Treść opublikowana przez olga
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
bedzie bezcenny wasz wyraz twarzy w sobote rano...
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
oleju ponoc tez nie kolega pytal o ten sam model audi czyli a4 b5 multi to chyba dopiero w b6 sa ? ja mam tipa ;-) wiesz ... wkoncu ja tylko baba jestem ;-) pozdrawiam
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
...ale co sie zazieleniło lista, lista .... a my tez mamy szanse .... na zlocie
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
ok, ok ale 150 zl to sama robocizna i to pewnie za statyczna wymine oleju... do tego dolicz 100zł filtr, 100zł uszczelka , ok 7l oleju przy statycznej wymianie X 65 zł/l = 455 zł razem daje 805 zł jak chcesz miec zrobione porzadnie to nalezy zrobic tez płukanie skrzyni... wtedy robcizna wzrasta i potrzeba jakies 11 l oleju razem powyzej tysiaczka...
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no i zazieleniło sie ...
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
chyba zarty sie was chłopcy trzymaja!!! pocztajcie sobie .... ten i inne wątki : http://www.a4-klub.pl/smf/a8_d2_42_pytanko_o_wymiane_oleju_w_tipie-t13794.0.html;msg166352;topicseen;highlight,wymiana+oleju+skrzynia#msg166352 za wymiane za 150 zł podziekowałabym
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
wszystko zależy od użytkowania, czy skrzynia jest serwisowana, wymiany oleju i filtra doś kosztowna i często użytkownicy nie serwisują nie serwisuja bo i producent nie kaze... hahaha woli jak wymieniamy cała skrzynie niz olej ;-)
-
[ALL B5] Skóra z Passata B5 do Audi a4 B5
Nie wiem jak przod, ale tylna kanapa w a4 i passacie sa zupełnie różne. Kanapa w audi jest duzo mniejsza... dobrze ze nie odwrotnie ;-)
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
Moja tiptronic chodzi bez zarzutu. Mam AJM-a z 2000r (A4 B5). Własnie stukneło mi 200 tys i chłopaki mi radza zalac skrzynie nowym olejem.... a ja sie waham ;-) Poza tym automat w korkach i coraz wiekszym tłoku na drogach to wybawienie ;-)
-
[B5 AFF] Wymiana rozrządu - jakie części ?
zaleca sie ... ta zaleca sie ... bo jest przy wymianie rozrzadu sporo rozbierania i wymiana przy okazji pompy wody ma na celu uniknięcie za jakis czas ponownego rozbierania przodu ;-) u mnie po rozebraniu, przy wymianie rozrzadu okazało sie jeszcze konieczne wymienienie napinacza paska wielorowkowego klimy... tez sie zaleca, u mnie bylo to wrecz konieczne!!
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
dzis rano poszedł przelew, popołudniu bedzie kasa na twoim koncie
-
Ceny paliwa marzec 2026
a u mnie ku... ON na Statoilu ciągle po 4,67 ...
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no A3 to sie juz raczej nie zdąrzy zapisac ;-)
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja mysle ze kazdy dobry ( choc mam swoje preferencje) byle nie podrabiany. Niestety przy dwóch pierwszych z ankiety bardzo łatwo o podróbki.
-
[B6 AWX] Drgania kierownicy podczas hamowania - co to może być ?
nic bardziej błędnego pieniądze wyrzucone w błoto - nikt tego za darmo nie zrobi ( znajomy toczył i wyszło 70% nowych) - tarcze są wichrują z powodu miejscowego przegrzania materiału ( czytaj zmainy struktury materiału) toczenie nic nie daje leczenie chwilowe objawu który nawet tak po chwili wróci. Uważam ze toczyć można ale tylko jeżeli zrobi to znajomy "za darmo" i chcemy się auta "pozbyć- sprzedać". Warto też zwrócić uwagę na zalecane grubości tarcz ( po analizie można dojść do wniosku że tam nie ma z czego toczyć, no chyba ze ktoś zużywa tarcze do końca ?!?! tarcze to bezpieczeństwo... ja bym nie kombinowała, wkoncu to nie jest jakis zabójczy wydatek.
-
[ALL]Carbonowe części do AUDI
zapal lampki i bedziesz miał choinke moim skromnym zdaniem: lepsze wrogiem dobrego!
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Eeee Norbi ...... musiales wszystko wygadac...... no to na co komitet organizacyjny zbiera ? na nowego laptopa? :kox:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Suli niezły zgrywus z Ciebie !
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Oj siada, saida... Swoją drogą, ja też znajdę się chyba na poły w podobnej sytuacji Dałem ogłoszenie o naborze a tu żadnych zgłoszeń... :gwizdanie: Czyżbym postawił zbyt wysokie wymagania :polew: kurna... jak ja to mogłam przegapic
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
cos nam ekipa siada
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ło matko! strach sie bac
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no to teraz cała polska mysli ...
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no i sa szanse Miron ze nie zgine po drodze bo kolega jest z twojego ulubionego miasteczka :> Olga nie pisz tego na forum bo się wszyscy domyslą że coś nas łączy hmmmmmmmmm czy to sa francuskie filmy i zgaga?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no i sa szanse Miron ze nie zgine po drodze bo kolega jest z twojego ulubionego miasteczka :>
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no chyba ze bedziesz pił te rope zamiast czegos mocniejszego kolego * poprawiłem cytowanie