Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. Na początku zacznę od tego iż jest duży problem aby gdziekolwiek kupić kiere skórzaną multi czteroramienną z B6. Czy do moduł: 8E0 953 549 N z taśmą 12-pinową jak dokupię trójramienną s-line z B7 multi będzie wszystko bez problemu działać?
  2. Ja cały komplet wymieniam razem z olejem. Koszt nie duży to można kupić wszystko za jednym razem
  3. Normalny objaw po wlaniu Castrola, zmień na Motula lub Liqui Moly, ponieważ na castrolu silniki zawsze głośniej chodzą, a w szczególności zaczynają grać popychacze hydrauliczne. G...o prawda Mam zalanego Castrola EDGE i nic głośniej nie chodzi. Mam porównanie bo wcześniej miałem inną oliwę Ważne żeby oliwa była z pewnego źródła
  4. Anie były by lepsze laczki szer. 235 do tych felg?
  5. Przymierzam się na lato do jakiś fajnych felg z oponami. Towar musi być nowy. W związku z powyższym wypatrzyłem sobie takie zestawy: v.101 - felgi: http://moto.allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-sruby-i1501528539.html#gallery opony: http://moto.allegro.pl/225-40-18-toyo-proxes-t1r-nowe-lato-promocja-i1522480708.html#gallery v.102 - felgi te same opony: http://moto.allegro.pl/opony-lato-vredestein-u-sessanta-235-40zr18-95y-xl-i1509291239.html#gallery Co sądzicie? Który zestaw lepszy?
  6. w ks mam wpisane ze było to wymieniane i tak sie zastanawiam co to i czy to cos powaznego
  7. Podłącze się.... a może ktoś poda nr wycieraczek do B6 AWX '03, interesuje mnie przód i tył
  8. Jak w temacie.... wie ktoś co to znaczy?
  9. Mi w tygodniu raczej odpada Mam nienormowany czas pracy i trudno mi się ustawić na jakąś konkretną godzinę
  10. Mam podobnie. Można dokupić sam ten bolec ?
  11. Juz zrobiłem obdukcję i pękła zawleczka od siłownika i dlatego jest luzne. Wie ktoś czy można dokupić samą zawleczkę od siłownika klapy schowka?
  12. Chłopaki a gdzie w Koszalinie wymienię klocki hamulcowe? Znaczy gdzie nie zedrą ze mnie za wiele
  13. jak nic nie wyskoczy to ok [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________Panowie czy ktoś z okolic Koszalina ma Vaga ?? Też posiadam jak coś potrzeba
  14. Witam Dzisiaj przy próbie otwarcia schowka coś strzeliło i jak zawsze się sam lekko opuszczał tak teraz jest luźny. Na dodatek przestało działać podświetlenie. Ktoś pomoże co się połamało? Jak ewentualnie ratować?
  15. Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem Normalnie walka o miejsca jak nic Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu jak z roboty wracam po 22 to jest lipa bo nawet na miejscach niedozwolonych nie ma miejsca no no , luzny zderzak od roku to ja Widzisz ja w akcie desperacji stawiam na wjeździe pod klatkę albo pod biedronke
  16. Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem Normalnie walka o miejsca jak nic Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu
  17. Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : ) Tak jest Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce
  18. I teraz kilka pytań jak można: 1. A nie można tego komunikatu jakoś wyłączyć? 2. Długo na tych pokulam się jeszcze? 3. Jeszcze jakiś komunikat się wyswietli od nośnie klocków, że np juz trzeba wymienić ( czy że klocki są na skraju) czy już nic innego się nie zapali? 4. A jaki jest komunikat jak klocki z tyłu się kończą?
  19. Koleżko ale ja nie mam żadnego napisu. Tylko ten symbol. Więc przytoczony link mi nie pomaga
  20. Witam Na Fis-ie wyświetliło mi się żółte (0) i raz piknęło. Przeskanowałem vag-iem i nic nie zostało wykryte. Podpowie mi ktoś co to oznacza? Kiedyś widziałem już posta z takim problemem ale teraz juz nie moge znaleźć. Dzięki za pomoc z góry
  21. Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.