Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
3 fota kozak auto mega ...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
;( Karollllleee przeciez zartowalem
-
[ALL B6] Mój skromny nabytek
Jeśli będziesz brał felgę 19" z szerokością 8,5" to papieć najmniej 245 - przy węższym może Ci schodzić powietrze z tyłu... Z przodu przy 235 silnik dociśnie i będzie OK :> a czemu ma schodzic powietrze ? ja mam 10j i 225/35R19 i powietrze jakos nie ucieka [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 14:59_________________________________________________a co do auta to: nie kupuj zadnych oklein na listwy ktore przypominaja carbon a nim nie sa to dopiero agrotuning ja bym montowal kiere z plaskim dolem... fajna sprawa tylko ciut nie wygodna ogolnie fajna... co do kola to szukaj czegos ori lub dobrej firmy np. rial daytona race bbs lm bbs ch i bbs ck ( opcja fajna jesli nie chcesz wyrzucic duzo siana ) repliki gallardo ( chyba ze chcesz to ori ) repliki felg z slr`a ( taki jak ma Wojtek_A4 w swoim b7 ) felgi z bentleya jakies felgi firmy schmidt rial daytona race bbs lm lamborghini gallardo ( ze wzgledu na cene ori ... raczej kupno replik chyba ) bentley w b7
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zludzenie ale rzeczywiscie tak wyglada .... mARCIN607 pozatym przy tym zawiasie to felga w zyciu nie dotknela nadkola
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
takie szybkie vt w 5-10 min tak ma wygladac docelowo ten model
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
http://www.moto.allegro.pl/item986426476_audi_tt_tuning_r32_spoiler_hit.html brac czy nie brac oto jest pytanie .... wzialbym bo troche rarytas ... chociaz cena normalna jak za spojler z 3.2 v6... tylko nie wiem czy ja chce spojler na tyle... jesli juz chce to wlasnie taki chociaz ja lubie ta okraglutka niczym nie zaklucona dupeczke a tymczasem doszedl nowy gadzet.... prezent od dziewczyny plany: przemalowac na srebrno oprocz dachu dane: 1.8T 180KM... fwd, taka sama jak moja w srodku dokladnie ten sam wypas, skora, pol fis, brak xenonu. felgi 17" opony 225/45R17 firmy "MICHELIN" (serio) skala 1:18. ogolnie identyko jak moja oprocz koloru.
-
[B5 AGB] Moje drugie A4, tym razem S4
kezor esa z tym zderzakiem szla caly czas a nie tylko na poczatku ... ale tylko na USA. zobacz nawet ze w tych zdjeciach co wkleiles masz polfity. Na europe przed liftem byl zderzak z zarysowanym 'dyfuzorem' a po lifcie z wypuklym 'dyfuzorem' _________________________________________________ Maxxx z tego co rozumiem to sprowadziles ja na handel ale zostawiles sobie bo male zainteresowanie bylo .... a za ile ja wystawiales ? ps. mimo wszystko troche szkoda ze naprawiajac tyl zalozyles zdezak ze zwyklej a4... ja bym szukal od s4 az bym znalazl... bo jest bardziej 'urokliwy' jakbys chcial to: http://www.moto.allegro.pl/item994655283_zderzak_tyl_belka_audi_a4_s4_b5_lift_kombi_99_01.html przedlift http://www.moto.allegro.pl/item960162671_audi_s4_s_4_tyl_tylni.html polift http://www.moto.allegro.pl/item959448081_audi_a4_s4_99_01_avant_zderzak_tyl_belka_odboje.html polift
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
MAJKI Wojtek_A4 sory moj blad
-
[B5 AGB] Moje drugie A4, tym razem S4
jakies plany ?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek_A4.... ty zawsze przed sprzedaza auta rezasz w tyl ;p hm co do felg to pasuja powiem szczerze wysmienicie aczkolwiek gwint by sie przydal a co do wnetrza to kozak ... brakuje tylko rns-e i kiery z r8
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
teraz dopiero zobaczylem ze juz mowiliscie o lustrze wojtek_a4 ... poszlo pw
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
To ja proponuję spróbować zobaczyć te felgi z obu stron auta na raz... Stawiam browca! tak tylko potrafi Chuck Norris takie male ot chlopaki .... to wystarczy jechac obok szklanego budynku ktory ma lustrzane szyby :gwizdanie:
-
[ALL B5] 18 cali podejdzie do a4 B5 Avant z 99 r ??
