Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. nie byłem nad zatoką ale troche na zachód mogę Ci polecic okolice Ustki...sam z dziewczyną w II połowie sierpnia jade do Poddąbia. Plaża super, niby wies a można nieźle odpocząć lub jadąc pare km do Ustki poimprezować.. byłem 2 lata temu i jade znow
  2. brat kupił córce razem z PC takiego http://www.allegro.pl/item979682165_najtaniej_lg_w2361v_pf_23_full_hd_hdmi_2ms.html i musze przyznac ze obraz jest naprawde fajny.. filmy w HD oglada sie super
  3. jeśli felga poszła to sprawdź również zawieszenie, ponieważ mógł pójść jakiś wahacz np przy okazji
  4. może małe OT napisze... ale wychodze z założenia, że co jest do wszystkiego to jest do niczego.. czy nie lepiej kupić Navi jako osobne urządzenie ? Sam używam Larka 35.7 z Euro Rtv AGD ktory teraz kosztuje 179 zł w ww. sklepie. bez odblokowywania działa każdy program nawigacyjny pod Windows'a ( zmienia sie w ustawieniach tylko sciezke docelową pliku mapy ) ori mamy MapaMap a przy pomocy google AM 6.2 dzieki temu mam jedno urzadzenie stworzone typowo do nawigacji a telefon do dzwonienia za niecałe 2 stówki
  5. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    70 zł jak normalnie za wydanie prawka
  6. chłopie.... czy ty nie widziales co kupujesz, w jakim auto jest stanie ?? jesli sie na tym nie znasz to zabierasz jakiegoś znajomka ktory ma pojęcie o samochodach ew. odstawiasz auto na przegląd w jakimś warsztacie za pare $$$ .... ps. a takie rzeczy jak brak oleju czy brak płynu chłodniczego możesz zweryfikować sam z pomocą małej szmatki.
  7. jednak pomyslalem o mozliwosci rozwinięcia się na jakieś fotki artystyczne i wybralem troszke bardziej rozbudowany aparat... odbiór jutro zapewne http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-z8612-is.bhtml aparat polecony przez Keżora ... co o nim sądzicie ?[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 11:07_________________________________________________temat można zamknąć. Kupiłem Kodaka Z8612 IS po namowie Keżora... jestem w 100 % zadowolony
  8. wtedy tak, najlepiej jescze wykonaj ogledziny auta z wycena u rzeczoznawcy
  9. dowiedz sie do kogo nalezy droga na ktorej wynikło to uszkodzenie, sfotografuj auto, szkode oraz miejsce zdarzenia( w tym przypadku tą dziure ) i idź do tego urzedu i zapytaj grzecznie jak to masz zrobic... jesli nie uzyskasz informacji to chyba pozostanie ci cywilny pozew. ps. notatki z policji nie dostaniesz.
  10. tak zastrzegłem sobie, że będe się starał o odszkodowanie z OC sprawcy z tytułu uszczerbku na zdrowiu. oględziny wstępne były.. teraz mam podosyłać dokumenty z auta ( homologacja z haka, książke serwisową nawet chociaz nie wiem po co im to ) i mam czekać... zobaczymy co bedzie dalej... jedna rzecz mnie zastanawia... rzeczoznawca z allianzu zastrzegł że wycena bedzie zrobiona na podstawie średniej ceny części zamienników .. nie ori.. ma do tego prawo jesli auto mialo oryginalny zderzak itp ? jak wygląda naprawa podłogi ? poniewaz dostając w haka podłoga pękła bo siłe przeniósło mocowanie haka... z zewnatrz patrzac male uszkodzenia.. bo wszystko poszlo w karoserie :/
  11. to nie bedzie droga operacja.. ok 20 zł-40 zł .. od razu poproś o spr. regulacji
  12. Witam, chciałbym sobie sprawić cyfróweczke do ww. kwoty ..tylko nowa... czemu taka kwota ? poniewaz bedzie uzywana " raz na ruski rok " w celu uwiecznienia zdjęć z wakacji itp. co polecicie ? http://www.allegro.pl/item957757307_aparat_nikon_l20_nowy_gwarancja_2_kolory_kurier.html http://www.allegro.pl/item964122846_okazja_olympus_x_42_12mp_gw24_2_kolory_hit_ss.html http://www.allegro.pl/item966776163_aparat_cyfrowy_sony_dsc_s930b_nowy_gw24_lodz_ss.html http://www.allegro.pl/item957295620_panasonic_dmc_fs42_10mp_czarny_srebrny_nowy_gw24.html czy moze macie jakies inne propozycje ??
  13. zadam typowo laickie pytanie :gwizdanie: :gwizdanie: czy są folie które z zew. wyglądają normalnie na przyciemnione w kolorze czarnym..a we wnętrzu jest sporo jaśniej... ?? i drugie pyt. czy ciemniąc piecowo boczne przednie szyby są one przyciemnione legalnie ??
