Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chowix

  1. Tylko że jak wyciągnąłem te klamki to one były jak po wojnie jednej nogi brakowało a jednej pól tułowia
  2. No ładna sztuka Widzę także masz podtlenek LPG Bezawaryjności !
  3. hmm myślę że w sobotę przysiądę przy tym i pociągnę do przednich drzwi kable z tylnich [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________No właśnie co dotknę to zawsze muszę coś zepsuć Pytanie do Was może ktoś akurat też ma to samo.. Potrzebuje takiej sprężynki bo pękła mi w obu stronach Tz już ktoś się do nich dobierał i akurat ktoś to zepsuł
  4. Pewnie linki, ja rozebrałem już 2 razy szyberdach i też okazało się że linka. Po wyczyszczeniu nic nie poskutkowało. Ja miałem problem że jedna strona ciągła a druga nie.. W twoim wypadku pewnie 2 linki strzeliły
  5. Podpięte jest to pod kostkę od sterowania elektrycznymi szybami. Kostka ta ma 5 wtyków wygląda to mniej więcej tak - - - || Dlaczego tam ? Sprawa jest jasna bo gdy zgasimy auto i wyłączymy światła to przyciski od elekt. szyb świeca nadal dlatego też klamki będą świeciły nawet gdy zgasimy auto. Klamki gaszą się bodajże po 2-5min albo gdy zamkniemy auto na klucz.
  6. Tylko gdzie się puzniej przecisnąć do przednich drzwi ja tam patrzyłem to kabla chyba nie przecisnę tam :/ ?
  7. Fotki trochę niewyraźne bo za ciemno :/ a na flashu by nic nie było widać.. Na żywo wygląda całkiem fajnie Tylko myślę jak by tu zrobić z tyłem :/
  8. no jak na razie mamy słońce i nie bardzo widać co i jak ale wieczorem nie ma problemu
  9. No i udało się zamontowałem to cudo na przednie drzwi Teraz muszę pomyśleć jak to zrobić na tylnich drzwiach :/ Na tyłach nie mam elektrycznych szyb hmm ino jak to pociągnąć z przednich drzwi do tylnich ? może ktoś już próbował tak ?
  10. Tak tak wiem, dlatego mam większy opornik, nie chce aby mi to przeszkadzało w czasie jazdy. będzie świeciło lekką czerwoną poświatą. Tylko mi chodzi o podłączenie tego bo gdzieś na jakimś forum właśnie widziałem wtyczkę otwierania szyb. I miała ona bodajże 4-5 wejść i teraz które to otwierania a które podświetlenie ?
  11. Ja mam dokładnie 12 diod Do tego opornik 900ohm i kabelki 0.22 albo 0.5mm kupiłem 13m bo może coś mi jeszcze wpadnie do głowy podświetlić Tylko nie zrobię wieś tuningu bo w tym kierunku nie ide. Pytanie do czego wpoiłeś kabelki ? zrobiłeś to tak jak w tutorialu czy inaczej ?
  12. Witam, Kiedyś przysiadłem i oglądałem wyniki Google dotyczące podświetlania klamek. Tak więc zakupiłem sobie diody oporniki i kable. Opis na forum jest mało dokładny (http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109711.0.html) Kiedyś właśnie przeglądałem albo to forum albo inne fora i na pewnym temacie na pewnej podstronie tematu było właśnie opisane gdzie co wpiąć.. Dokładnie mi chodzi o wtyczkę sterowania elektrycznego szyb.. Bo jutro się za to zabieram a nie chce aby wyskoczył mi jakiś zonk i nie będę wiedział co zrobić. Może ktoś to robił i ma dokładne fotki gdzie wpiął jaki przewód. I moje 2 pytanie Nie posiadam sterowania szybami w tylnich drzwiach czy mogę poprowadzić kable z przednich drzwi ? czy to nie przeciąży elektroniki ?