i 19" wejdzie i 20" tez wejdzie
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
do tego wieksza gleba, ciemne szyby z przodu oraz naprawa peknietego wyswietlacza rns-e i bedzie ideal dla mnie chociaz i tak jest wyjebana w kosmos
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
tak samo jest z felgami z porsche 911 (996) rh ah... ktore ma Iverson, Nosb i Ja... niestety taki ich urok [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 00:56_________________________________________________ wojtek ktore zamowiles ? te pierwsze z rantem i srubkami ... czy tez cale jednolite
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
ej ale pamietajcie ze nie tylko szerokosc felgi sie liczy ... patrzcie tez na et i w sumie nawet szeroka felga wejdzie jesli jest dobre et i dobry naciag gumy [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:52_________________________________________________9.5j przy odpowiednim et i dobrym naciagu gumy powinno luzno wejsc wg mnie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
czyli przd masz zglebiony o 40mm a tyl o 60mm ... o kurde ... auto jak stoi to i tak wyglada jakby startowalo :gwizdanie: a co do topora fotek: to papier robil ?
-
[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?
Lambo Slr Dare LM ( ale tyl musi byc szerszy ... bo 2 takie same ranty wygladaja lipnie ) New Rs6 to moja kolejnosc wojtek ... a nie chcesz poszukac Rial Daytona Race ? jesli chcesz moge ci zalatwic 20" w idealnym stanie 9j przod i 10.5j tyl
-
Spocik Lubuski :)
ja nie mialem ani tt ani bordowego ferrari weic nie wpadlem
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
e e e e chcialem ta emotikona wyrazic moja radosc ze mam takiego uczynnego kolege a nie to ze sie razem tasujemy czy tam popychamy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb obczailem zdjecia wyszlo ok, wentyle widze ogarnales ... szkoda ze nie ma zdjecia z boku auta jesli chodzi o felgi;p zaciski kozackie sam bym sobie takie chetnie wyrezal jakbym mial czas i.... umiejetnosci ... ale w sumie od czego sie ma Topor`a :gwizdanie: ... uwielbiam mu truc i ta jego mine jak przyjezdzam zeby cos pomogl 19" to w b5 minimum i optimum ale akurat te avusy co ma topor w 18" ladnie wygladaja w b5. .... tylko jednak szkoda ze to nie 19" i tak
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
przebijam 10j i 225/35R19 ja bede raczej :gwizdanie: ale szybciej jest w rothenburgu http://www.a4-klub.pl/smf/rothenburg_zlot_cultstyle_i_grupy_vag_24042010-t122528.0.html[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 11:49_________________________________________________zeby nie bylo OT to: Nosb ogarnales juz te wentyle ? i wesolych swiat
-
Ruda A4 z Lubartowa
alllllllllllleeeeeeellllllllluuuuuujaaaaaaaaaaa ale lampy to nie r8 kolego ani nowa a4 zeby takie zakladac pasuja jak swini siodlo... kup ori poliftowe valeo a te sprzedaj komus spoza forum bo tu ich raczej nikt nie kupi i nie zakladaj chromu na metry.. .to nie calibra :gwizdanie: _________________________________________________ i takie male ot wesolych swiat i:
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
teraz lampy bardziej pasuja do tego grilla czarnego ... mnie najbardziej razi te kolo. jest za male do tej budy i juz 19" musi byc obowiazkowo
