Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. Panie musisz miec ściągacz bo tam jest stożkowaty trzpień i rękoma tego nie zdejmiesz
  2. Ta teraz mi to mówisz ??trzeba było wcześniej żebym zdążył
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napewno nie od s4 menelu
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej musze cie zmartwic i powiem ci ze jestes kiepskim uczniem Deva bylem w aso tu w Norwegii i ten wezyk kosztuje 50 zeta i co lyso ci?
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taniej jest kupić cały używany zacisk niż ten nowy wezyk:kwasny:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 co ty bredzisz
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mala spoko.zeby juz pierwsze wychodza i wiesz co sie z tym wiaze?malo snu
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokladnie,nie licz na to ze bedzie ci przelaczac miedzy radiem a cd
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pisz do siwego na priv mielismy to samo i gdzies w necie wygrzebal adaptacje
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    strechem opierdziel i bedzie gladki
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zna ktos moze numer tego wezyka??
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    alocha
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    smakosz
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wpisałem ale wielki uj tam jest. Jedna sztuka za 200zł to sobie 100zł dorzuce i mam nówke valeo p&p bez łatania dziur A Ty siusiaku z czego ha? Trybów za dużo? Hm... Mialem koito z toyoty avensis poszly obie za 200zl szkoda, ze wczesniej Ci nie padlo shit valeo a lepiej porzezbic i miec św spokoj, zaoszczedzisz na zarnikach przy Koito bo tam kazdy chinczyk ladnie chodzi Daniel do 2l ALT to najlepiej dynamo a nie przetwoenice
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie dziwie się... Sam czasem mam problem z zaakceptowaniem swojej osoby nie dziwie sie
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie cie nie lubi
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej rusz glowa troche i napisz do gwertego ja od niego kupilem za 100
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to sobie wpisz w wyszukiwarke allegro baranie
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/przetwornica-xenon-koito-lexus-gs-ls-rx-es-d4s-gw-i4655162931.html
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kazdy osiol da sobie z tym dopasowaniem rade wiec ty napewno tez siusiaku
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    japonczykiem kioto czy cos takiego
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej zawieszenia gwintowane masz?biltstein np??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.