Treść opublikowana przez StoRK
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam! dokladnie rafalex dobrze mowi tam tylko kupa skladanym z 5-ciu aut jest
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jakaś nowa dacia?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jakiś nowy mini moris?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
troche to podobne do jakiegoś lexusa
-
[B5 AFN] Jakie sprężyny -40mm - proszę o radę
trochę się mylisz kolego bo ja mam zawias 60/40 na 15' i wygląda dużo dużo lepiej niż ori. s33d nie będzie za nisko skoro ja latam na 60/40 i daje rade ale to już trochę za nisko, bo nawet mały krawężnik staje się wyzwaniem za to odwdzięcza się na zakrętach
-
Nowe policyjne fury..
Ja ostatnio widziałem w Wesołej (koło wawy) przy Mc'Donaldzie stali jakimś meleksem czy jakimś innym golfo podobnym pojazdem i pomalowany w niebieskie paski.... :laghing2: http://arbiter.pl/zdjecie/11062 cos takiego
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra lece spać bo jutro stolica przede mną Żegnam wszystkich!!! Narta
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
juz bez przesady sa alu ale zawias -60mm przod a tyl -40mm [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:43 _________________________________________________można tylko mi na dzień 16' pozyczysz jak bedziemy jechać żeby nas nie wyśmiali
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra juz zejdzcie ze mnie mam ladne ori 15' i tez jest fajnie za to rafalek na zakretach nie ma startu ze mna
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja z 15' się dobrze czuje
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja bym zapolował na takie felgi ale z moim zawiasem i przy 17' to odrazu z 10 plomb do zębów na zapas bym musiał zamówić...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Przepraszam.... Witam wszystkich nocnych jeźdźców Ja nawet na żadnym meczy nie byłem i nie mam zamiaru być!
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Widzę że Sławek ma ładne felgi w swojej niuni.... uważaj żebyś przed supermarketem na pustakach nie został
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Od kiedy Rafał z Ciebie taki kibic orląt bo jak dla mnie to banda podwórkowych patałachów i tyle!
-
[B5 AKN] Brak mocy powyżej 3500 obrotów
znajomy miał coś podobnego tylko ze pompa cały czas była sprawna ale nie dawała odpowiedniego ciśnienia i jak było mniej niż 1/4 zbiornika paliwa to pompa nie dawała rady napełnić komory przez co silnik się zapowietrzał. wymienił pompę na nową i jest wszystko ok.
-
[B5 AHH] Dym z rury wydechowej
to ze diesel musi dymić to ja sie z tym nie zgodzę (oczywiście przy normalnej jeździe) bo wiadomo jak damy w palnik to nie przepali ropy i troszkę poleci ale inaczej to nie ma prawa dymić przynajmniej u mnie tak jest
-
[B5 AFN] czy temperatura oleju 100*C jest normalna?
jest w normie temperatura oleju zawsze dochodzi do ponad 100*C a ciecz nie zaleznie od warunkow powinna trzymac 90*C
-
[B5 AHU] Prośba o podnaie numerów seryjnych wtryskiwaczy AHY
no raczej lepiej beda pasowac wtryski od 1.9 ale to juz pytanie dla specjalistow
-
[B5 AHU] Prośba o podnaie numerów seryjnych wtryskiwaczy AHY
podaj rocznik tego auta co chcesz wtryski do niego
-
dlaczego na A4 mowi sie "MISIEK"??
oj chłopaki...tylko głupoty wam w głowie :>
-
dlaczego na A4 mowi sie "MISIEK"??
nie u mnie nie maja A4 miśki wiem ze mają w Gdańsku A6 sreberko. Pokazują ją czasem na tvn turbo. kurde czyli nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie
-
Zakaz wjazdu + nie dotyczy mieszkańców. ?
Witam! Mój brat miał lepsza sytuacje. Wjechał sobie na deptak przy którym stoi znak zakazu wjazdu z tabliczka "nie dotyczy mieszkańców" i tyle. Akurat przejeżdżały sobie miśki i podjechali do niego pytają się go czy jest mieszkańcem tego bloku powiedział że nie oni stwierdzili że zostanie ukarany mandatem. Brat powiedział że tu nie ma nigdzie napisane że nie dotyczy mieszkańców tego bloku! Powiedział że tam jest napisane tylko "nie dotyczy mieszkańców" a że on bezdomny nie jest to sobie zaparkował! Stwierdził policjantom że on jest też mieszkańcem i pełnoprawnie sobie tutaj stanął. Miśki sie trochę zgasili i nie dostał żadnego mandatu. Teraz już poprawili bo dopisali "bloku przy ul.jakiejś tam" Pozdrawiam StoRK
-
dlaczego na A4 mowi sie "MISIEK"??
witam! Dręczy mnie jedna sprawa. Dlaczego na audi a4 albo na ich właścicieli niektórzy ludzie mówią "misiek"? Miałem taki przypadek: jadę sobie i ktoś na radiu ostrzegł mnie o suszarce w taki sposób "zielony misiek uważaj bo masz suszarkę przed sobą" na pewno koleś mówił do mnie bo podał numery moich szyldów. Nie przejmowałem sie tym...pomyślałem że kolo mógł sie pomylić...ale...dzisiaj drugi koleś komentował mi fotki na POLSKA JAZDA i napisał "to co miski lubią najbardziej, audi to audi" no i teraz pomyślałem że jednak to nie jest przypadek! Postanowiłem zamieścić to na forum oczekując na wyjaśnienie mi o co chodzi z tym "miśkiem" Pozdrawiam StoRK!
-
Mustang Bullitt
myslalem ze sie tego nie czepiaja bo znajomy jezdzi A8 amerykancem juz z rok na czerwonych kierunkach i nic...
-
Mustang Bullitt
jak uda Ci sie podbic przeglad to policja nic ci nie zrobi wtedy niech sie sapia do tego co przeglad zrobil.