Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Żonę zostaw w domu dobije targu za Ciebie Wiedział ktoś taki specyfik regionalny
-
problem ze sterowaniem fis
Skoro wcześniej działało częściowo to obstawiał manetke. Jak to jest b5 to warto sprawdzić przewody. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
instalacja radia
Prościej wyjąć radio i zobaczyć czy z kostki głośników wychodzą 4 czy 8 przewodów. Jak nie masz suba to powinny byc tylko dwie kostki. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bez przesady od takich to cię nikt nie wyzywa. Przyjedź normalnie i normalnie wyjedź i jest ok. To co Panowie oficjalnie ogłaszamy że dzisiejszy spot jest pod Tesco. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek przypadł ci jubileuszowy 6500 post w tym temacie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
tylko nie kupuj truskawkowego
-
Sub i problem z kabelkami
spoko
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
No to jutro pijemy szampana. Jutro na spota musisz auto na plecach przynieść.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Podobno był grzeczny. Musi Grzesiek nie przywiózł ci wody ognistej? Może czikita sie pokaże. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Sub i problem z kabelkami
Tak. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No kto. I ty sie jeszcze pytasz. Kiedy będzie różowy nik? --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Klubowicz nas zaszczyci swoją obecnością
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko narazie zanosi się na to że będzie nas dwóch.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Na pewno nie obsłuży multi z B6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę na 90%. Brać VCDSa?
-
Sub i problem z kabelkami
dokładnie każdy czincz ma dwa przewody.
-
Sub i problem z kabelkami
W kabli cincz rca środkowy to + a zewnętrzny - i ten minus podlaczysz do 8 pina. Głośniki tylne podlaczysz pod wzmacniacz tak jak pisałeś. Tylko polaryzacja może byc na odwrót. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Sub i problem z kabelkami
Wyjścia 2i3 oraz 9i10 służą do podłączenia głośników w tylnych drzwiach. Schemat dobrze jest narysowany tylko brakuje na nim minuza z kabli za konwerterem i jego podłączysz do pinu 8 w kostce suba. Zasilanie proponuje podłączyć nie pod zapalniczkę tylko pod deską rozdzielczą do szyny zasilającej za bezpiecznikami.
-
Bose
Jak zakoujesz noszę to przyd ci nie zagra. Jak nie będziesz zmieniał instalacji na przód to zostaw kodowanie bez zmian. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Adapter tylne głosniki jaki wybrać?
W tym przypadku to tylko kwestia wykonania. ja dla siebie kupiłem adapter phonocar.
-
Sub i problem z kabelkami
Co do zmieniarki to raczej nie ogarniesz tematu bo zmieniarka to Panasonic i na 99% nie zadział z radiem sony, więc szkoda szukać przejściówek. Co do suba to to jest rozpiska 1 - +12V stałe 2 i 3 wyjście na lewy głośnik śr. i wys. ton 4 - masa 5 - sterowanie zał/wył + 12V 6 - wejście kanał lewy 7 - wejście kanał prawy 8 - masa wejść 9 i 10 wyjście na prawy głośnik śr. i wys. ton zastosuj konwerter sygnału np. taki https://car-tronic.pl/konwerter-poziomu-sygnalu-p1442.html podłączysz go do wyjść na tylne głośniki potem z niego dostaniesz sygnał na prawy i lewy kanał. Sygnały podłączasz odpowiednio do 6 i 7 pinu w kostce. Masę z kabli za konwerterem podłączysz do pinu 8. Potrzebna będzie jeszcze masa i stały +12V odpowiednio na piny 4 i 1 A sterowanie z niebieskiego kabelka w kostce zasilającej radia (sterowanie anteny) podłączysz pod pin 5 w kostce suba, ten plus odpowiedzialny jest za wzbudzenie wzmacniacza w tubie. Jak masz trochę smykałki to bez problemu ogarniesz temat.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chyba znowu zawitamy do Tesco. Pewnie ochrona się stęskniła za nami
-
Sub i problem z kabelkami
Kolego podstawa to napisać jaką zmieniarkę kupiłeś i jaki sub. Model radia też się sprzyda. I może jakieś fotki. Bo tak to cieżko coś doradzić. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Nawigacja BNS 5.0
Dokładnie. Jest ta sama sytuacja. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
-
Radio - słaby odbiór stacji
Spokojnie możesz brać z Allegro tylko nie najtańszy. Ja kupiłem za 20 pln i chodził idealnie. --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk