Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. słucham właśnie głównie hip hopu, soul'u ... powiedzcie mi gdzie można kupić jakieś gotowe skrzynki czy może samemu coś zbudowac.... ? każdy sugeruje się marką tego wzmaka a podobno konkretnie ten model daje rade... a kable, jakiej marki ? czym sie sugerowac.... ?
  2. Michał, trza sie spotkać - musze powąchać jak tak chwalisz
  3. Witam... powiedzcie mi co sądzicie o tym głośniku ? na dniach będe go miał u siebie... jaki wzmak dokupić do niego... mam na oku pewną pozycje... marka śmieszna ale podobno daje rade .. sam Nosb mi go doradził :decayed: PEIYING PY2H30R ALIEN POTĘGA MOCY OKAZJA !!!! (2424511683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba, że ma ktoś jakąś używke w dobrych pieniążkach.. ? jakie kable mi doradzicie do tego ? skrzynie(obudowe) ?
  4. zobacze kto pojedzie ....bo jak bedą robic gładzie itp to troszke kiepskie warunki...ale pomyślimy:) chyba ze nad rożnów sie pojedzie
  5. ja odebrałem przed weekendem autko z szyb, naklejki pozrywane, w nastepna niedziele jak odbiore od lakiernika to jade do Przyszowej wiec mozna jakiegos grilla zaliczyc gdzies
  6. co słychac w wielkim świecie?
  7. Witojcie chodoki pamiętocie mnie :decayed:
  8. ja zaś kupuje tylki ZAPACH SAMOCHODOWY AMBI PUR - LEKKA VANILIA D98011 (2369906253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zapach podobny do ori AUDI... wiele aut bez zapachów z grupy VW zalatuje wlasnie mi tym zapachem.. jest idealny wytrzymuje jakies 1,5 miesiaca
  9. ile tam na francuskiej?
  10. talib1990 odpowiedział(a) na dzwonek temat w Audi A4 B5
    nie trzeba nic rozklejać lamp, wystarczy dać dodatkowy plus do obrysu... ja mam tak podpięte i włącznikiem halogenów przód włączam obrysy
  11. w czwartek rano oddaje do zakładu w Katowicach na ulicy Krakowskiej... ciemnie całe auto... popołudniu jak odbiore możesz zobaczyć efekt...
  12. i ma racje.... podjedź do mnie pod uczelnie... studiuje 2 km od fashion
  13. wbrew pozorom myśle nad tym... ciekawe jaki koszt... wtedy pewnie bezgotówkowo by wchodziło w gre
  14. Witka chłopaki.... znacie jakiegoś dobrego lakiernika.... jakaś k**wa porysowała mi auto gwoździem... 10 elementów do malowania... więc będe malował całe auto :/ ...
  15. to nie ciebie mijałem jakis czas temu pod makro? ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Michał_s87 z Młodym wczoraj na niwce ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ---------- Michał_s87 z Młodym wczoraj na niwce
  16. a może by tak całe auto zrobić w macie
  17. a ja dzisiaj miałem w połowie rezerwy..... normalnie dojeżdżałem do końca rezerwy i był spokój..a dzisiaj niunia zgasła... zatankowałem pokazała się połowa...zaraz ćwiartka i tak leci w kulki... takie czyszczenie pomoże?
  18. dokładnie tak samo na stojąco miałem zamocowanego Mtecha ... wsadziłem go teraz do Scanii i moze w poniedziałek zakupie Presidenta Teddy'ego ... 250 zł a ori President z ASC ... zobaczymy jak to będzie hulać
  19. Oko, Keżor, Bulczas, Kędzior na pogorii jak smażyli jajka
  20. wczoraj popołudniu koło Makro w Sosnowcu zielone B5 w avancie na SD blachach pomrugane
  21. jestem kierowcą wywrotki, byłem wczoraj na stadionie śląskim i mnie śmiech ogarnia..... kiedyś coś wspominali, że niektóre mecze mają się na nim odbywać.. teraz co najwyżej można rozegrać siatkówke plażową :decayed:
  22. Mam ale doplaty 899 zł a to troche przesada ... ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- A co jest lepsze ??? Windows Phone 7.5 czy android ??? Bo np. HTC 7 mozart ma ten sysem windows a reszta androida... jaka jest róznica ??? miałem HTC 7 Mozart .... telefon super pisanie sms aparat itp na wysokim poziomie.... stabilność WP7 przerasta w pełni androida... jeden minus który spowodował to, że kupiłem teraz motorole defy - brak porządnych aplikacji oraz to, że za np Angry Birds trzeba zapłacić 20 zł ;/ a na dodatek nie da rady skopiować mp3 na fona metodą kopiuj/wklej jak w andku a przez głupi interfejs ZUNE
  23. Witka chłopaki. Ja musze jeszcze 2 kursy zrović z kruszywem i jsk sie wyrobir to zawitam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.