Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chowix

  1. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Z immo mam spokój (odpukaj) zrobiłem adaptację przepustnicy i wszystko śmiga Jak miałem problem z immo to szybko wyciągałem i wkładałem kluczyk do stacyjki tak energicznie aż autko teraz energicznie się zapala
  2. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    ja zapłaciłem 80 zł nowa taka z allegro z gwarancją na 1rok Mam jeszcze problem niekiedy mi auto nie chce odpalić.. kreci kreci i nic a po 1-2 min odpali.. sporadycznie ~1,2 razy na dzień..
  3. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Udało się Tak to była pompa paliwa Wymieniona, wyczyszczone wszystko i śmiga ! Dziękuje za info i pozdrawiam
  4. Nie mialem okazji zobaczyc bo bardzo często jeżdżę na LPG..
  5. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Dzięki Luka3s i dawcav6 za dobre rady fudi sprawdzę
  6. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    No na razie brak jakichkolwiek funduszy :gwizdanie: Zajmę się tym albo przed 17 albo po 27 ale na pewno napisze
  7. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    No niestety sam wymontowałem sobie pompę.. I nie działa tz po przekręceniu w stacyjce nie reaguje na nic.. jak jeszcze mogę ją sprawdzić czy działa ? bo może akurat napięcie nie dochodzi do pompy ?
  8. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    No i niestety nie pomógł nawet 2 kluczyk ( czeka mnie niemiłe grzebanie w autku No nic ale i tak dziękuje za wszelkie sugestie i propozycje naprawy !
  9. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Dzięki Luka3s, jutro sprawdzę oby to bylo to !! Byłbym HAPPY
  10. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Tz ja mam II generację w swojej a4. hmm no nie wiem zobacze jutro co z tą pompą podniosę go i zobaczę.. a jeszcze jak by ktoś miał schemat gdzie dokładnie jest pompa itd chętnie mi pomoże i serdecznie dziękuje za pomoc !
  11. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    W jakich granicach stoi pompa paliwa ? ;(
  12. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Kurde chyba to będzie pompa paliwa :/ Znacie jakieś sklepy gdzie można tanio kupić ? Jakieś rabaty itd ?
  13. Chowix odpowiedział(a) na Chowix temat w 1.6
    Sprawdzę pompę.. świece prawie nowe (~1-2 miesiące temu wymieniane).. Odpalanie na gazie to wg mnie bez sensu bo parownik nie jest rozgrzany wiec nie poda tego co powinienem..[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 13:26_________________________________________________Słychać tylko przepustnicę tz słychać dźwięk spod maski.. a z tego co chyba się domyślam to pompa jest z tyłu tak ?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 13:29_________________________________________________Czy to właśnie pompa paliwa ? bo z tyłu nic nie słychać
  14. Chowix opublikował(a) temat w 1.6
    Witam, Mój problem dotyczy silnika ADP 1.6 96r, autko mi nie odpala.. Myślałem, że to sprawa słabego akumulatora no ale to jednak nie to, naładowałem akumulator i dalej nie pali. Kręci kręci ale nic nie chyta. Od czego radzicie sprawdzić przyczynę ? - Sprawdziłem bezpieczniki (wszystkie) - OK - Immo - nie miga - Wszystkie kontrolki na desce prawidłowo znikają. - Brak Kabla VAG Myśle że coś tu nie tak z paliwem (tj nie dochodzi) - Stan paliwa powyżej rezerwy (tj ponad czerwone kreski) Jak sprawdzić czy paliwo dochodzi itd Jakieś sugestie ?
  15. Piękna Piękna iii ... Piękna Bezawaryjności
  16. wymieniają wszystko prócz aluminiowego ramienia Nie znam się na tym w 100% ale ludzie śmigają ponad 35 tys km na tym. Więc za tą śmieszną cenę wydaję się bardziej korzystne. Kupisz ori za cenę 2,3x większą a trwałość masz praktycznie taką samą. Poza tym na nasze drogi nie wiem czy się opłacają ori . Kwestia pieniędzy i własnego zdania Tyle
  17. Twój wybór Pytałeś - odpowiedziałem
  18. Przeczytaj wątki na forum.. Jeżeli to nie pomoże zadzwoń do firmy i się zapytaj. Ogólnie chodzi o wymianę tych tulei.
  19. Ogólnie chodzi o to, że oddajesz swoje wahacze a oni Ci dają już inne zregenerowane
  20. No niestety jak narazie brak funduszy i autko stoi ale w sierpniu albo lipcu się za to zabiorę co do zdzis, to wydaje mi się że na wymianie tulejów wahacza itd tych gum.
  21. Tez mam II generację.. Ogólnie gazownik mi powiedział, żebym wymienił sterownik na stag'a i dbał o przeglądy filtry i dobry gaz.. i powinno być i tak zrobię.. Kupuje stag-100 z okablowaniem silniczkiem krokowym i kablem usb do niego i tak zostawię.. powiedział że przy takiej mocy wystarczy II generacja.. No chyba że masz za dużo kasiurki
  22. witam, niestety posiadam instalację D.T Gaz system.. Nie stać mnie na staga 300 i pytanie mam a nawet 2.. Może ktoś wie do czego są te przełączniki na sterowniku ? http://images43.fotosik.pl/302/22732a3d6e5feb14.jpg Oraz czy wymiana samego sterownika D.T wystaczy ? czy trzeba okablowanie tez zmieniać ? Trzeba cały komplet kupić ? http://allegro.pl/item1061501585_stag_50_uklad_sterujacy_ac_nowy_komplet_slask.html ?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 19:55_________________________________________________oo jeszcze widze stag 100 w takiej samie prawie cenie http://www.allegro.pl/item1070005059_kontroler_uklad_stag_100_centrala_centralka.html
  23. No witam, byłem u gazownika w Chrzanowie którego polecił mi kolega z a4-klub. Na instalację powiedział mi całkiem dobrze ale sterownik powiedział najgorszy z możliwych . Wylot spalin coś tam co2 ([?]Chyba) ma być około 0.2 a ja mialem 5.0 :gwizdanie: Mówi że S4 ma podobne spalanie Podobno robi co chce. Polcił mi stag300 ale cena tez dość wysoka bo 220zł. Muszę zakupić kabel do tego sterownika i ściągnąć sterowniki i sam wgrywać co jakiś czas.
  24. Witam, odkręciłem głośnik w tyle odpiąłem go to teraz mi ten drugi kompletnie padł.. (nie gra).. a ten co buczył dalej sobie buczy.. sprawdzałem membranę nie jest pęknięta Dziękuje chociaż jednemu użytkownikowi za radę[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 20:25_________________________________________________Jeszcze mam pytanie ten jeden ma wzmacniacz ? bo coś ma pod sobą.. [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 20:25_________________________________________________Oto fotki rozebranych głośników głośnik ([?] bez wzmacniacza) głośnik ([?] z wzmacniaczem) [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 20:45_________________________________________________Sprawdziłem prostym sposobem głośniki podłączając je na krótko pod wieże, działają, tylko teraz nie wiem jak sprawdzić ten wzmacniacz ;/ nie wiem co z tym fantem zrobić.. czy to może wina radia ? ;/ radio ori gamma s[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 23:06_________________________________________________Dobra sam sobie poradziłem pozdro..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.