Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Wybór CB radia :)
Masz może opis jak to jest zrobione? Całe radio tam się zmieściło czy tylko panel. Bo przyglądałem się dzisiaj swojemu i wydaje mi się że braknie miejsca.
-
Audi Concert - Jakie dodatki
Jak będziesz wygłuszał drzwi z przodu to może pokusisz się o montaż głośników 16cm.
-
Problem z temp. nawiewu proszę o POMOC
dlatego zrób nastawy. Napisz jaki masz skaner to poszukam czy nie ma możliwości przeprowadzenia nastaw podstawowych.
-
Problem z temp. nawiewu proszę o POMOC
Jak nie masz błędów w sterowniku klimy to podejrzewam że wystarczy zrobić nastawy podstawowe klap klimatyzacji. Wchodzisz do grupy 08. Potem Basic Settings dajesz 001 i GO. Przelecą wartości i na koniec będą same zera. Potem sprawdź jak działa klima. Warunek konieczny to brak błędów w sterowników. A temat był omawiany wiele razy.
-
B6 1.9 AWX vs B7 2.0/1.9 TDI
Szukaj ładnej b6 w avancie ale też nie przepłacaj za 28-30 kupisz coś ładnego.
-
B6 1.9 AWX vs B7 2.0/1.9 TDI
Z 30K daj sobie spokój z B7. Za 30K to można kupić ładne ale B6. Co od masy to zobacz tu ale nie wiem na ile to prawda http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b7/avant/silnik-diesla-1.9-tdi-115km http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b6/sedan/silnik-diesla-1.9-tdi-130km
-
B6 1.9 AWX vs B7 2.0/1.9 TDI
Za 30K to nawet nie kupisz przelatanego 2,0Tdi z 2005r. Realna kwota na jakie takie auto z 2005r to 35-38 a i to będzie pewnie 2,0tdi bo 1,9 wyżej sobie cenią.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ok to będę w domu. Jak coś to dzwoń.
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
Jak są podpięte równolegle to nie szkodzą.
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
Wydaje ci się tak bo grają wszystkie głośniki równo. Na ori wzmacniaczu i instalacji tył gra ciszej niż przód.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie wioskę tylko przedmieścia Spoko jak byś wyrobił się na 16 to będę jeszcze w Chełmcu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To o której będziesz?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dwie fotki z dzisiaj. Grzesiek polecam sie na przyszłość. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
mp3 dla concert 2
Montujesz albo wejście AUX do złącza zmieniarki i podpinasz odtwarzacz mp3 lub montujesz emulator zmieniarki. Jedno i drugie było omawiane wiele razy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
Tylko jak to gra? Masz teraz 20W na dwa głośniki Sent from my iPhone using Tapatalk
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
Musisz zamontować na tył wzmacniacz i kim zasilić głośniki. Sygnał dla wzmacniacza masz w kostce mini iso. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kierownica multimedialna i Concert III
Zostaje ci tylko coś z ich asortymentu Przedmioty użytkownika - motoAllegro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
podobno jest.
-
Moduł adapter AUDI tylne głośniki subwoofer Bose
Było o tym wiele razy możesz zastosować taki adapter lub taki pod RCA. Jak masz okupywać taki taki jak przestawiłeś to kup lepszej jakości np. Phonocar.
-
Problem z mocą
Spokojnie możesz podjechać tylko czy jest sens to jest ponad 100km. Jedź na spota w swojej okolicy i na pewno ktoś ci zrobi a nie będziesz musiał gonić auta tak daleko. Jak nie znajdziesz to pisz.
-
Kierownica multimedialna i Concert III
Poduszka w B7 jest dwu zapłonnikowa a w b6 ma jeden. Zresztą na forum jest obszerny temat problemie, ale poduszka nie odpali.
-
Kierownica multimedialna i Concert III
Wszystko jest. Niema dodatkowej wiązki. Kiera komunikuje sie z radiem przez CAN. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dzięki napewno napisze. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Kiedyś jak się pytałem to twierdzili że multi z b6 nie będzie działać cała. Podobno działa tylko głośność. Grzesiek ty będziesz wiedział na 100% jak to jest?