Treść opublikowana przez talib1990
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka, chłopaki kto u Was miał b5 czerwone z czarną maską w sedanie..?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ale w Sosnowcu na pewno nie łapało :?: nie słuchaj ich .. oni mają swój świat z Miszką i Mironem :wallbash: dzisiaj pod ośrodkiem szkolenia kierowców koło giełdy w mysłowicach zielony sedan b5 na SJ
-
Sposób na sylwestrową noc
plan był zacny.. ja z koleżanką z grupy .. + druga kumpela z chłopakiem... wynik był inny.. kumpeli chłopak rzucił fochem o cos i efekt.. godzina 11 a ja sie budze z 2 kolezankami w lozku haha... ale niestety nic nie pamietam.. i bylem w spodniach wiec chyba nic nie bylo :tongue4:
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
ja miałem Q i sprzęgło kupowałem w Inter Carsie .. i do FWD i do Q jest takie same sprzęgło.... olej możesz sprawdzić bez ściągania skrzyni przez to " oczko " z boku.. ja w Sosnowcu płaciłem 400 zł.. ale ze względu na to, że było Q ..
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
Sachs to najlepszy wybór w mojej ex czerwonej wsadziłem dokładnie taki sam zestaw... po co wymieniać olej w skrzyni ? sprawdź pierw jego stan i czy nie ma opiłków w nim ...
-
[ALL B5] Audi S4
Turbo Teca sobie odpuść... znajomy oddawał 3 turba z ciężarówek .. 2 padły... i tak sie skurw*syny chroniły ze nie uznali gwarancji ... jak chcesz to Ci moge podać numer do kolesia w Imielinie .. znajomy robił pare turbin u niego i nie ma problemów... ceny fajne a daje 2 lata gwarancji ...
-
Spoty Katowice i okolice
nawet mnie nie denerwuj postoj sie nie swieci ale jak naciskam hamulec to dziala ;/ musze na forum poszukac u mnie to były jaja ... okazało się, że kilka kabli masowych było upalonych i jedno wielkie zwarcie sie robiło... Kędzior oby 2 na raz?
-
Spoty Katowice i okolice
Witka, elektryka ogarnięta :)
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
tylko weźmy to pod uwage, że " oszuści " przewijający się przez te wątki to w znacznej większości są to osoby które w ogóle nie udzielają się w życiu klubowym, spoty itp. które tak naprawdę nikt nie widział na własne oczy.. a z tą mniejszością już takiego problemu nie ma... nie raz się zdarzało, że np. Krycha, Nosb czy Józek726 wysyłali mi coś za co płaciłem po kilku godzinach/dniach ... a robili to ponieważ mnie poprostu znają... ja się nauczyłem, że kupuje coś u nas na forum tylko z osobami które się bardzo udzielają bądź które są znane w lokalnych kręgach..
-
[B5 AFN] Problem z niegasnącym podświetleniem awaryjnego po wyjściu
nie gasło wcale... problem rozwiązany.... upaliło kable masowe od kilku rzeczy ... wymienione zostały... ale na wiosne i tak deske zrzuce i przepatrze wszystko do porządku.. auto nie na handel więc chce je mieć sprawne na 102 %
-
[ALL B5] Silniczki reflektorów B5
przerabiałem ten temat również ale mi lepiej było odkręcić od lampy tą prowadnice na kulke założyć silniczek na swoje miejsce i z konta śrubokrętem magnetycznym wsadzić tą śrubke. 15 minut na lampę..
-
[B5 AFN] Problem z niegasnącym podświetleniem awaryjnego po wyjściu
Witam mam taki o to problem ... po wyciągnięciu kluczyka świeci mi sie podświetlenie awaryjnych świateł. Gaśnie w momencie próby urochomienia wycieraczek, kierunkowskazów lub ogrzewania tylniej szyby i w tym momencie słychać charakterystyczne tyrkanie przekaźników w skrzynce ( czyli urządzeń które nie działają bez zapłonu włączonego ) lecz po chwili z powrotem owe podświetlenie się zapala... do tego nie zawsze włącza mi się termometr temperatury zewnętrznej... co to może być ? Dodam, że podczas jazdy wszystko działa idealnie. przerywacz awaryjnych podmieniony i dalej problem pozostał... czy to może być uszkodzona kostka przy stacyjce ? daje poprostu sygnał błędny, że kluczyk jest dalej w środku i podświetla owy przycisk ? cczy może jakiś przekaźnik ?
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
i mam ten plus, że studiuje zaocznie i szef nie robi żadnego problemu jak chce sie urwac np. w piatek o 14... także wszystko zależy od pracodawcy...
