Treść opublikowana przez siwy2326
-
Problem, traci moc po wymianie IC
Sprawdz jeszcze wezyki od podcisnienia,moze juz do wymiany sa.
-
Olej syntetyczny do baku paliwa
Ja mialem 2,5 TDI z pompa wtryskowa i tez stosowalem.
-
FMIC do B6 !
Tak jak kolega pisze trzeba rezac,poniżej fotki orurowania i IC pod BRD,wszystko zrobione przez juby_p kolegi z forum. <br /><br />
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Tylna elektryke odpalilem na starym MK a w kanale 61 ma 2 czyli wszystko powinno być ok?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Witam Jakis czas temu zamontowalem u siebie el. szyby z tylu,wszystki dziala ale przestalo dzialac podswietlanie przestrzeni nog.wszystko podlaczylem wg opisu. Ma moze ktos pomysl jak to naprawic?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam Jakiś czas temu zainstalowalem u siebie BT i wszystko działało tzn. jak dzwonilem to numer wyswietlal sie na fis-ie i numery mogłem wybierać z pozycji kierownicy a po zmianie licznika na kolorowy nie mogę wybierać z kierownicy a na fis-ie pokazuje sie tylko napis phone. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić??
-
Odnowa tunelu
szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje. Dzięki bede pamiętać.
-
Odnowa tunelu
Jestem stałym klientem
-
Odnowa tunelu
Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel
-
Odnowa tunelu
Skoro to sie wyciera to tez i maluje,no ale jak nie to nie pozostaje nic innego jak szukać dalej .
-
Odnowa tunelu
Witam Mam pytanko odnośnie odnowy tunelu czy ktoś z was może malował tunel. Jeśli tak to jaka farba.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dziś ukonczylem montaz i kodowanie BT,na początku mogłem wybierać numery tylko po wcisnieciu rolki na kierownicy ponieważ mialem zle zakodowany sterownik gdy zmieniłem kodowanie wszystko zaczęło ładnie wyświetlać na navi i na fis'ie,teraz numery telefonów mogę wybierać rolka i w navi.BT mam z końcówka H a tel. iPhone 4s książkę tel. wyświetla wpelni nawet połączenia odebrane i nie odebrane. Wszystkim polecam zainstalowanie BT.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Rnse był dokładany i wszystko działało dopóki nie podlaczylem BT Ogólnie navi mam juz odblokowane ale obawiam się ze jak znowu podłącze BT to znowu bede musiał odblokowywac navi.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam. Wczoraj próbowałem podłączyć BT i jak juz wszystko podlaczylem odpalilem Navi a tu zonk,prośba o kod pin.wpisalem(poprawny) ale Navi nie przyjęła drugi raz no i zablokowała się na godz. za drugim razem to samo aż kolega mi ja doblokowal.kable od BT podlaczylem poprawnie,moduł z końcówka H i Navi rnse. Może wie ktoś czy coś złe zrobiłem?Bede wdzięczny za jakakolwiek pomoc. ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------
-
Montaż pompek Race 783
Więc odpada.Narazie nie planuje aż takich modow. To przy seryjnym turbo i icku to tylko coś w stylu pompek AL ?
-
Montaż pompek Race 783
http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=92114
-
Montaż pompek Race 783
Witam Jak w temacie chciałbym zamontować u siebie w/w pomki i pytanie moje czy jak je u siebie zamontuje to muszę odrazu zrobić program czy można jakiś czas jeździć bez i czy warto brać takie pomki.
-
logi do oceny
To moze dlatego trzesie mi delikatnie silnikiem?
-
logi do oceny
witam moglby ktos zerknac na te logi,bylbym bardzo wdzieczny. 000 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79385.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79381.html 003bs/003 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79384.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79379.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79382.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79383.html 013 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79386.html 018 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79387.html 023 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79380.html
-
2.5TDI V6 kręci i nic
Jesli to pompa ta w zbiorniku a raczej tak jest to ona z calym koszem kosztuje lekko ponad 2tys,ja juz mam to za soba.
-
Alufelgi 18 J8 ET47?
Wielkie dzięki panowie:)
-
Alufelgi 18 J8 ET47?
Tez o tym myślałem,a gdzie moge kupic takie dystansie i czy je doloze to bede musiał dluzsze szpilki wstawić ?
-
Alufelgi 18 J8 ET47?
Niezupełnie weszły,z przodu jest ok ale z tylu wewnętrzna czesc opony trze trochę o nadkole. Myśle ze mniejszy opona załatwi problem.
-
Alufelgi 18 J8 ET47?
Dzieki :)
-
Alufelgi 18 J8 ET47?
Nikt nie wie?