  14. gwiazda ? trójkąt ? masz policzyc natężenie na każdej fazie osobno ?
  15. dokladnie tak jest. Ja kupilem w Biedronce :polew: za 39 zł w ori blistrze tylko bez ładowarki Mam telefon nokii wiec problemu zadnego nie mam a ta słuchawka jest na cienki wtyk ... dzisiaj dopiero ja ładowałem a włączona była od piatku.
  16. jesli telefon ci obsluguje taka funkcje to wystarczy przytrzymac przycisk konczenia/nawiazywania połączenia na 2 sekundy i wypowiedzenie nazwy
  17. każda sprawa jest traktowana indywidualnie...ale jesli miales taka wartosc, nie spowodowales zadnej kolizji ( chociaz sedzia powie ze teoretycznie byles jeżdżącym mordercom ), okażesz skruche oraz udowodnisz, że jestes jedynym zywicielem rodziny podejrzewam, że dadza grzywne i prawko do roku... a byles na krwi ? z doswiadczenia wiem, ze w takim stresie jak byles i by cie na krew wzieli po np. pol godziny a ty bys mdlal i automatycznie odkladal to w czasie to by ci to duzo zbilo no niestety nie ma co pochwalac takiego postepowania.... chociaz ostatnio w tvn turbo pokazywali jak mozna sie " upic " wdychajac odmrażacz do szyb....
  18. zasieg ma spoko...telefon lezal w aucie a ja spokojnie tankowalem autko i slyszalem wszystko bateria tez trzyma spokojnie kilka dni jakby byla ta promocja to bym kupil kolejne kilka sztuk [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 19:36_________________________________________________http://www.allegro.pl/item962752426_zestaw_sluchawka_bluetooth_nokia_bh_104_f_ra_vat.html 56 zł caly zestaw
  19. no zobaczymy w tym momencie czekam na telefon z allianzu[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:34_________________________________________________jutro oględziny.. napisze co facet powiedział nt. auta
  20. mialem LG...totalna kicha..teraz mam Nokia BH 104 polecam obiema ręcami ... uchwyt zmienny na prawe i lewe ucho a dodatkowo sam głosnik wchodzi w ucho przez co dźwiek jest naprawde wyraźny..a co najlepsze kupiłem w biedronce za 39 zł hahahahaah :polew:
  21. http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_pop_promo?category=PREPAID_POP_PROMO&stamp=1268851267413&articleId=2872244 kup starter popa i kupuj pakiety i za 10 zł masz 20 mb czyli 5gr/100 kb
  22. witajcie mam takie pytanie... mialem wczoraj kolizje facet wjechał mi w dupe mojej omegi..nadział sie na haka... całe mocowanie haka czyli automatycznie podloga sie pogięła tak ze ciezko sie klapa domyka blotniki pekly zderzak itp.. powiedzcie mi jedno co mam robic gdzie dzwonic... potem wrocilem do domu i zaczal mnie kark bolec pojechalem na pogotowie i wyszlo że mam "skrecenie odcinka szyjnego kręgosłupa " mam na to karte informacyjna.. chodze jak głupek w kołnierzu :/ na policji nie chcieli mi wydac notatki mówiąc że to jest obowiazek ubezpieczyciela.. dzwonilem do ubezpieczyciela sprawcy - Allianz.. maja dzwonic :/ a jak wyglada z tym moim uszczerbkiem ? dodam ze przy swoim OC mam wykupione NW.. powiedzcie mi co teraz robic gdzie co zgłaszać ponieważ jest to moja pierwsza kolizja. Wina zostala udowodniona facetowi z corolli dostal mandat. Pozdrawiam
  23. tak robilem z bat. w telefonie... do hermetycznego opakowania rozładowaną i do zamrażarki na noc... rano wyciągnąć i po ogrzaniu naładować... coś to dawało.. ps. znalazłem takie coś; Owiń baterię dokładnie kawałkami gazety i włóż ją do plastikowego worka z zamknięciem. Włóż tak przygotowaną baterię do zamrażarki na 3 dni (gazeta odciągnie wodę z baterii). Po 3 dniach wyciągnij baterię z lodówki i pozostaw na 2 dni w temperaturze pokojowej. Po 2 dniach włóż baterię do telefonu i maksymalnie ją naładuj. Po tej operacji bateria będzie "trzymać" około 80-90 % dłużej.
  24. z tym zasięgiem to lekka przesada :gwizdanie: ja mam na klapie w sedanie zamontowaną antenke Presidenta Alaske o dlugosci ok 150 cm i zasięg max co udało mi sie uchwycic przy b. dobrym terenie dookoła samochodu to ok 12 km .. dodam, że antenke mam wystrojoną na 1.1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.