Treść opublikowana przez talib1990
-
Egzamin C+E
na tandemie zdawałeś czy na zestawie ? ja też 21 lat i mam A B C i przewóz rzeczy... teraz musze isc na E bo na wanne sie szykuje a co do podpinania jak na bazie zmieniam nieraz naczepe to bez znaczenia to jest jakie przewody.[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:16_________________________________________________teraz śmigam 4 ośką
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
okolice sosnowca... ja 22 lata po technikum mechatronicznym a jestem kierowcą ciężarówki ... i studiuje.. mam nadzieje, że jak skończe to zostane BHP'owcem tak jak się kształce.. mój brat poszedł bez znajomości i od ręki go przyjeli na kopalnie pod firme... narazie nie narzeka a co do operatorów itp. możesz sobie w nos wsadzic uprawnienia... pracuje na wywrotce, jeżdże po budowach i widze jak to jest.. ktos kto ma 100 uprawnien tam nie pracuje wola kogos kto ma jedno i umie robic... nie sztuka wsadzic młodego na CAT'a za 100 tysiecy zeby zajechał maszyne i zawalił robote.. teraz w zime jak jest mniej jazdy po budowach to na warsztacie dłube z mechanikiem przy ciężarówkach ... uwalony w smarach.. ale jak to mówią, żadna praca nie hańbi...
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 ADP] Płyn chłodniczy uciekł...
miałem podobnie w afnie z ubywaniem plynu... powolutku powolutku ... przyczyna byla walnieta pompa wody ktorej przy rozrzadzie poprzedni wlasciciel nie zmienil... efekt.. 3 dni przed wigilia wyjezdzajac ze sklepowego parkingu cos pierd.... ..pasek spadł wielorowkowy bo pompe wody zablokowało... efekt..trzeba bylo morde zrzucic... wymieniony od razu caly rozrzad... do dzis ani kropla nie ubyła..- Podatek PCC-3, jak to z nim jest??
To nie jest samowolka urzędu. Jeśli masz umowę kupna to twoim obowiązkiem jest to zapłacić. Jak rejestrowałem czerwona to był obowiązek okazania dowodu wpłaty ze skarbowego a teraz przy czarnej pokazuje i kolo mi mówi ze teraz go to nie interesuje ... Zapłaciłem podatek i mandat za nieterminową zapłatę 150 zł =/- Jakie macie plany na walentynki?
durex play i noc w hotelu- Spoty Katowice i okolice
już myślałem, że w Sosnowcu.. bo jak Sosnowiec to tylko jest taka jedna menda w drogówce ... jak mnie zatrzymuje to od razu... " witamy.. dzwon po szefa " :polew:- Spoty Katowice i okolice
gdzie Cie capneli :decayed:- Spoty Katowice i okolice
znajomy ma b5 2.5 z 98 roku... juz 4 rok i totalnie nic nie robi.. tylko wahacze i oleje ... ale jesli chodzi o silnik to żadna z typowych usterek nie wystąpiła ..- Spoty Katowice i okolice
Mario poprostu codziennie wali gruche bo poprzedni właściciel powiedział mu, że Leon jest samochodem sportowym ... i teraz tego się ciągle trzyma :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:20_________________________________________________ a to są już te 2.5 z poprawioną hydrauliką?- Spoty Katowice i okolice
oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________ Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep to amerykaniec ? dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte auto ze Stanów pochodzi... auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4: Biorę ją! szczerze to optycznie Twoja wygląda ładniej ale szczerze powiem, że żadna turbina nie da tego dźwięku v8... masakra ten silnik chodzi...- Spoty Katowice i okolice
oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________ Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep to amerykaniec ? dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte auto ze Stanów pochodzi... auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4:- Spoty Katowice i okolice
fajna ale musi nieźle oleju wp***dalać skoro koleś wozi taką bańkę w bagażniku ile pali na 100 ? 15 pb i literek 10w40- Spoty Katowice i okolice
jak była bita ? fajne, brakuje mi tam foteli polskory zastanawiasz sie nad sprzedaniem gulfa? Chciałbym i na bank b6 kiedyś zawita w moim garażu ale jeszcze nie teraz - niestety mykam na film masz 2 ostatnie fotki ... i tak jak była puknięta w tą sarne tak jeździ- Spoty Katowice i okolice
nawet wystawił ją na allegro: http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html auto kox zapierd*la- Spoty Katowice i okolice
wczoraj na pępkowym był mój gazownik - Marcin... od słowa do słowa mówi, że sprzedaje swoje s4 b7 z gazem.. dołóż troche i bierz takiego potworka :decayed:- Poszukuje czegos do laczenia bloku silnika
U mnie na warsztacie jak robimy ciężarówki to czerwony silikon jest dobry na wszystko ...- Problem z zaparkowanym autem.
;D- [B5 APR] Pocisk Quattro
piekna a4 .. sam bede szukal 2.8 w q i z automatem ale w a6... a co do gleby w q.... po nierównych drogach te koła dadzą rade zawieszeniu tak samo jak jakaś niewielka gleba (1be czy -30 ) .... gratki fury- Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
a ja zatankowałem mniej pewną ropke.. i 2 cm lody w baku było.. kosztowało mnie to 200 zł i 2 dni bez auta... wiem powiecie ze sam jestem sobie winien... ale to moj pierwszy diesel ... i chyba ostatni ...- [B5 AFN] Cieknie paliwo z okolic pompy ...POMOCY :/ (WIDEO)
z nastawnika leje . robilem to u siebie 2 miechy temu... wymiana wszystkich uszczelnien w pompie + obejrzenie bebechów 350 zł za całość ...- Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
u mnie na warsztacie stoją 3 scanie z kisielkiem w zbiornikach ... :gwizdanie: :gwizdanie: ja tam używam starego sposobu.. ok 200 ml wlewam do ropki denaturatu zwykłego- Spoty Katowice i okolice
a co w nim może być ze skarbonki ? nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v )) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje Talib kunia se kup a żeby dobrze ciągnął to nazwe go Filip albo Seski .... :kox: a wlaśnie.. Seski to żyje ?- Spoty Katowice i okolice
a co w nim może być ze skarbonki ? nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v )) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje- Spoty Katowice i okolice
tak i on dopłaca - [B5 ADP] Płyn chłodniczy uciekł...