  13. TheViP nie masz nie mów 1.6 daje rade Brat kupił Astre III CDTI 1.9 150KM to tam jest kopyto w porównaniu do 1.6 ale wystarcza
  14. A dlaczego go sprzedajesz ? Auto ładne parę modów i by było cudo a w jakiej cenie go sprzedajesz ?
  15. ja niedawno miałem wymianę to koszty były niewielkie - pasek rozrządu (conitech) - pasek klinowy (conitech) - pasek wieloklin-owy (conitech) - pompa wody (ori) - rolka napinacza (SKF) za to dałem 305zł za wymianę dałem 200zł wraz z płynem chłodniczym (wymiana pompy to trzeba)
  16. Ja zakupiłem autko 1.6 z instalacją II generacji Nie narzekam bo nic się z nią nie dzieje szczerze ? osiągi są bardzo porównywalne z PB. Oczywiście czy PB czy LPG to nie grzeszy mocą ale nie narzekam Stać mnie na to co mam
  17. No Perezip Wymieniłeś moje przyszłe plany no ale funduszy brak tak wiec wiesz: Powoli do przodu A co do tego efektu to sama pasta. Nałożyłem ją aby zrobiła się tak jakby taka warstwa matowa, po czym wytarłem energicznie i małe ryski lekko znikły Oczywiście to nie to samo co maszyną ale zawsze coś pozdrawiam
  18. Witam, dziś go poskładałem. Pomogłem mu się podnieś (siłownikiem z prawej strony szyberdachu) lekko szarpiąc i poszedł w góre. Myślę że to sprawka linki.. Nie orientuje się ktoś o cenach naprawy i częściach ?
  19. Witam serdecznie. Mam od tygodni problem z szyberdachem, nadeszły ciepłe dni to zabrałem się za niego. Zdjąłem podsufitkę no i dostałem się do szyberdachu. 10 śrubek i szyberdach w moich rękach. Problem mam taki, że gdy przełączę na pozycję otwarcia to lewa strona (kierowca) próbuje się otworzyć, a prawa "śpi" Szyberdach wyczyściłem wysmarowałem (WD-40) i nic nie poskutkowało. Jutro prześle Wam zdjęcia jak to wszystko wygląda. Otóż mam do Was parę pytań. 1. Gdy miałem wyciągnięty szyberdach i pomogłem mu się otworzyć tj. to z działającej strony na końcu szyberdachu gdzie szyny się kończą oczom pojawił się taki pręt a z drugiej strony go nie było ? Czy brakuje mi w nim części ? 2. Chciałbym go chociaż ustawić w pozycji prostej tj abym go nie miał zapadniętego. 3. Jutro wyśle fotki szyberdachu ale mówię od razu że mam ułamaną taką rzecz w nim tj tak jakby ogranicznik tej zasłony chyba.
  20. A taka niemiecką Chyba 40zł dałem W razie czego mogę zdjęcie posłać..
  21. A powiem Ci że napracowałem się ręcznie 4 godzinki żeby było pięknie hmm niezły pomysł
  22. cerB to dlatego 2 kratkę mam na śrubkę zakręconą cocoo24 Dziękuje [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:28_________________________________________________I nadeszła wiosna I czas na mycie i polerkę a oto efekt
  23. Witam, wg mnie to jest nie normalna sprawa.. Mam LPG i czy w postoju czy w czasie jazdy nawet w korkach wskazówka jest minimalnie przed 90*C. Na benzynie jest to samo. Nie znam się na tym za bardzo ale spróbuj rad kolegów.. Pozdrawiam
  24. Super kolor i ten silniczek i QUATTRO I te wyposażenie.. ;( Marzyć mi pozostało :gwizdanie:
  25. A może angels eyes po lifcie Co do autka ładnie utrzymane Nie będe się powtarzał o s4, zrób jak uważasz Co do kodów X0A = National sales program germany B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn. C0V = Felga stalowa 6 jx15h2 et45 5/112 G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.) H6S = Opony 195/65 r 15 v J1P = Akumulator M57 = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,6 l Q1A = Siedzenia normalne 1AC = System przeciwblokujĄcy -abs- 1G2 = Koło zapasowe dojazdówka 2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz. 3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane 3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl T6S = 4-cylinder gasoline engine 1.6 l unit 050.a 3S0 = Bez poręczy dachowych 4UE = Lewo/prawo 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu 8AC = Radio 8GD = Alternator 8RE = 4 glosnik (passiv) 1LA = Faustsattelbremse przod 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe I według wklejki masz ADP Popraw temat i profil Witam kolege ADP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.