Treść opublikowana przez StoRK
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Panowie po wycięciu kata dymią wam fury?? U mnie po wycięciu nie dymił nic, a teraz zaczął walić na czarno Kata wyciąłem ze dwa miesiące temu, a zaczął dymić od niedawna
-
Strefa Śmiechu
http://kwejk.pl/obrazek/66585/osama,bin,laden,na,wawel.html
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Od 50 strony śledzę ten wątek i jakoś ten filmik pierwszy raz widzę!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Volkswagen Commercial: Black Beetle
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądałem. Straszna lipa moim zdaniem!
-
Strefa Śmiechu
co jest śmiesznego w tej aukcji?
-
Strefa Śmiechu
Płacz po odejściu Małysza
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Może pompa od wspomagania Ci wyje, ale to by nie miało związku z obudową filtra
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
storm37 trzy strony wcześniej!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak ktoś by chciał się wybrać na bajkę RANGO to odradzam bo słabiutka jest.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
No ale pytanie brzmi czy nie będzie to w niczym przeszkadzać?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Panowie, ja dzisiaj wywaliłem katalizator no i suszarka ładnie :gwizdanie: no i wydaje się jakby silnik miał lżej. Mechanik mi wywalił całkiem puszke i wstawił rurke. Teraz pytanie: ta rurka jest węższa od rury wydechowej i to nie bedzie przeszkadzać?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Najlepszym rozwiązaniem jest magnesówka z kolankiem wtedy można sobie antene położyć równo z antena radiową i wtedy to jakoś wygląda- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Miałem kilka anten na magnesie i żadna mi nie spadła przy 200 km/h- Snowboard sezon 2010/11
http://www.snowboard.pl/poradnik/ Tutaj jest troche opisane co i jak. Najlepiej jak deska sięga do brody, to chyba taki najpopularniejszy sposób.- Strefa Śmiechu
- YouTube - filmy warte obejrzenia
Tylko że ten wątek to ciekawe filmy warte obejrzenia, a nie np "filmy YT, a bezpieczeństwo". Więc nie widzę najmniejszego sensu Twoich (moim zdaniem) głupawych komentarzy o bezpieczeństwie, bo pewnie każdy oglądając te filmy zdaje sobie sprawę, że jest to niebezpieczne. Widzisz tak to w życiu jest, że jak coś jest ciekawe i fajne to często jest też niebezpieczne i raczej swoimi komentarzami tego nie zmienisz. Żeby nie było OT:- YouTube - filmy warte obejrzenia
jakby cos poszlo nie tak to miazga by tylko zostala [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:02_________________________________________________ kolejny idiota, 350 km/h i do tego jeszcze w nocy ktos by mu wjechal na lewy pas i koniec Nadawałbyś się na lektora w programie "uwaga pirat" na kanale TVN Turbo :gwizdanie:- Mustang Bullitt
Pewnie policja lepszy filmik nakrecila jak Wy- Mustang Bullitt
To brawo dla autora artykułu nie wymienił najważniejszych różnic.- YouTube - filmy warte obejrzenia
Była w TVN Turbo u Tedego ta S4 i prezentowali ja jako RS4. Co do lamp to właściciel mówił chyba że nie miał ori lamp to kupił nowoczesne z diodami- Snowboard sezon 2010/11
Ja na desce śmigam 3 sezon. Uczyłem się sam i nawet dobrze mi to szło, a przynajmniej tak mi się wydawało. :gwizdanie: W tym roku byłem na wyjeździe tygodniowym z firma SignX (www.signx.pl) w Kaunertal (lodowiec w Austrii). Oczywiście przez cały tydzień wszyscy jeździli w grupach z instruktorami i muszę przyznać, że dopiero na tym wyjeździe nauczyłem sie jeździć. Instruktorzy naprawdę dobrze ogarnięci w tym co robią. Może ktoś z Was był już z SignX gdzieś na jakimś wyjeździe?- YouTube - filmy warte obejrzenia
Jonay - Swedish Ladies DJ ZX - Let All Be Dead- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/15730/Wrestlingowa_kamasutra - Jakie CB Radio i antena do Audi?