Treść opublikowana przez sebo1607
-
numer pokrywy podłokietnika
dzięki
-
numer pokrywy podłokietnika
jaki jest numer pokrywy podłokietnika? kolor czarny żeby był bo mam połamaną a na niej numeru nie ma
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
poprosze o ceny klocków i szczęk do golfa 3 1.9 tdi afn variant 97r bosch,ate lub trw z góry dzięki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam interesuje mnie: -olej do wspomagania 2l -olej do skrzyni biegów -olej do silnika MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 jakie by były ceny? golf mk3 1.9 tdi afn 1997r pozdr.
- nr odmy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
znowu wysyłka expres dzięki i pozdr.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
przesyłka ekspress dzieki teraz coś podobnego: rozrząd ale bez pompy wody do vw golf 3 1.9 tdi afn 1997r jaka cena? oraz płyn do chłodnicy 2x 1,5 l g12 jaka cena? pozdr.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
audi a4 b6 2002r 1.9 tdi 131ps vin jak coś wauzzz8e72a277580 jaka cena za kpl rozrząd? z góry dzięki
-
VW Golf 3 1.9 tdi AFN Variant
:arrow: :arrow: witam wszystkich niedawno stałem sie szczęśliwym nabywcą takiego oto variata kupiłem go od pierwszego wł. w pl a drugiego ogólnie jest to wersja Jocker rok prod 1997 silnik 1.9 tdi 110ps stan oryginał bezwypadek nie kręcony przebieg 263000km,jest niestety troche rdzy na prawym przednim błotniku,pare rysek,poza tym trzeba dopieścić i będzie lalka Wyposażenie: - 2x air bag, - klima manual, - tempomat - podłokietnik - centralny zamek - zielone atermiczne szyby+miałem pękniętą szybe czołową i wymiana była na atermiczną zieloną spalanie 5-5.5-6l zależy od stylu jazdy stronka z info na temat jockerów http://www.passatgl5.cba.pl/golf3/edycje/joker.htm plany: :arrow: delikatna ściema szyb :arrow: podłokietnik-done :hmm: :arrow: hak odpinany - done :arrow:lampy projektory przód +xenon :arrow:wszystkie żarówki led - done :arrow:kubełki z tej samej wersji :arrow:felgi (wiosna) i nieduża gleba :arrow:radio sony - jest :arrow:radio cb midland- jest :arrow:scyzoryk+cz z pilota :arrow:podniesienie mocy(narazie tylko zaślepiony egr i wywalony kat. w planach wtryski 216 + sofcik a w przyszłości większe turbo i fimc) :arrow:tempomat- done :arrow:montaż głośników we wszystkie drzwi + wysokotonowe przy klamkach - done :arrow:gałka i mieszek gti zmiany biegów - done :kac: :arrow:mieszek na ręczny i skóra na kiere z czerwoną nicią :arrow:daszek na tylną szybe - jest firmy votex,czeka na malowanko :smoke: Poprzedni właściciel dbał o ten samochód,eksploatował go na najlepszych częściach,ja bede robił tak samo, na dzień dobry: :arrow: zmieniłem wszystkie filtry (KNECHT) :arrow:olej na castrola gtx, :arrow:nabiłem klime, :arrow:założyłem hak, :arrow:przyciemniłem narazie 2 szyby tylne, :arrow:zmieniłem wycieraczki w środku na patex, :arrow:wymieniłem tarcze przód i klocki na TRW,ostatnio wymiana szczęk z tyłu TRW :arrow: końcówki drążka na MOOG,tuleje tylnej belki Lemforder wiecej rzeczy nie pamietam a teraz fotki,oceniajcie fotki po zakupie tempomat podłokietnik naklejka powoli zmieniam żarówki na ledowe w środku są do rejestracji są tylko czekam teraz na szkiełka ośw.rej. powoli też ogarniam ruda :grrr: dziś podobiłem zaprawki było ich aż 5 został tylko błotnik do wymiany,bo za bardzo przeżarty :crazy: gałka i mieszek gti trysnełem tęż znaczki w czarny mat,mały dodatek a cieszy oko i fajnie wygląda smoked: porównanie doszedł także sprzęt audio daszek votex: kit KONI -60/60
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
no tak później można większe turbo,IC większe,wtryski itp
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
jeszcze wiele musisz się nauczyć chyba nie zrozumiałeś mojej myśli wydać 2.5 tys i kupić silnik który ma tyle samo koni co 2.6 ? bo 1.8t który ma od 170KM kosztuje już napewno sporo powyżej 3k zł czy to się opłaca?
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
u ciebie to za 2-2.5 tys zł masz swapa na 1.8t A w 2,6 to inaczej??? z 2.6 to bym nie zmieniał na 1.8t
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
u ciebie to za 2-2.5 tys zł masz swapa na 1.8t
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
http://www.audi80.pl/b4-abc-26-quatro-wstawienie-kompresora-vt47992.htm bardzo dobry link
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
pewnie jakieś zmiany z mocą na + będą bardzo kosztowne
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
czyli sobie poczipował
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
a przy mapach nie da sie pogrzebać?
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
sprawdzałeś już czy da sie podciągnąć moc na ecu?
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
widziałem na żywo bardzo zadbana fura,mało jest takich w takim stanie plany ok,zrób to co w planujesz i bedzie kozak
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena tego oleju MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
też tak miałem strumienica zniweluje ten dzwięk :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
cena powala,lepiej kupić esowy
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
wcześniej do ilu bujałeś i ile kosztował zabieg? wcześniej do 200-stu szło w miare a po mułowato,teraz zdecydowanie szybciej, zabieg kosztował 250zł i w to weszła plecionka i nowe flansze[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:57_________________________________________________ No to nie wiem czy mechanik trochę Ci kitu nie wcisną z tym, że auto więcej pali i silnik się pierdzieli. Jeden kolega miał wycięty w ibizie w dieslu + pusta rura i nic się nie działo z autem (a żwawy był jak ja pierdziele), drugi kolega miał wycięty w bravo w benzynce i też przejeździł masę czasu z rurą= silnik był zdrowy i zbierał się też nie kiepsko (jak na 1.8 ) A co do strumienicy to ostatnio się spotkałem z opinią że to ona może źle się odbić na silniku... Ale nie wiem. Nie miałem. :gwizdanie kitu raczej nie bo gościu przerabia też wydechy w sportowych samochodach do kjs-u widziałem dwa na placu i różne rzeczy cuduje z wydechami,znam go od paru lat mieszka niedaleko. gadał coś o tym odbiciu spalin że w audi jest inne rozwiązanie jak w innych markach,a diesel to chyba inna bajka
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
podruby są juz na alledrogo :gwizdanie:
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
byłem ostatnio na zabiegu wycinki kata i gościu który robi tłumiki(od 20-stu lat tym sie zajmuje) powiedzaiał że za żadne skarby nie można wstawiać rury zamiast kata bo bedzie wieksze spalanie i wszystko odbije sie na silniku bo nie ma odbicia spalin,musi być strumienica. wstawił mi taką którą sam robi w obudowie kata,wszystko z kwasówki,profesjonalna robota. Wrażenia są teraz szok silnik ma więcej siły,jest żwawszy(nie wiem czy uwieżycie ale bujnełem ostatnio do 220km\h)same pozytywy