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
jeżdże wywrotką i mam 14 zł na ręke... umowa najniższa średnia krajowa- standard co do pracy ...teraz zima roboty mniej to na lajcie kończe o 14 ... a wiosna, lato nieraz 6-22/23 5 x w tygodniu ... nie ma lekko .. ale mam ten plus, że co noc jestem w domku, jeżdże w promieniu max 100 km od domu...
-
Spoty Katowice i okolice
dobra spadam do taty na cmentarz.... Wszystkim życze wesołych, zdrowych i spokojnych świąt ... a nowy rok niech przyniesie więcej wzlotów niz upadków... Życzenia dla każdego.. nawet dla tych zza Przemszy i takim miłym nastrojem zakończmy ten głupi temat przed zaborowy :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
jesteście jebnię*i jak wasi dziadkowie najeb*ni pod górniczym społem hanyski [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 10:53_________________________________________________ no i jestem
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
- Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
kolega hubtychy używa takiej za 200 zł, tutaj filmik z niej a co do Hero2 na co Ci wododporna kamera wewnątrz samochodu ? jak widać na filmiku taka za 200 zł spokojnie zarejestruje wszystkie ruchy na drodze...- Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
ja miałem 2 przykłady... raz przekroczenie predkosci w zabudowanym ( 2 pasy bariery ochronne a wstawione 50 km/h - ja jechałem 89 ) dostałem zamiast za predkosc 50 zł za przejście na czerwonym świetle i 0 pkt. Drugi przykład w wakacje... jade sobie jakies 45 km/h prawym pasem, nawijam przez telefon... oczywiście lizaczek zjazd na pobocze... pogadali pogadali na koniec z uśmiechem " Panie Tomaszu następny raz to dobry liter panu jedynie pomoże, do widzenia " także są wporządku policjanci .... a jak raz jechałem z kumplem z Krakowa do Kielc i na krajowej 7 nagrali nas Mondeo na wyprzedzaniu na podwójnej ciągłej ciężarówki która się nie mogła uciągnąć pod góre to kumpel który prowadził usłyszał od policjanta " Panie Kierowco, jak długo pracuje a jest to 25 lat to nikomu jeszcze nie opuściłem z mandatu " więc i k*tasy się znajdują w policji....- Jaki telefon polecacie?
Witam Osobiście zmieniłem operatora i skorzystałem z tej oferty w Orange.pl tylko, że ja mam w tej cenie 225min Jeśli chodzi o telefony to wziąłem właśnie tego HTC 7 Mozart i Nokie E52. Na chwilę obecną testuję tego Mozarta i mogę Ci go polecić Na zdjęciach wygląda średnio ale w realu jest na prawdę fajny. Windows Phone 7 nie jest taki zły jak większość znawców, którzy nie mieli do czynienia z nim na dłużej, się wypowiadają. Działa bardzo szybko i płynnie a do normalnego użytkowania jest wystarczający. Tak więc od siebie smiało mogę Ci polecić ten zestaw wczoraj w nocy go zamówiłem mam tyle minut bo jestem 8 lat w orange.. i sorki wziałem abonament za 89 zł bo od tego jest nielimitowany internet .. 300 normalnie + 150 za lojalność... jak wyświetlacz ? gdzieś natknałem się na informacje że posiada gorilla glass... aż sam jestem ciekaw jak to będzie śmigać.. z androida byłem zadowolony na maksa... ale telefon niestety nie wytrzymał ... o win7phone czytam teraz sporo.. na sucho to nic nie daje ale ciekaw jestem jak to bedzie działać na żywo- Jaki telefon polecacie?
ostateczna oferta za 69 zł 450 min nielimitowane rozmowy z orange htc 7 mozart za 29 zł + za 1 zł sony xperia x8 (bez umowy) internet 1 gb brać ?- Spoty Katowice i okolice
No peffka... Ale kratę browarów weź. nie strasz Kolegi pewnie, wpadaj ja też zawitam a co .. powoli trza wracać do życia klubowego po stracie " miesiączki " mam dylemat bo chętnie bym opłukał auto .. ale mroźno strasznie..- Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
jak trafisz na *ujów jak ja kiedyś to z dzikim usmiechem na mordach będą patrzeć jak ostatkiem sił wpychasz to auto na krawężnik z zatoczki..- [ALL TDI] Po wymianie oleju, długie odpalanie,silnik nie trzyma temperatury itp
stawiam na dupiaty filtr.... miałem podobnie jak ostatnio zmieniałem filtry w transicie .. dopiero po 2 dniach sie ułożyło wszystko i było ok.. nie połamałeś żadnych zabezpieczen na przewodach paliwowych do filtra?- Spoty Katowice i okolice
witka, odebrałem już zrobione auto - Kamera samochodowa, rejestrator, DVR