW M1 i ja też wrzuciłem jeden filmik wcześniej a teraz ich nie ma... O co chodzi?
-
Strefa Śmiechu
Przecież to nie jest śmieszne tylko żenujące
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
hornet masz linki czy działalność nadal zawieszona?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- YouTube - filmy warte obejrzenia
Ma gość opanowanie w tej ciężarówce! DECODE- [B5 AFN] Spalanie AFN po chipie i przed
Może silnik już ma ciężko przy tych prędkościach, ale uwierz mi zawieszenie mogłoby więcej. Co prawda ja mam -60/-40 zawias ale chyba na ori zawiasie też daję radę z dużymi prędkościami!- [B5 AFN] Spalanie AFN po chipie i przed
Ja u siebie zauważyłem że jak się leci po trasie do 140 to pali 5-6 litrów a jak powyżej 140 to już ciągnie dobrze paliwo.- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Co do wyglądu to R8 jest o wiele ładniejsza i "bulwarowa", a Nissan to bardziej zapierdalacz na tor- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak jest pełnoletni to mu troche dowalą chyba- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Niestety moje źródło jest małe i wystarcza go tylko dla mnie w sumie- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Stary ja mam takie paliwko z Rosji że orlen się przy nim może schować. Szwagier 2,7 CDI tym paliwem zalewał 2 lata i śmigał A co do dymienia to jeszcze dzisiaj EGR zaślepiłem i już nic nie kopci- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dzięki za odpowiedzi No ja na szczęście mam pewnego dostawcę ropki po taniości- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dzięki za podpowiedź, zaraz będę przeglądał cały dolot. [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 11:54_________________________________________________Dolot sprawdzony, nie ma żadnej nieszczelności. Przyjrzałem się też dokładnie kiedy i jak dymi moje auto. Jak jedzie na niskich obrotach i wciśnie sie pedał w podłogę to przy kopci, a jak już wejdzie w obroty i ciśnie się go do końca to minimalnie dymi i jak odpalam auto bez znaczenia czy zimny czy ciepły to po odpaleniu trochę poleci dymu z wydechu. Sprawdzałem to jadąc za swoim autem, jak jadę za kierownicą to w lusterku nic nie widać żeby dymił. Co myślicie Panowie o tym? :gwizdanie:- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ale jak jest nieszczelny dolot to auto nie będzie się gorzej zbierało? - YouTube - filmy warte obejrzenia