Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebo1607

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebo1607

  1. silnikom wyposażonym w przepływke szkodzi to i to bardzo
  2. witam po długim czasie znalazłem licznik mający te same numery i firmę co mój UK-NSI,wymieniłem i co sie okazało: nie działa mi dalej podświetlenie zegarów i przycisków,silnik dziwnie pracuje jakby na trzech garach,śmierdzi spalinami,obroty są na poziomie 500 obr/min i po przegazowaniu odcinka jest na 4000 obr/min. wkładam swój stary i wszystko śmiga normalnie oprócz podświetlenia oczywiście. co to może być???[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 13:25_________________________________________________nikt nie wie co może być grane?
  3. zobaczcie tu: http://sklep.tuning-tec.pl/category_prod.php?prod_id=3685&caty=28&lic=24&cv=2
  4. zrób foto i pokarz sorka za jakość zdjęć,jak bedzie ktoś chciał zrobie lepsze :gwizdanie:
  5. ja założyłem do siebie ale od a6 i jest
  6. potrzebuje linke od gazu do adr-a 96r jaka cena
  7. jesteś wielki, dziękować
  8. witam potrzebuje numer linki od gazu do adr-a 96r z góry
  9. podłącze sie żeby nie zaczynać nowego tematu,pewnego dnia jadąc wpadłem w dziure na ulicy i coś zaczeło smierdzieć jakby sie paliło coś koło zegarów i nagle przestało działać mi poświetlenie zegarów i przycisków na konsoli,wszystkie bezpieczniki całe,może to przekaźnik jakiś padł? który jest za to odpowiedzialny?
  10. zdaje ci sie przy 40 stopniach na słońcu stań w korku to zdziwisz sie majac tylko wisko
  11. na vagu by mu wyskoczyło :gwizdanie:
  12. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 22:44_________________________________________________filtry,świece wszystko masz wymieniane na czas?
  13. sprawdzałeś czy nie ma nigdzie wycieków paliwa?
  14. tak ale to jest tylko na krótka mete pojedziesz na myjnie,pociągnie karherem i połowa zleci :gwizdanie:
  15. jakto nie uziemić silnika ?
  16. u mnie tez powinno być cos takiego i tu jest miejsce na taki czujnik
  17. dobry jestes że ci sie chciało tyle wycinać :>
  18. dzeki jeszcze z tym czujnikiem pokombinuje
  19. i tak bedzie po lifcie na dniach
  20. wiatrak to chyba taki moze byc http://allegro.pl/nowy-wentylator-klimy-vw-passat-b5-audi-8d0959455r-i1617891313.html
  21. no niestety wczoraj jak przyjebao 35 na sloncu i postalem chwile w korku to juz rosla temp.[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:42_________________________________________________a nie ma w żadnym króćcu miejsca na taki czujnik
  22. nie mam klimy,ale na chłodnicy obok wisko jest miejsce ns wiatrak chce go dokupić i podłączyć tak zeby sie normalnie zalaczał przy wyższej temp.
  23. chyba lipiej jak zwykły przedlift :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.