Treść opublikowana przez talib1990
-
Vibe Black Air II + 12" opinie ? jaki wzmak ?
słucham właśnie głównie hip hopu, soul'u ... powiedzcie mi gdzie można kupić jakieś gotowe skrzynki czy może samemu coś zbudowac.... ? każdy sugeruje się marką tego wzmaka a podobno konkretnie ten model daje rade... a kable, jakiej marki ? czym sie sugerowac.... ?
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
Michał, trza sie spotkać - musze powąchać jak tak chwalisz
-
Vibe Black Air II + 12" opinie ? jaki wzmak ?
Witam... powiedzcie mi co sądzicie o tym głośniku ? na dniach będe go miał u siebie... jaki wzmak dokupić do niego... mam na oku pewną pozycje... marka śmieszna ale podobno daje rade .. sam Nosb mi go doradził :decayed: PEIYING PY2H30R ALIEN POTĘGA MOCY OKAZJA !!!! (2424511683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba, że ma ktoś jakąś używke w dobrych pieniążkach.. ? jakie kable mi doradzicie do tego ? skrzynie(obudowe) ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zobacze kto pojedzie ....bo jak bedą robic gładzie itp to troszke kiepskie warunki...ale pomyślimy:) chyba ze nad rożnów sie pojedzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja odebrałem przed weekendem autko z szyb, naklejki pozrywane, w nastepna niedziele jak odbiore od lakiernika to jade do Przyszowej wiec mozna jakiegos grilla zaliczyc gdzies
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co słychac w wielkim świecie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witojcie chodoki pamiętocie mnie :decayed:
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
brutal'a
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
ja zaś kupuje tylki ZAPACH SAMOCHODOWY AMBI PUR - LEKKA VANILIA D98011 (2369906253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zapach podobny do ori AUDI... wiele aut bez zapachów z grupy VW zalatuje wlasnie mi tym zapachem.. jest idealny wytrzymuje jakies 1,5 miesiaca
-
Przyciemnienie szyb
ile tam na francuskiej?
-
USA style
nie trzeba nic rozklejać lamp, wystarczy dać dodatkowy plus do obrysu... ja mam tak podpięte i włącznikiem halogenów przód włączam obrysy
-
Przyciemnienie szyb
w czwartek rano oddaje do zakładu w Katowicach na ulicy Krakowskiej... ciemnie całe auto... popołudniu jak odbiore możesz zobaczyć efekt...
-
Spoty Katowice i okolice
i ma racje.... podjedź do mnie pod uczelnie... studiuje 2 km od fashion
-
Spoty Katowice i okolice
wbrew pozorom myśle nad tym... ciekawe jaki koszt... wtedy pewnie bezgotówkowo by wchodziło w gre
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chłopaki.... znacie jakiegoś dobrego lakiernika.... jakaś k**wa porysowała mi auto gwoździem... 10 elementów do malowania... więc będe malował całe auto :/ ...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
to nie ciebie mijałem jakis czas temu pod makro? ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Michał_s87 z Młodym wczoraj na niwce ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ---------- Michał_s87 z Młodym wczoraj na niwce
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a może by tak całe auto zrobić w macie
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
a ja dzisiaj miałem w połowie rezerwy..... normalnie dojeżdżałem do końca rezerwy i był spokój..a dzisiaj niunia zgasła... zatankowałem pokazała się połowa...zaraz ćwiartka i tak leci w kulki... takie czyszczenie pomoże?
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
dokładnie tak samo na stojąco miałem zamocowanego Mtecha ... wsadziłem go teraz do Scanii i moze w poniedziałek zakupie Presidenta Teddy'ego ... 250 zł a ori President z ASC ... zobaczymy jak to będzie hulać
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Oko, Keżor, Bulczas, Kędzior na pogorii jak smażyli jajka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj popołudniu koło Makro w Sosnowcu zielone B5 w avancie na SD blachach pomrugane
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
jestem kierowcą wywrotki, byłem wczoraj na stadionie śląskim i mnie śmiech ogarnia..... kiedyś coś wspominali, że niektóre mecze mają się na nim odbywać.. teraz co najwyżej można rozegrać siatkówke plażową :decayed:
-
System operacyjny Android
Mam ale doplaty 899 zł a to troche przesada ... ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- A co jest lepsze ??? Windows Phone 7.5 czy android ??? Bo np. HTC 7 mozart ma ten sysem windows a reszta androida... jaka jest róznica ??? miałem HTC 7 Mozart .... telefon super pisanie sms aparat itp na wysokim poziomie.... stabilność WP7 przerasta w pełni androida... jeden minus który spowodował to, że kupiłem teraz motorole defy - brak porządnych aplikacji oraz to, że za np Angry Birds trzeba zapłacić 20 zł ;/ a na dodatek nie da rady skopiować mp3 na fona metodą kopiuj/wklej jak w andku a przez głupi interfejs ZUNE
-
Co sądzicie o kobietach w "większych" autach ?? ;)
Ja Ci dam
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chłopaki. Ja musze jeszcze 2 kursy zrović z kruszywem i jsk sie wyrobir to zawitam