Treść opublikowana przez mati17451
-
Oceń poduszkę silnika (foty)
niestety nie musi być z czujnikiem w aso kosztuje 450zł
-
wałek rozrządu
witam proszę o informacje z jaką siłą dokręcić stopki wałka rozrządu i śrub do wałków sterowania pompowtryskami
-
kąt synchronizacji wałka rozrządu
witam posiadam v-scan vag5053 i chce zrobić synchronizacje wałka rozrządu jak odnaleźć to w tym urządzeniu proszę o pomoc
-
denerwójące stukanie
pod nakrętkę podłożyłem podkładkę i dokręciłem i nastała cisza
-
denerwójące stukanie
witam przeczytałem wszystkie wiadomości i nie znalazłem odpowiedzi podczas skręcania w lewo gdy nadwozie się przechyli słychać metaliczny stuk z lewej przedniej strony i czuć tak jak by pod nogami kierowcy,wymienione tuleje wahaczy drążki kierownicze,końcówki ,łączniki stabilizatora,gumy stabilizatora.Na stacji diagnostycznej wszystko sztywne brak luzów amory po 77% równo z każdej strony szarpaki też nic wykazały a stuk jest,proszę o pomoc ---------- Post dopisany 01-12-2012 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 20:35 ---------- naprawione jeżeli może komuś to pomóc była poluzowana poduszka silnika lewa
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
czy spoty odbywają się w Piasecznie ?
-
[B6 AWX] Listwa dachowa
Czy ktoś demontował listwę na dachu w a4 b6 sedan chodzi o listwę która jest wzdłuż dachu po lewej i prawej stronie czy znajdują się tam jakieś spinki czy jest wklejana ????
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu-problem
czy wie ktoś jak ustawić ten piekielny napinacz rozrządu w auto data jest napisane żeby zastosować wiertło o średnicy 4mm między zderzak rolki a korpus hydro napinacza dokręcić rolkę i odblokować napinacz tak też zrobiłem napinacz wysunął się ale nie napiął tak mocno paska jak był napięty stary pasek proszę o podpowiedz[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________nikt nie wymieniał rozrządu?czy ktoś mi podpowie!!!!
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
100%pewny przebieg od nowości w rodzinie więc nie kręcone
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
czy ktoś rozwiązał ten problem z szuraniem ja mam to samo przebieg 120tyś olej castrol 5w40 505/01
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
dzięki
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
przeczytałem i niema konkretnie do b6 sedana
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jakie diody do oświetlenia wnętrza w podsufitka z przodu i z tyły.nogi,schowek,bagażnik z góry dziękuje
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem rano
u mnie był ten sam problem z odpalaniem po wymianie pompy tandem wszystko jest ok po zgaśnięciu kontrolki świec żarowych pali bez problemów :>
-
[B6 AVF] Migająca kontrolka świec żarowych podczas jazdy
naprawiłem osuszyłem kostki przy komputerze i zabezpieczyłem je środkiem do konserwacji złącz elektrycznych,kostki są koloru białego,szarego,brązowa i czerwona.największy problem to zdemontować ramiona wycieraczek i podszybie-u mnie pękło.potem trzeba odkręcić osłonę komputera i za komputerem widać te złącza
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
[b6 AWX] przyłącze się do tematu przy -10 problem z rozruchem odpala po dłuższym kręceniu tak jak by nie na wszystkich cylindrach kopci na niebiesko po chwili wszystko jest ok przestaje kopcić wymieniłem świece żarowe beru,f.paliwa knecht,f.powietrza knecht,sprawdzone zasilanie świec żarowych aku.naładowany w 70%sprawdzony i nadal jest ten sam problem proszę i z góry dziękuje za podpowiedzi
-
[B6 AVF] Migająca kontrolka świec żarowych podczas jazdy
[A4 1,9 tdi 130PS]chciałbym dołączyć dziś zapaliła się kontrolka ESP i po chwili świec żarowych 1200 obrotów i brak reakcji na pedał gazu wiem że trzeba podłączyć VAGA ale choć mała podpowiedz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:witam *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich