Treść opublikowana przez olga
-
Spotkania na drodze
a ja pozdrawiam wlasciciela granatowej a4 kombi kt spotkalam pod biedronka w szczecinku
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no to prosze o dopisanie do listy: Olga +1 ( dwojeczka )
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
zapytaj Bartus, zapytaj! ja na szczescie nie mam takich problemów
-
Ceny paliwa marzec 2026
chyba sie rozpłacze
-
[ALL B6] moja parasolka A4 cabrio, 2,5 tdi
dla mnie: PIEKNA!
-
Ceny paliwa marzec 2026
na pomorzu ( okolice koszalina) ON 4.58 ;(
-
Ceny paliwa marzec 2026
a po wakacjach paliwko ma kosztowac 8 zeta.... czas wrocic na rower
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
temat żenada!
-
Wrzuć pisankę ;)
wrzucilam obydwie.... ale faktycznie to dziecinada pozdro
-
prawidlowe pisanie postow
I bez wyzwisk, w końcu żałoba chłopaku cos taki spiety? nikt nikomu tu nie ubliza.... za to ty to chyba klepiesz posty na ilosc nie na jakosc
-
prawidlowe pisanie postow
hahahaha a czy ja wygladam na blondynke? czy moze tak kiepsko stylistycznie przelewam mysli na ekran?
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
hahahah jestes boski Yates
-
prawidlowe pisanie postow
dla mnie ogolnie oni sa dys..... (funkcyjni.)... tak trudno kupic sobie slownik ? ja tam jestem za kropkami, kreskami itd ....
-
B5 [AJM] wymiana oleju w skrzyni biegów (tiptronik 5 biegow 2000r)
Dzieki Adadur za odpowiedz. Wczesniejsze wątki sledziłam... i jedni załuja inni nie wymiany oleju, stąd moje pytanko. Widze ze masz takie samo autko jak ja wiec zdradz mi tajemnice czy Ty wymieniałes olej w skrzyni? Przebieg mojego auta niebezpiecznie zbliza sie do 200 tys wiec ....
-
[B5 ADR] Huczy w prawym przednim kole, to łożysko czy może...
Ok, Musashi ... to juz cos, niezła podpowiedz :th: Auto dzis stoi w warsztacie ma wymieniamy rozrzad, filtry i płyny wiec powiem mechanikowi by obejrzał jeszcze kolo. Mam nadzieje ze to nie przegub bo nic nie tykało.... to raczej miarowue UUUuuu UUUuuu UUUuuu .... i fakt jak jezdzilam na letnich tego nie bylo ( choc to niczego jeszcze nie dowodzi ) Dzieki Koledzy za podpowiedzi ::*:
-
B5 [AJM] wymiana oleju w skrzyni biegów (tiptronik 5 biegow 2000r)
Witam, przejrzałam forum i jednoznacznej opinii nie znalazłam .... czy w audi jw wymienia sie olej w skrzyni biegów czy nie? Prosze o konkretną odpowiedz.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Valvoline, Motul polecam... są super i tych sie nie podrabia , osobiscie jezdze na Valvonine Dura Blend ( do diesla z pompowtryskami)
-
[B5 ADR] Huczy w prawym przednim kole, to łożysko czy może...
ciekawe co u mnie huczy? moje huczenie jest miarowe, głownie jak zdejme noge z gazu i przy predkosci powyzej 50 km/h , na zakretach huczenie sie nie wzmaga..... kurcze trzeba miec słuch jak muzyk ...
-
[B5 AJM] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
niezle poczucie humoru tak trzymaj
-
[B5 AJM] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
Dziekuje, dzis tam zadzwonie i wypytam co i jak pozdrawiam
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
ja raczej znam odwrotna sytuacje.... PZU daje dodatkowe 10 % albo nawet 20% dla aut sprowadzonych z zagranicy !
-
[B5 AJM] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
serwis w krosnie ? bo ten w koszalinie to lipa[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 10:42:45_________________________________________________ No Jestes jak Anioł!! dzięki za pomoc i czekam na info do kogo mam sie usmiechac WIELKIE DZIEKI
-
[B5 AJM] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
witam jezdze a4 AJM , pora na wymiane rozrzadu czy ktos z was ma sprawdzonego sprzedawce czesci potrzebnych do wymiany? podpowiedzcie czy Ktorys ze sprzedawców z allegro jest wart zaufania, ktos z was kupował tak części ? jakiego producenta polecacie ? no i moze ktos z was ma dobrego magika od wymiany z okolic szczecinka- koszalina? bo serwis audi w koszalinie to pomyłka prosze pomozcie kobiecie ... bo wiecie jak mechanicy traktuja kobiety ktore zawitaja w ich warsztacie ....
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
tak, poprawiłam posta, AC za 610 zł dot. tylko opcji kradziez auta i wyposazenia .
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
za samo AC kradziez w PZU zapłaciłam 610zł (2000r wartosc 30tys) , za OC 408 ( z (50%) zniżki wiec nie narzekam :th: