Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. zastanow sie lepiej nad 18" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152827.0 tu masz na sprzedaz z oponami w dobrej cenie z jakoscia replik bywa roznie... raz moze byc ok a raz plastelina pozatym cena replik .. heh smiech na sali ja bym sobie odpuscil ten wzor w 17" lub poszukal ori 18"
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a to nie byl przypadkiem kombiak na FNW .... ? jesli tak to jest po prostu zwykly diesel z dwoma zderzakami z rs`a ... bez poszerzen
  3. jest to felga z audi rs6 c5 wystepowala jako oryginal w 19 calach i 9 cali szerokosci 19" 9j et35 wystepowala tez jako oryginal w 18 calach w 17" calach bedzie to replika ktora pewnie bedzie odbiegac jakoscia od oryginalu
  4. w skali 1:1 mozna dostac na www.moto.allegro.pl
  5. a teraz ............ Bogusław Linda - wy***rdalać spac [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 00:43_________________________________________________takie male OT: http://www.grapheine.com/bombaytv/illustrateur-uk-d61384cf8373fb0e9f1cb4946d1b8bf5.html obejrzyjcie cale bez przewijania
  6. dziekuje sidneyowi polakowi za zamontowanie gwinta ... za co i tak wzial za duzo pieniedzy pedalisko... i tobie tez tępy ch*ju dziekuje za znalezienie tego scierwa ...
  7. ale ja nie chce malowac calego auta ... tzn chce na srebrno od nowa lub na pomaranczowo, ale napewno nie na czarno czern fortepianowa ma: dach tylna dokladka felgi beda przedni grill i kratki moze trzymadelka od lusterek moze komora silnika
  8. poprawilem fotki ... teraz widac obie miniaturka jedna nie dziala nie wiem czemu ... :/ dodalem dwie jako duze ( pare postow wyzej )
  9. typowo dla zabawy... i checi posiadania dobrej zawiechy, pozatym lubie jak jest nisko i twardo a to ze nie ma Q mi nie przeszkadza... i tak sprinter ani polykacz zakretow z tego auta nie bedzie ze wzgledu na: - wlasnie brak Q - lekka dupe ktora po odjeciu gazu lubi sobie czasem wyleciec - dodatkowe paredziesiat kg audio ( co akurat poprawilo troche prowadzenie bo dizeki skrzynce d*pa jest troche ciezsza ) - instalacja gazowa tez wazy paredziesiat kg - kola 19" i opona 225/35R19 ... i 10j z tylu tez skutecznie zmulaja auto i ... tak z ok 1280kg podstawowej masy sadze ze teraz jest ok 1450kg ...[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:14_________________________________________________ no potwierdzam ... trakcja teraz jest mega ... i predkosci jak na tt fwd z ktorymi wchodze w zakrety i jak to sie trzyma tez robia wrazenie
  10. mi udalo sie wyrwac sporo taniej ... fakt cena zadziwia ~ 6000zl ale musze stwierdzic ze jazda jest mega po zakretach przod mam na maksa w dol i na maksa sztywno tyl moze jeszcze zejsc ~20 - 30 mm ( zejde w tyle jeszcze ok 15-20 mm ) a tutaj fotki:
  11. poczuje sie jak szejk gwint KW V3 INOX ( reg wysokosci, twardosci, odbicia ) zalozony i skrecony na maksa w dol przod, tyl skrece pozniej prowadzi sie mega wysmienicie ( kw V2 z regulacja wysokosci i twardosci na sprzedaz przod do golfa IV/a3/Leona/s3/octavi I/toledo/bory ... ) fotki dodam pozniej, teraz tylko jedna tak na szybko
  12. masz moze fotki skutera po malowaniu ?
  13. jednak jak dla mnie Ishtar wydaje sie byc ciut ciemniejszy i ... jakos bardziej mi sie podoba na murcielago
  14. Arnacio Borealis Kod PPG: 905385 Trójwarstwowy lakier, soczysta, głęboka pomarańcz delikatnie zmieniająca odcień w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia. Kolor dostępny tylko dla Gallardo, występuje we wszystkich odmianach oprócz Nery. Niemal identyczny lakier jest dostępy dla Murcielago pod nazwą Arnacio Ihstar _________________________________________________ Arancio Ishtar Kod PPG: 0057 Trójwarstwowy lakier, soczysta, głęboka pomarańcz delikatnie zmieniająca odcień w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia. W Murcielago ten lakier występuje pod nazwą Arancio Ishtar, w Gallardo zwie się Arnacio Borealis to praktycznie ten sam lakier ...
  15. za duzo skaz mam na lakierze... trzeba pomalowac i tyle ... eh inni niby mowia ze ok ale ja wszedzie widze wgniotki, rysy, odpryski.... wiec albo malowa zewnetrznie na ten sam kolor albo isc po calosci troche doplacic i robic inny kolor
  16. to zeby auto bylo oryginalne to jedno ... ale musi tez mi sie podobac ;p a ten kolor mi nie pasuje ps. znalazlem bardzo fajna strone z opisami kolorow z lambo i ze zdjeciami http://www.lambo.com.pl/ciekawostki/kolory/index.php
  17. pare kolorow z tej palety / ( nie wiem jakie to sa dwa pierwsze ) ... reszta podpisana / Arnacio Ymir Arnacio Ymir Arancio Borealis Arancio Atlas Arancio Ymir Viola Ophelia Viola Ophelia Viola Ophelia rosso leto rosso leto rosso leto arnacio_ihstar arnacio_ihstar Rosso metis Rosso metis
  18. na moje to chodzi o Arancio Borealis dzieki tak patrze na ta liste kolorow i chodzi mi po glowie: LAM.21040 Giallo 21040 LAM. 231240 Arancio Diablo 2CT (92) 231240 LAM.2004 Arancio 2004 LAM.*0057 Arancio Ishtar 2CT *0057 LAM. LY2F Arancio Ymir 908044 LAM. LOE2 Arancio Borealis 905385 and 905385/2 ( http://www.lambocars.com/hr/gal/gall89.jpg ) LAM. 154492/2 Fuscia Mic. 2CT (94) 154492 LAM. 224147 Red Mic 3CT (88) 224147 LAM. 231136 Diablo Rosso 2CT (90) 231136 LAM.*0061 Viola Ophelia Mic 2CT *0061 LAM. LY3W Rosso Metis 903668 and 903668/2 LAM. LZ3F Rosso Leto *0093
  19. nie chodzi mi o malowanie flip flop ... ale o sama barwe lakieru ( nie patrzcie na auto, felgi, lusterka, lampy ... czy tez ze jest dwukolorowe... chodzi o sama barwe ) tutaj te fotki nie oddaja glebi tego bordowego lakieru ci co widzieli auto na zywo wiedza zapewne jak wygladal ten bordo na zywo... mial niesamowita glebie i byl taki zywy[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:06_________________________________________________ dzieki wielkie , jakbys jeszcze znalazl kod lakieru pomaranczowego z tej palety lambo to bylbym bardzo wdzieczny
  20. odpada .... za duzo tego juz jest na drogach pozatym mat mi sie srednio podoba i ,..... chce miec dach w fortepianowej czerni a do matu bedzie to pasowalo jak swini siodlo...
  21. Co prawda zapomniałem ale później podałem Ci go w tym temacie. heh ... chyba przysleplem dzieki jakby ktos mial kolor pomaranczowy z palety lamborghini ( gallardo lub murcielago ) to tez poprosze[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________albo moze ma ktos kod lakieru z palety ktm ( najlepiej z modelu xbow ) ewentualnie sa jakies oczojebne pomaranczowe motocykle ? zebym wiedzial z jakich palet kolorow szukac ... bede wdzieczny za kazde info na temat lakierow [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 11:23_________________________________________________wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor cos takiego co wy na to ?
  22. Nowak_zg odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    mow
  23. Nowak_zg odpowiedział(a) na Reggi temat w Inne marki
    zgaduje .... Hondy S2000 ? Civic VII Type R ? Honda Integra ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.