Treść opublikowana przez honzik07
-
[B5 AEB] Wahania Temperatury
po objawach stawiam na pompe
-
[B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
dokładnie tak i to nie jeden taki przypadek ale juz kilka mi sie trafriło
-
[B5 ADP] Gotowanie wody i wywalanie przez zbiornik
panowie do sprawdzenia jeszcze pompa wody juz kilka razy sie spotkałem z takim przypadkiem jak przytrzyma termostat to potrafi sie obrucic wirnik na ośce od temperatury
-
[B6 ALT] Problem z instalacją
żółte walteki to lipa a jeszcze jesli sa zabrudzone to po zapaleniu na zimnym silniku syf skleja tłoczki i dawkuja jak chca ja mam czerwone i wszystko jest git ale jak miałem zwykły filtr fazy lotnej to musiałem czyscic co jakis czas bo działo sie podobnie {szarpania po przełaczeniu} teraz mam filtr fl-02 i jak narazie odpukac wszystko ok.
-
[B5 AHL] BRC24 czy STAG4,KME G3 + lepsze wtryski w 1.6? Co lepsze?
kolego w rawie taka instalka ze stagiem to kolo 2000zł troche wysokie te ceny i g3 tez w takiej cenie ja simigam na stagu z waltekami i jest git
-
[B5 ARG] Ciężko odpala jak jest zimny
ale tak pali po jeżdzie na lpg czy obojetniena na czym bys nie jezdził
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
panowie a propo tej blaszki wie moze ktos czy trzeba sciagac turbo czy da rade toprzyklepac po wyjeciu samego kata
-
[ALL B5] Stukanie w kolumnie
panowie a mozecie wrzucic jakas fotke gdzie jest ta sruba i jak sie tam dostac
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
a sprawdzałes czy masz to właczone
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
moze masz ustawione w kompie gazowym "sygnał sondy na mase " i wtedy na lpg sygnał idzie na mase zeby komp pb nie łapał błedów od sondy
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
jesli sonde wykryw na git to zrób nauke na lpg i napisz na ile krokó sie ustawił
-
[ALL B5] Dziwny problem po założeniu instalacji na paliwie + kilka pytań
ja zostawiłem puszke tylko wybiłem bebechy dziwiek sie nie zmienił moze troszeczke inaczej słychac przy otwartej szybie ale jak słychac turbo :> i co wazne nic nie szarpie muli czy cos takiego
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
najpierw po podłaczeniu przełacz na pb i sprawdz sonde jest taka opcja "wykryj sonde " czy cos takiego nie pamietam dokładnie
-
[ALL B5] Dziwny problem po założeniu instalacji na paliwie + kilka pytań
kolego miałem takie same objawy u siebie po montazu lpg musi byc ustawione na tip top inaczej komp koryguje mapki pb i wychodza jaja po zresetuj komp ustaw lpg na tip i bodzie git u mnie poi tych operacjach zostały przymulenia ale po przeczytaniu kilku postów o kacie wyciołem go i teraz niemam zadnij róznicy miedzy lpg a pb chodzi pieknie pez problemów
-
[B5 AWT] Rzęzi, czy to łańcuszek?[filmik]
taki nagar spowoduje kazdy olej nie wymieniany na czas
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
kolego jesli masz juz zmieniac to ja bym zmienił na bingo
-
[B5 AWT] Rzęzi, czy to łańcuszek?[filmik]
ja jak miałem audi 80 to tez płukałem srodkiem z xeramiki moto flush i nic sie nie rozszczelniło
-
[B5 AWT] Rzęzi, czy to łańcuszek?[filmik]
tam chyba nikt oleju nie wymieniał od nowosci przed wymiana zapodaj jakiegos płukacza do silnika
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
kolego ale jesli zaproponowano ci staga 300 to znaczy ze masz sekwencje ?
-
[B5 AWT] Jak sprawdzić stan paska rozrządu
kolego gates chyba nie był na pierwszy montaz mysle ze napwewno był wymieniany
-
[ALL B5] Wysokie spalanie gazu
zgadzam sie z kolega dobry reduktor przy wymianiw filterków na czas 80-100 ale zdarzaja sie takie przypadki ze 50 nie wytrzyma jesli nie wymieniamy filtrów i palimy zima odrazu na gazie
-
[ALL B5] Wysokie spalanie gazu
ile km zrobione na instalacij czy cos było robione przez ten czas przy reduktorze
-
[B5 AEB] Szarpane przyspieszenie między 2-3 tys obrotów, 1.8T AEB, proszę o pomoc!
ja nie mówie zeby to odrazu wymieniał tylko sugeruje co było w moim przypadku powodem szarpan
-
[B5 AEB] Szarpane przyspieszenie między 2-3 tys obrotów, 1.8T AEB, proszę o pomoc!
ciekawe kopułka w aeb
-
[B5 AEB] Szarpane przyspieszenie między 2-3 tys obrotów, 1.8T AEB, proszę o pomoc!
kolego miałem to samo wymianiłem przepływke i lepiej a jak wyciołem kata to juz teraz jest pieknie nic nie szarpie obroty sa równiutkie ciagnie równo do konca[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 09:24_________________________________________________na pb i lpg miałem tak samo choc na lpg bardziej to czułem