Treść opublikowana przez sebo1607
-
[ALL B5] Przednie lampy DEPO II lift od kogo z allegro?
lepiej podjechac do inter carsu,ja widziałem w wyszkowie po 170zł za szt :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
Koledzy a co zrobić jak sie ta długa śruba urwie z jednej strony i na dodatek nie da jej sie wybić?
-
[INNE] Problem z rannym odpaleniem
nie ma białego dymu,zmieniłem dziś filtr,jakiejś niemieckiej firmy za 240zł,zobaczymy jutro co będzie dodam że świece były sprawdzane i są ok
-
[INNE] Problem z rannym odpaleniem
nie wiem czy kopci o 5 rano jest ciemno i nie zastanawiałem sie nad tym,moge jutro sprawdzic a sugerujesz coś?[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:45_________________________________________________a ztym cofaniem to da rade wymienić tylko zaworek czy czały filtr?
-
[INNE] Problem z rannym odpaleniem
a nie powinny być wyższe obroty wogóle po odpaleniu?
-
[INNE] Problem z rannym odpaleniem
Witam mam problem z firmowym samochodem, jest to VW t5 silnik 1.9 tdi AXC 2003r polega on na tym,że jak rano próbuje go odpalić to coś jest nie tak. normalnie podgrzewam świeczki kontrolka gaśnie,przekręcam kluczyk i kręci ale nie pali,dopiero po dodaniu gazu odpala,gaz musze przytrzymać jeszcze z 3s i wtedy mogę puścić,dodam że trzyma wtedy ok 800 obr/min tak jakby nie było ssania,podłączyłem pod kopa a tu zero błędów,pytanie do was co to może być???? wymieniane było ostatnio: rozrząd,olej,filtry mechanik coś jeszcze mówił o jakimś zaworku w filtrze że może być walniety i puszcza paliwo ale nie jest pewien
-
[B5 AHL] Moja audiczka
ogólnie łdna sztuka,szkoda tylko że mały silnik lampy przód tył są po lifcie zarzuć jakies fele 16'' delikatna glebe,sciem szybki i będzie już gites szkoda że nie ma zdjęć srodka
-
Ile pali Wam gazu?
nie możliwe, do tego benzyna jej pomaga... oj kolego możliwe zależy od jazdy i od ustawienia instalacji,przed zima mi tez tyle paliło :gwizdanie:
-
Ile pali Wam gazu?
raczej nie ja na 37l robie przy takiej jezdzie 350 km wiec cos jest nie tak no właśnie greghoryy ma coś nie tak najlepiej jechać do sprawdzonego gazownika na kontrole
-
Ile pali Wam gazu?
raczej nie ja na 37l robie przy takiej jezdzie 350 km wiec cos jest nie tak
-
[B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
najlepiej pożycz od kogoś na sprawdzenie :gwizdanie:
-
Ile pali Wam gazu?
no 15 to troche przydużo,ale zależy od jazdy, mi w te mrozy to z 11-12 w cyklu mieszanym
-
[ALL B6] Rozładowany akumulator a ECU
chyba lepiej jakbyś wyjal aku,albo chociaż odłaczył
-
[ALL B6] Rozładowany akumulator a ECU
podczas pożyczania prądu napewno sie nie uszkodzi ecu,szwagra honde accord z 2005r odpalalismy kilka razy z kabli i było a jak masz rozładowany to tez nie powinno sie nic stac :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z wentylatorem . Pomocy
tak jak kolega robertb powiedział wymień najpierw termostat i napisz jak jest
-
[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
identyko jak moja też mam zamiar takie lampki tylne wrzucić bardzo ładna,gleba jest i b. ładne fele, wrzuć jakies fotki ze środka
-
[B5 AKN] mała czarna
Wypas
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
powiem ci że jest spoko,to białe światło jest w sam raz,brakuje jeszcze tylko pod nogami i będzie git tak wszystko jest pod jednym kabelkiem podłaczone,niski pobór pradu,mysle że nic sie nie stanie
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
tak jedna,zamontowana na samym dole
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
Ale dioda bez opornika niedługo ci się spali a po drugie najpierw wyłaczasz światła i dopiero wysiadasz wiec te klamki wtedy są nie podświetlone i ktos kto siedzi np. obok będzie szukał po ciemku a tu chodzi chyba o to żeby je było widać. [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 17:49_________________________________________________
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
tylnych jeszcze nie,nie ma kabelków tam żadnych, poczekam aż się troche ociepli,a jeszcze dołożyłem podświetlaną wnęke boczka na biało wyglada zaje...... kto widział a a6 to wie :gwizdanie:
-
[ALL] Jak ustalić numer koloru nadwozia ?
dzieki wielkie
-
[ALL] Jak ustalić numer koloru nadwozia ?
WAUZZZ8DZTA283685
-
[ALL] Jak ustalić numer koloru nadwozia ?
Witam nie chce zakładać nowego wątku więc odświeżam ten. Chodzi o to że potrzebuje numer lakieru do mojej audi,ale problem jest w tym że tej połowy naklejki z kufra z tym numerem poprostu nie ma,jest tylko ta górna część oraz nie ma książki serwisowej. Moje pytanie brzmi czy powiecie mi po roczniku 96r i po tym że mój kolor to granat akryl,nie perła nie metalic jaki to numer? Z tej strony wychodzi na to że to jes LY5L http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html#Modelljahr_1997 co wy na to? z góry dzięki pozdr.
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
wszystko co poprzednicy i jeszcze radyjko tu wogóle nie pasuje