Treść opublikowana przez olga
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a ja to jestem poł-agresywna jak czytam to co piszecie moj pali 6-7 l i za cholere nie chce wiecej
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
moj pali 6,5 l roby w jezdzie mieszanej (pól na pół) i z włączona klima, trasa max predkosc kolo 140
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Poland_Sobieszewo_-_pontoon_bridge.jpg fajny mostek
-
[B6 BDG] Stukanie w przednim lewym kole
przegub by raczej trzaskał, poza tym przegub na ocznie bez zbednych komplikacji mozna obejrzec ... kolega chyba by dojrzał...
-
Wasze składki OC/AC/NW
to nie prawda! tu nie ma zniżek i zadnych nie nabywasz podczas wykupowania mini AC
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Cuber wiem, wiem.... ale cos mam pragnienie [br]Dopisany: 23 Lipiec 2008, 14:36:38_________________________________________________ dałes z siebie wszystko!
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no to moze.... lepiej sie napijmy
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a wygraja chłopaki z połnocy! :gwizdanie:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no to Krakowiaki rozpoczeli juz obóz kondycyjny .... http://www.a4-klub.pl/smf/krakow_pilka_nozna_sroda_godzina_2115_ulwielicka_101-t36559.90.html
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
czyli od razu poprosze o statut klubowicza jest jeszcze jeden warunek:zlotowe spożycie... na poziomie litra dziennie hmmmmmmmm ...a przyznajecie tytuł klubowiczaposmiertnie???
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
czyli od razu poprosze o statut klubowicza
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam 2 audi na tablicach ONA - tnące dzis rano nad morze w okolice koszalina :>
-
Szukam kwatery w Sarbinowie
ja moge polecic fajna kwatere PENSJONAT MALAJKA w Chłopach.... blisko do sarbinowa , spacerkiem , laskiem z 10 minut w srodku bardzo ładnie, ceny przystępne, grill, do plazy max 200m Była - POLECAM www.malajka.afr2.pl
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Nie przesadzamy mało kiedy jest tak źle na drogach E1 i E7 by stać w dłuższych korkach. Wyjazd z Sobieszewa na E7 to raptem 5km [br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 13:37 _________________________________________________ zawsze bedziecie mieli czas by dopic to czego sie nie dało na zlocie :gwizdanie: I w tym miejscu apeluje o rozwagę!!! Nie przesadzamy mało kiedy jest tak źle na drogach E1 i E7 by stać w dłuższych korkach. Wyjazd z Sobieszewa na E7 to raptem 5km [br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 13:37 _________________________________________________ zawsze bedziecie mieli czas by dopic to czego sie nie dało na zlocie :gwizdanie: I w tym miejscu apeluje o rozwagę!!! albo o zmiennika
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
zawsze bedziecie mieli czas by dopic to czego sie nie dało na zlocie :gwizdanie:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
melduje pokornie ze dzis zrobiłam przelew zaliczki pozdro
-
Zientarski jechal 140km/h !!
kiepskie to ferrari :gwizdanie:
-
Warszawa -> Koszalin jak najlepiej dojechać?
Bobolice na ograniczeniu do 40 km/h fotoradar w smietniku - kremowy w Białym Borze tez czesto wystawiaja, Manowo fotoradar w połowie miejscowosci na słupie po prawej stronie no i sam koszalin, na trasie do mielna ze 3 słupy z fotoradarami szerokosci
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
potrzeba matka wynalazków ;-)
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej??? [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a co ma zrobic ten kto jest daltonista ??? chyba jest bez szans poki co mam nadzieje ze nie dacie mi zginąc ...
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
hmmm a ja dotad ciagle słyszałam ze uwazac nalezy na niebieskich ....
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
oj, oj nowych bedzie wiecej....- Ceny paliwa marzec 2026
nad morzem ropa po 4,60-4,70 - LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.