Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tak jest
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Na początku zacznę od tego iż jest duży problem aby gdziekolwiek kupić kiere skórzaną multi czteroramienną z B6. Czy do moduł: 8E0 953 549 N z taśmą 12-pinową jak dokupię trójramienną s-line z B7 multi będzie wszystko bez problemu działać?
-
[B6 AWX] Wymiana poszczególnych filtrów - co ile kilometrów?
Ja cały komplet wymieniam razem z olejem. Koszt nie duży to można kupić wszystko za jednym razem
-
[B6 AVF] Głośna praca po zmianie oleju
Normalny objaw po wlaniu Castrola, zmień na Motula lub Liqui Moly, ponieważ na castrolu silniki zawsze głośniej chodzą, a w szczególności zaczynają grać popychacze hydrauliczne. G...o prawda Mam zalanego Castrola EDGE i nic głośniej nie chodzi. Mam porównanie bo wcześniej miałem inną oliwę Ważne żeby oliwa była z pewnego źródła
-
[ALL B6] Co sądzicie o takim połączeniu ??
Anie były by lepsze laczki szer. 235 do tych felg?
-
[ALL B6] Co sądzicie o takim połączeniu ??
Nowe laczki ci głośno chodziły kolego?
-
[ALL B6] Co sądzicie o takim połączeniu ??
Przymierzam się na lato do jakiś fajnych felg z oponami. Towar musi być nowy. W związku z powyższym wypatrzyłem sobie takie zestawy: v.101 - felgi: http://moto.allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-sruby-i1501528539.html#gallery opony: http://moto.allegro.pl/225-40-18-toyo-proxes-t1r-nowe-lato-promocja-i1522480708.html#gallery v.102 - felgi te same opony: http://moto.allegro.pl/opony-lato-vredestein-u-sessanta-235-40zr18-95y-xl-i1509291239.html#gallery Co sądzicie? Który zestaw lepszy?
-
[ALL B6] kupplungsglocke ?? Co to jest?
w ks mam wpisane ze było to wymieniane i tak sie zastanawiam co to i czy to cos powaznego
-
[B6 BRD] Wycieraczki przednie
Podłącze się.... a może ktoś poda nr wycieraczek do B6 AWX '03, interesuje mnie przód i tył
-
[ALL B6] kupplungsglocke ?? Co to jest?
Jak w temacie.... wie ktoś co to znaczy?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Mi w tygodniu raczej odpada Mam nienormowany czas pracy i trudno mi się ustawić na jakąś konkretną godzinę
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Mam podobnie. Można dokupić sam ten bolec ?
-
[ALL B6] Problem ze schowkiem
Juz zrobiłem obdukcję i pękła zawleczka od siłownika i dlatego jest luzne. Wie ktoś czy można dokupić samą zawleczkę od siłownika klapy schowka?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Chłopaki a gdzie w Koszalinie wymienię klocki hamulcowe? Znaczy gdzie nie zedrą ze mnie za wiele
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak nic nie wyskoczy to ok [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________Panowie czy ktoś z okolic Koszalina ma Vaga ?? Też posiadam jak coś potrzeba
-
[ALL B6] Problem ze schowkiem
Witam Dzisiaj przy próbie otwarcia schowka coś strzeliło i jak zawsze się sam lekko opuszczał tak teraz jest luźny. Na dodatek przestało działać podświetlenie. Ktoś pomoże co się połamało? Jak ewentualnie ratować?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem Normalnie walka o miejsca jak nic Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu jak z roboty wracam po 22 to jest lipa bo nawet na miejscach niedozwolonych nie ma miejsca no no , luzny zderzak od roku to ja Widzisz ja w akcie desperacji stawiam na wjeździe pod klatkę albo pod biedronke
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem Normalnie walka o miejsca jak nic Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce
-
[B6 AWX] Pytanie o servotronic
Dzieki
-
[B6 AWX] Komunikat Fis a po skanie 0 błędów
miszcz_kierownicy odpowiedział(a) na miszcz_kierownicy temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Dziękuję bardzo za konkretne odpowiedzi
-
[B6 AWX] Komunikat Fis a po skanie 0 błędów
miszcz_kierownicy odpowiedział(a) na miszcz_kierownicy temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)I teraz kilka pytań jak można: 1. A nie można tego komunikatu jakoś wyłączyć? 2. Długo na tych pokulam się jeszcze? 3. Jeszcze jakiś komunikat się wyswietli od nośnie klocków, że np juz trzeba wymienić ( czy że klocki są na skraju) czy już nic innego się nie zapali? 4. A jaki jest komunikat jak klocki z tyłu się kończą?
-
[B6 AWX] Komunikat Fis a po skanie 0 błędów
miszcz_kierownicy odpowiedział(a) na miszcz_kierownicy temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Koleżko ale ja nie mam żadnego napisu. Tylko ten symbol. Więc przytoczony link mi nie pomaga
-
[B6 AWX] Komunikat Fis a po skanie 0 błędów
Witam Na Fis-ie wyświetliło mi się żółte (0) i raz piknęło. Przeskanowałem vag-iem i nic nie zostało wykryte. Podpowie mi ktoś co to oznacza? Kiedyś widziałem już posta z takim problemem ale teraz juz nie moge znaleźć. Dzięki za pomoc z góry
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział