Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. o wakacjach które były 2016 rok Travelplanet.pl a organizator Itaka
  2. w sandałach chodziłem bo mi stopy spaliło dzień wcześniej
  3. fotelik w cenie , auto potem zostawilismy w hotelu a kluczyki w recepcji, odebrali sobie sami [emoji4] Co do kosztów zapytam żonę ale coś kojarze 70E za dobę .... z ubezpieczeniem beż żadnego zabezpieczenia finansowego z naszej strony... Corsa była za 25E ale w takim miejscu to wg. Mnie tylko cabrio [emoji6] Zawartość dodana 4 minutes later najważniejsze jest dużo przestrzeeni... wokół każdego domku dużo zieleni.. drzewa cytrynowe , balkon albo mały tarasik.. dla rodzin idealnie
  4. tak , wtedy już płaci się prawie jak za osobę dorosłą Plaża z 100 m ale nie leżeliśmy tam bo jak to Corfu plaża żwirowa.... Za to basen z zejściem od 0 cm był idealny dla bombla.. i dużo zieleni Hotel ma 2 place zabaw, pokój zabaw z animatorem , czysty jeddzenie pyszne, obsługa wzorowa ps. zaraz obok hotelu jest wypożyczalnia z a3 cabrio 1.4 tfsi s-tronic , bierzesz na 1 dzien i objeżdżasz całą wyspę
  5. Byłem w maju na Korfu - polecono nam tą wyspę ze względu na idealne warunki dla dzieci ( wilgotność, temperatura ) Sentido Apollo Pallace polecam.. córa się wybawiła w basenach itp A oczym pamiętać.. , że jeśli do powrotu dziecko nie osiągnie 2 lat masz tak na prawdę za nie pare zł do zapłaty i siedzi u rodziców na kolanach w samolocie... u nas w podrózy tablet dał rade było bez wojny Nasz urlop był bez żadnych problemów , sensacji żołądkowych i innych przykrych rzeczy... Jak masz jakieś jeszcze pytania to wal
  6. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Dji Phantom 3 Standard wczoraj wpadł, dzisiaj pierwszy lot ps. Pierwszy raz robiłem filmik więc się nie śmiać z jakości hehe Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  7. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    bierz Symę ode mnie https://www.olx.pl/oferta/dron-syma-x8hg-eken-h9r-4k-zestaw-nowy-tuning-duzo-dodatkow-CID767-IDkb8SG.html
  8. 2 GB RAM... Daj żyć.. dokladasz parę groszy i sprowadzasz model wyższy z 3 GB ramu Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  9. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Do nauki kazdy będzie dobry... Ale w te dane co on ma nie wierzę... Mój ma baterie 2500 mah czyli 4X większą a lata ok 8 minut z podpięta kamera ... Chcesz typowo sprzęt do polatania ? Czy od razu z kamerą ? Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  10. braleś gwarancję w Polsce ??
  11. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie mam takie samo podejście - Syme zamówiłem aby czegoś się nauczyć... a za jakiś czas Dji Phantom 3 Pro ew. mocno też zastanawiam się nad tematem Mi Drone ... mocno depcze Phantomowi po piętach pod każdym względem , za cenę ok 50 % niższą,,,, Dron przyszedł !!! Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  12. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja zamówiłem swojego pierwszego koptera... Czekam na przesyłkę Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  13. Auto porażka... Elektryka w stilo to orzech trudny do zgryzienia Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  14. będziesz zadowolony..... ja jestem baaardzo zadowolony z xiaomi, nastepny model będzie miał jedynie podwójny aparat i czytnik palca z przodu , reszta w mooim mi pasuje
  15. Jak z rysami ? .... Kupiłem szkła po 1.5 dolca i zmieniam raz na 3-4 miesiące ..... Telefon wygląda jak nowy do tego mam fajny case gumowy i po wyciągnięciu mam " nowy telefon ". Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  16. Tego Redmi Note 3 Pro kupowałeś za granicą czy na polskim rynku. Pytam bo zauważyłem go w polskich sklepach internetowych i to tylko wersję z 2gb ramuGoldway Hongkong na aliexpress . Jeden z najbardziej sprawdzonych sprzedawców. Teraz jest możliwość wykupienia rocznej gwarancji na terenie Polski za ok 10 $. Ja olałem temat gwarancji bo z doświadczenia wiem że najczęściej pada szybka z powodow użytkowania ... A to nie podlega gwarancji. Naszczescie cały front kosztuje 80 zł na allegro więc super... Jedyne co przez rok córka zalała mi telefon Coca-Cola ... Zaczął cicho działać głośnik rozmowy. 13 zł głośnik oryginalny na allegro + 10 zł wymiana w najwyklejszym serwisie GSM .Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  17. używam Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3 gb ram / 32 gb rom ... telefon burza .... i jak kolega wcześniej pisał... nie bój się 5.5 cala !!!!
  18. a w atramentowych pojemnik z tuszem ( zamiennik ok 3 zł sztuka ) jak jest podpiąta do zasilania czyści się co jakiś czas i tusz nie wysycha
  19. http://allegro.pl/laptop-lenovo-b70-80-i3-4gb-500-w7-w8pro-gf920-mat-i6666856360.htmlja ze swojej strony polecę lenovo ... sam używam serie Z a żona S dla mnie laptopy bezkonkurencyjne w normalnych pieniądzach.
  20. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    oglądali ?
  21. Nie ma takiego zapisu.Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  22. Jak biznesowa do dzwonienia i sms to tylko 6310i Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  23. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Powoli zainteresował mnie temat i po przeczytaniu kilku testów oraz zobaczeniu mnogości części zamiennych powoli wrzucam do świnki na Syme X8 ... Od razu chce kupić zestaw z kamerka Eken H9 ... Prosto z Chin taki zestaw można dorwać za ok 130-150 $ z kilkoma pakietami baterii, jakimiś zapasowymi częściami... Chyba że macie jakąś inną alternatywę w takich pieniądzach ? Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  24. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    polecam posłuchać
  25. chłopaki mam takie pytanie , planujemy budowę domu na wiosne . Podłączyli nam prąd do działki z Tauronu... sąsiad wszystkowiedzący idiota ( on wszystkich zna, wszystko wie i wszędzie był a ma działkę nie uzbrojoną ) podkur*ia mnie że mamy nie wystarczające przyłącze do budowy.. mamy Moc przyłączeniową 10 KW a napięcie 0,4 KV , prąd znamionowy zabezpieczenia głównego 16A. Powiedzcie mi czy są to parametry wystarczające do budowy i potem użytkowania domu ok 150 mkw ( piec gazowy ) ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.