Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. na tandemie zdawałeś czy na zestawie ? ja też 21 lat i mam A B C i przewóz rzeczy... teraz musze isc na E bo na wanne sie szykuje a co do podpinania jak na bazie zmieniam nieraz naczepe to bez znaczenia to jest jakie przewody.[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:16_________________________________________________teraz śmigam 4 ośką
  2. okolice sosnowca... ja 22 lata po technikum mechatronicznym a jestem kierowcą ciężarówki ... i studiuje.. mam nadzieje, że jak skończe to zostane BHP'owcem tak jak się kształce.. mój brat poszedł bez znajomości i od ręki go przyjeli na kopalnie pod firme... narazie nie narzeka a co do operatorów itp. możesz sobie w nos wsadzic uprawnienia... pracuje na wywrotce, jeżdże po budowach i widze jak to jest.. ktos kto ma 100 uprawnien tam nie pracuje wola kogos kto ma jedno i umie robic... nie sztuka wsadzic młodego na CAT'a za 100 tysiecy zeby zajechał maszyne i zawalił robote.. teraz w zime jak jest mniej jazdy po budowach to na warsztacie dłube z mechanikiem przy ciężarówkach ... uwalony w smarach.. ale jak to mówią, żadna praca nie hańbi...
  3. miałem podobnie w afnie z ubywaniem plynu... powolutku powolutku ... przyczyna byla walnieta pompa wody ktorej przy rozrzadzie poprzedni wlasciciel nie zmienil... efekt.. 3 dni przed wigilia wyjezdzajac ze sklepowego parkingu cos pierd.... ..pasek spadł wielorowkowy bo pompe wody zablokowało... efekt..trzeba bylo morde zrzucic... wymieniony od razu caly rozrzad... do dzis ani kropla nie ubyła..
  4. To nie jest samowolka urzędu. Jeśli masz umowę kupna to twoim obowiązkiem jest to zapłacić. Jak rejestrowałem czerwona to był obowiązek okazania dowodu wpłaty ze skarbowego a teraz przy czarnej pokazuje i kolo mi mówi ze teraz go to nie interesuje ... Zapłaciłem podatek i mandat za nieterminową zapłatę 150 zł =/
  5. durex play i noc w hotelu
  6. już myślałem, że w Sosnowcu.. bo jak Sosnowiec to tylko jest taka jedna menda w drogówce ... jak mnie zatrzymuje to od razu... " witamy.. dzwon po szefa " :polew:
  7. gdzie Cie capneli :decayed:
  8. znajomy ma b5 2.5 z 98 roku... juz 4 rok i totalnie nic nie robi.. tylko wahacze i oleje ... ale jesli chodzi o silnik to żadna z typowych usterek nie wystąpiła ..
  9. Mario poprostu codziennie wali gruche bo poprzedni właściciel powiedział mu, że Leon jest samochodem sportowym ... i teraz tego się ciągle trzyma :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:20_________________________________________________ a to są już te 2.5 z poprawioną hydrauliką?
  10. oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________ Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep to amerykaniec ? dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte auto ze Stanów pochodzi... auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4: Biorę ją! szczerze to optycznie Twoja wygląda ładniej ale szczerze powiem, że żadna turbina nie da tego dźwięku v8... masakra ten silnik chodzi...
  11. oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________ Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep to amerykaniec ? dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte auto ze Stanów pochodzi... auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4:
  12. fajna ale musi nieźle oleju wp***dalać skoro koleś wozi taką bańkę w bagażniku ile pali na 100 ? 15 pb i literek 10w40
  13. jak była bita ? fajne, brakuje mi tam foteli polskory zastanawiasz sie nad sprzedaniem gulfa? Chciałbym i na bank b6 kiedyś zawita w moim garażu ale jeszcze nie teraz - niestety mykam na film masz 2 ostatnie fotki ... i tak jak była puknięta w tą sarne tak jeździ
  14. nawet wystawił ją na allegro: http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html auto kox zapierd*la
  15. wczoraj na pępkowym był mój gazownik - Marcin... od słowa do słowa mówi, że sprzedaje swoje s4 b7 z gazem.. dołóż troche i bierz takiego potworka :decayed:
  16. U mnie na warsztacie jak robimy ciężarówki to czerwony silikon jest dobry na wszystko ...
  17. piekna a4 .. sam bede szukal 2.8 w q i z automatem ale w a6... a co do gleby w q.... po nierównych drogach te koła dadzą rade zawieszeniu tak samo jak jakaś niewielka gleba (1be czy -30 ) .... gratki fury
  18. a ja zatankowałem mniej pewną ropke.. i 2 cm lody w baku było.. kosztowało mnie to 200 zł i 2 dni bez auta... wiem powiecie ze sam jestem sobie winien... ale to moj pierwszy diesel ... i chyba ostatni ...
  19. z nastawnika leje . robilem to u siebie 2 miechy temu... wymiana wszystkich uszczelnien w pompie + obejrzenie bebechów 350 zł za całość ...
  20. u mnie na warsztacie stoją 3 scanie z kisielkiem w zbiornikach ... :gwizdanie: :gwizdanie: ja tam używam starego sposobu.. ok 200 ml wlewam do ropki denaturatu zwykłego
  21. a co w nim może być ze skarbonki ? nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v )) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje Talib kunia se kup a żeby dobrze ciągnął to nazwe go Filip albo Seski .... :kox: a wlaśnie.. Seski to żyje ?
  22. a co w nim może być ze skarbonki ? nie ma 8 wahaczy, setek podciśnień, zaworków i innych pierdół.. proste 4ro cylindrowe 16v )) a znajomy sprzedaje żonki auto i dlatego sie nim interesuje
  23. tak i on dopłaca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.