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
raczej mialby szanse bo seryjny veyron ma 0-100 w 2.5s [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 23:08_________________________________________________"rędkość maksymalna początkowo miała wynosić 406 km/h, jednak egzemplarze testowe były niestabilne przy tak wielkiej prędkości, co wymusiło przeprojektowanie aerodynamiki auta. W maju 2005 prototypowy Veyron, testowany na torze Volkswagena niedaleko Wolfsburga w Niemczech osiągnął elektronicznie ograniczoną prędkość 400 km/h. W październiku 2005, redaktor magazynu Top Gear James May, testował ostateczną wersję Veyrona. W tym teście, na torze testowym Volkswagena Ehra-Lessien, pojazd osiągnął prędkość maksymalną 407,8 km/h. Bugatti Veyron Bugatti Veyron przyspiesza od 0 do 100 km/h w 2,5 sekundy. Prędkości 200 i 300 km/h osiąga odpowiednio w 7,3 i 16,7 sekund. Te osiągi czynią Veyrona obok Dauera Le-Mans 962 najszybciej przyspieszającym samochodem seryjnym w historii. Spalanie ma także najwyższe ze wszystkich produkcyjnych aut, zużywając średnio 40,4 l paliwa na 100 km w cyklu miejskim i 24,1 l/100 km w cyklu mieszanym, a na trasie 14,7 l. Podczas jazdy na pełnym gazie samochód spala ok. 125 l/100 km – a to oznacza że jego 100 litrowy zbiornik zostanie opróżniony w 12 minut. Prędkość maksymalna przy ustawieniach do jazdy codziennej to 375 km/h. Gdy samochód przekroczy 220 km/h, hydraulika obniża samochód aż prześwit zmniejszy się do 8,9 cm. Jednocześnie wysuwa się tylne skrzydło ze spojlerem. To jest tryb codziennej jazdy, przy którym tylne skrzydło zapewnia potężną siłę docisku do podłoża (3425 N), pomagającą utrzymać samochód na drodze. Jeśli kierowca chce rozpędzić się do prędkości maksymalnej (407,8 km/h) musi, przy użyciu kluczyka, przekręcić zamek zabezpieczający, znajdujący się obok fotela kierowcy. Ta funkcja dostępna jest jedynie podczas postoju. Teoretycznie samochód może jechać jeszcze szybciej, ale jest elektronicznie ograniczony do tej prędkości, w celu uniknięcia uszkodzeń opon. W tym trybie tylny spojler nie wysuwa się, przednie dyfuzory się zamykają, a prześwit zmniejsza się ze standardowych 12,4 do 6,6 cm. W Veyronie zastosowano wyjątkowe nawiercane i wentylowane tarcze hamulcowe z włókna węglowego, które zasysają zimne powietrze aby zredukować fading. Każdy zacisk hamulcowy ma 8 tytanowych tłoczków. Bugatti twierdzi, że samochód hamuje z opóźnieniem 1,3 g (12,75 m/s²) na drogowych oponach. Prototypy poddawano testom powtarzającego się hamowania z opóźnieniem 1 g, hamując z 320 do 80 km/h bez fadingu. Biorąc pod uwagę potężne przyspieszenie samochodu, taki test mógł być przeprowadzany co 22 sekundy. Przy prędkościach ponad 220 km/h tylne skrzydło zachowuje się jak hamulec aerodynamiczny, ustawiając się pod kątem 70° w ciągu 0,4 sekundy od naciśnięcia na pedał hamulca. Zapewnia ono opóźnienie podczas hamowania dochodzące do 0,6 g (5,88 m/s²). Bugatti twierdzi, że pojazd jest w stanie się całkowicie zatrzymać z prędkości maksymalnej w czasie poniżej 10 sekund. Co ciekawe, siła hamowania jest tak równo rozkładana na każde koło, że samochód nie zboczy z toru jazdy, gdy kierowca puści kierownicę, nawet hamując z prędkości bliskiej maksymalnej. [1]" zaczerpniete z wikipedii... SERYJNY VEYRON JEST SZYBSZY NIZ NISSAN GT-R SWITZER P800