Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
Bulczas, napisz tak w skrócie co się dzieje?
-
Spoty Katowice i okolice
pewne auto od Olafa :gwizdanie: powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży a Olaf niby robił rozrząd w zeszłym roku :gwizdanie: pamiętam jak to gadał na spocie :gwizdanie: w afn pompa jest na pasku osprzetu :gwizdanie: jest, ale każdy mądry zmienia ją przy rozrządzie... bo aby ją ewentualnie rozebrać trzzeba zrzucać tak samo przód jak do rozrządu
-
Spoty Katowice i okolice
pewne auto od Olafa :gwizdanie: powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży a Olaf niby robił rozrząd w zeszłym roku :gwizdanie: pamiętam jak to gadał na spocie :gwizdanie: ale chyba bez pompy wody...
-
Spoty Katowice i okolice
pewne auto od Olafa :gwizdanie: powiem tak... nie ważne czy od Olafa czy nie... pompa była do roboty ja to wiedziałem już pewien czas.... ale chciałem to zrobić w pierwsze ciepłe dni .... wjechać sobie na warsztat rozebrać przód pozmieniać wszystko pomyć pooglądac itp... no niestety nieciekawie się ten rok kończy dla mnie samymi kosztami.. ale co zrobić.. przynajmniej jak to zrobie to z rorządem mam spokoj az do sprzedaży
-
Spoty Katowice i okolice
Witka :hi: myślałem, że ten rok się już jakoś miło skończy a tu d*pa... wyjeżdżam z pod auchana a tu d*p zaświeciło się ładowanie, wspomaganie sie straciło.. pompa wody się rozleciała i wywaliło całą wode na asfalt ... masakra...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
jak biegałeś dookoła i się śliniłeś to nie przeszkadzało Ci że brudne sratatata .... :tongue4: do tego jeszcze porysowane :decayed:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pod tym wierzowcem przy ulicy ? bo jeśli tak to ją kojarze, nie dawno ktoś ją kupił ale jeszcze sie jej nie przyjrzałem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
coś ty robił u mnie na osiedlu ? gdzie ta b5 stała?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Qri widocznie ma coś z fajnej d*py ale nie wnikam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Kędzior na niwce zaparkował swoje padło obok mnie już któryś raz z kolei .. akurat to było dzień po Barbórce to więc na pewno on :decayed: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 22:05_________________________________________________Michał_s 87 dzisiaj u mnie pod uczelnią widziany brudnym padłem
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: ja spadam do szpitala na kontrole po wypadku
-
Dubstep/Glitch/Electro mix itp na poziomie
ja sie zaraziłem tą muzą po wszystkich znanych Vagewentach itp tutaj macie ciekawą nutke
-
Jaki telefon polecacie?
a co sądzicie o HTC 7 Mozart ? mam oferte z orange 89 zł abonament, internet nielimitowany, rozmowy orange za friko a do tego 600 min do innych sieci w tej cenie.. dodatkowo bez umowy moge wziasc Nokie E52 za 149zł..
-
Świadectwo kwalfikacji- wpis do prawa jazdy
ale nikt tutaj nie pisze, że sytuacja dotyczy UK... w polsce praca zarobkowa oznacza to, że z danej pracy otrzymujesz wynagrodzenie... i tyle.. nie ważne czy jedziesz busem pow. 3.5 T czy solówką
-
Świadectwo kwalfikacji- wpis do prawa jazdy
Szkolenie wstępne i okresowe jest teraz tak samo wymagane .... a co do zaświadczenia, że oczekuje sie na wyrobienie dokumentów ... po 1. tego Ci nikt nie wyda a po drugie policji to nie interesuje. Prawo wyraźnie mówi, że w dokumencie prawa jazdy masz mieć adnotacje o ukończonym kursie. nie żaden dodatkowy dokument.. robiłem kurs z kruszywem i mnie capneli a nie miałem wpisanej adnotacji o kwalifikacji... jedynie tłumaczenie pomogło, że jechałem ciężarówką kolegi bo mnie prosił... a kruszywo jest od niego z placu.... :gwizdanie:
-
Świadectwo kwalfikacji- wpis do prawa jazdy
nie nie możesz. jestem dokładnie na tym samym etapie tzn, ja czekam na odbiór prawka z wpisem. zasada jest taka.. robiąc kwalifikacje wstępną.. pierw robisz psychotesty, lekarza a dopiero na końcu zdajesz egzamin .... potem zanosisz to do wydziału komunikacji i Ci wydadzą prawko z wpisem.. jeżdżąc jako kierowca nie wozisz tych papierów przy sobie tylko masz konkretną adnotacje w prawku... policja patrzy na to dość skrupulatnie przepis mówi dokładnie : kierowca który nie ma adnotacji o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy/osób nie może wykonywać pracy zarobkowej pojazdem pow. 3,5T
-
Spoty Katowice i okolice
czyli coś jak twoja jazda z bratem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
mój kumpel robi już tam któreś auto z kolei ... także chyba kupy nie robią
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma żartów.... szukam i szukam na śląsku takich i d*pa.. na zamówienie... chyba bedzie trzeba z wawy zamówic wr..[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 19:58_________________________________________________ A gdzie naprawiasz? Kumpel ogarniał temat w Krakowie, niestety koszt to 5500 zł + kupa nerwów, a podobno najlepsi w okolicach znajomy wszystkie automaty ( a8, dodge caravan,x5 ) robi u faceta niedaleko Reala Mysłowice...
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chłopaki, zajmuje się ktoś może stolarką... potrzebuje drzwi wejściowe do mieszkania nietypowe bo 70 cm ...
-
Spoty Katowice i okolice
wysle ci rano... ide spac padam na pyska
-
Spoty Katowice i okolice
witka... zbierałem sie na spota..... zamek w drzwiach sie zepsuł... rozwiercona wkładka nic nie dała.. to z buta pociągnałem... 9 rygli antywłamaniowych - wszystkie złamałem
-
Spoty Katowice i okolice
ale jestem zjebany po robocie..... jak zbiore siły to zawitam na chwilke
-
Spoty Katowice i okolice
niech ktos mi da koma do miszki albo niech on zadz do mnie 517911066
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chłopaki :hi: termostat ori Behr'a przyszedł.. a ten gates miesięczny co mam zamontowany się odwiesił i znów jest 90 * :decayed:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
znaczy domniemam, że chodzi o wyświetlacz