Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. podoba mi sie bo w automacie, skórach, climatronic itp itd.. i za fajna kaske:)
  2. hyundai coupe 2.0 kolo 150 koni 2003 rok
  3. ale na spota i tak nie jedziesz poki co jade nom teraz wciul nowo przyjetych, i co podoba mu sie w jakim oddziale robi? przypuszczam ze moze sie zdziwic jakie sa slabe zarobki i zrezygnuje pod Remagumem robi.. narazie nie narzeka.. ciekawe co potem
  4. i gumki żeby dowodów nie zostawić :decayed:
  5. Witka :hi: Kędzior... mój brat sie przyjal teraz na wesołą... już tydziej robi :naughty: ja dzisiaj chyba nie dotre na spota.. po 18 jade obejrzec fure na zamiane
  6. mi w pszczynie pstryklo... widac bylo ewidentnie moja morde... chcieli mi dac 6 pkt i chyba 300 zł.. napisałem list wnoszący o samoukaranie oraz proźbe o anulowanie madatu lub ewentualne zmniejszenie ze względu na trudną sytuacje materialna... wtedy sie uczyłem zero pracy itp. ..przychylyli sie do proźby i przysłali mi pismo o anulowaniu kary do tej pory nic nie przyszlo wiecej
  7. Witam chłopaki. Mam taką sprawe... na zaliczenie semestru mam rozwiązać 2 zadania i pokazać wykładowcy jak to zrobiłem.... ( nie ma już do nas cierpliwości do wymyślania kolejnych wersji :decayed: ) Ktoś to kuma i mógłby mi pomóc.. ? chodzi mi o zadanie 2 i 3 ...
  8. talib1990 odpowiedział(a) na NoJA temat w Lifestyle i Hydepark
    ja też mam problem ze spodniami ..nienawidze obcisłych spodni i musze zawsze za długie kupować aby w pasie i w udach były ok... mój problem rozwiązuje jedynie sklep C&A .. ewentualnie Charles Vogele
  9. dobra chłopaki dopale szluga i spadam... jutro o 6 musze sie zameldować na piekarach :confused4: naraka :hi:
  10. nie perdol co miesiąc :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Adaś dokładnie :decayed: czekaj poszukam tej naklejki co Ci mówiłem :kox:
  11. :hi: mnie z deka połamało w krzyżu.... robota na przeciągach daje po plecach do słownie Kędzior geju trzeba było odebrać telefon to bym Cie zgarnął na spota.... aha, zapomniałem, jak siedzisz na redtube na fonie to nie da sie odebrać połączenia :decayed:
  12. :hi:
  13. dzięki za spocika :) Adaś kiedy idziemy do Farmaconu ekipką :decayed: ps. młodego masz giganta... juz wiem czemu z tatusiem tak chętnie jeździ wszędzie ( bo w piłke zagra, MLEKO w kartonie kupi ) :decayed:
  14. witka chłopaki, nie bede zakładał nowego tematu więc tego kotleta odgrzeje chce zastąpić swojego dwuletniego lenovo g550 czymś nowym.. preferencje dość podobne tzn. czasami w jakąś gre zagrać, film obejrzeć, przeglądać www... ogólnie wielozadaniowy ... w tym lenovo co mam teraz denerwował mnie jedynie brak normalnej grafiki.. przez co mogłem płynnie jedynie pograć gry z epoki CS 1.6 :decayed: rzucił mi się taki lapek w oczy : http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-z575-a6-3400m-4gb-750gb-hd6520-w7hp.bhtml#opis co sądzicie o tym AMD czterordzeniowym ?
  15. Krycha ja mu tłumaczyłem żeby kupił 2.8 q ale nie chciał
  16. Ja Ci ku**s*e zaraz dam trola :tongue4: ogólnie ładna.... w porównaniu z innymi trupami z okolicy
  17. auto jako silnik super baza do modów.. ale jeśli chodzi o wnętrze..... masakra.. weź zdejmij naprawde to coś co można spotkać w co najwyżej żukach obszycie lub wymiana kierownicy przy której się upierasz bedzie na miejscu.. pokrowce... tutaj na forum każdy ci odpowie, że najbrzydszy wzór tapicerki ale czysty i schludny będzie ładniejszy od pokrowca a z zewnątrz.. widze, że chcesz żeby twoje auto wyglądało inaczej niż seryjne... i wygląda .. ale gorzej.. i nie spinaj się tak jak Cie krytykuje jak i koledzy... to są tylko nasze opinie ... ps. przejrzyj dział Moja B5 to zobaczysz w jakim kierunku jeśli chodzi o mody najlepiej uderzyć
  18. Najlepszego Barbaro :rose: co tam Gamonie :decayed: znalazłem jakieś głupie bajki do snu
  19. talib1990 odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    ogólnie jestem PRZECIW xenonowi w zwykłych lampach... aleeee kilku kolegów w toledo i leonach mają hidy od 4300 do 6000 i musze powiedziec ze w ogole o dziwo nie oślepiają ... ogolnie leonek bajka.... w gazie to będzie w miare tani zapierdalacz :decayed:
  20. dzisiaj nad ranem 5-6 tak samo leciałem scanią.. ja na hamulec a po śniegu jak na lodowisku... miałem farta, że nic nie jechało.. zmiótł bym wszystkich .. tak samo taka szarówa była ze śniegiem...
  21. O co chodzi z tym plecakiem i żaglem ? podejrzewam, że chodzi o to, że ma plecy w kimś wyżej z rodzinki
  22. ja na zimie mam 215/60/16 a na lato 225/45/17
  23. niektórzy na zime mają 18 " sprecyzuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.