Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
podoba mi sie bo w automacie, skórach, climatronic itp itd.. i za fajna kaske:)
-
Spoty Katowice i okolice
hyundai coupe 2.0 kolo 150 koni 2003 rok
-
Spoty Katowice i okolice
ale na spota i tak nie jedziesz poki co jade nom teraz wciul nowo przyjetych, i co podoba mu sie w jakim oddziale robi? przypuszczam ze moze sie zdziwic jakie sa slabe zarobki i zrezygnuje pod Remagumem robi.. narazie nie narzeka.. ciekawe co potem
-
Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?
i gumki żeby dowodów nie zostawić :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Witka :hi: Kędzior... mój brat sie przyjal teraz na wesołą... już tydziej robi :naughty: ja dzisiaj chyba nie dotre na spota.. po 18 jade obejrzec fure na zamiane
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
mi w pszczynie pstryklo... widac bylo ewidentnie moja morde... chcieli mi dac 6 pkt i chyba 300 zł.. napisałem list wnoszący o samoukaranie oraz proźbe o anulowanie madatu lub ewentualne zmniejszenie ze względu na trudną sytuacje materialna... wtedy sie uczyłem zero pracy itp. ..przychylyli sie do proźby i przysłali mi pismo o anulowaniu kary do tej pory nic nie przyszlo wiecej
-
Mechanika - Belki . Ogarnia ktoś i pomoże ???
Witam chłopaki. Mam taką sprawe... na zaliczenie semestru mam rozwiązać 2 zadania i pokazać wykładowcy jak to zrobiłem.... ( nie ma już do nas cierpliwości do wymyślania kolejnych wersji :decayed: ) Ktoś to kuma i mógłby mi pomóc.. ? chodzi mi o zadanie 2 i 3 ...
-
Spodnie
ja też mam problem ze spodniami ..nienawidze obcisłych spodni i musze zawsze za długie kupować aby w pasie i w udach były ok... mój problem rozwiązuje jedynie sklep C&A .. ewentualnie Charles Vogele
-
Spoty Katowice i okolice
dobra chłopaki dopale szluga i spadam... jutro o 6 musze sie zameldować na piekarach :confused4: naraka :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
nie perdol co miesiąc :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Adaś dokładnie :decayed: czekaj poszukam tej naklejki co Ci mówiłem :kox:- Spoty Katowice i okolice
:hi: mnie z deka połamało w krzyżu.... robota na przeciągach daje po plecach do słownie Kędzior geju trzeba było odebrać telefon to bym Cie zgarnął na spota.... aha, zapomniałem, jak siedzisz na redtube na fonie to nie da sie odebrać połączenia :decayed:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
dzięki za spocika :) Adaś kiedy idziemy do Farmaconu ekipką :decayed: ps. młodego masz giganta... juz wiem czemu z tatusiem tak chętnie jeździ wszędzie ( bo w piłke zagra, MLEKO w kartonie kupi ) :decayed:- Jaki laptop wybrac?
witka chłopaki, nie bede zakładał nowego tematu więc tego kotleta odgrzeje chce zastąpić swojego dwuletniego lenovo g550 czymś nowym.. preferencje dość podobne tzn. czasami w jakąś gre zagrać, film obejrzeć, przeglądać www... ogólnie wielozadaniowy ... w tym lenovo co mam teraz denerwował mnie jedynie brak normalnej grafiki.. przez co mogłem płynnie jedynie pograć gry z epoki CS 1.6 :decayed: rzucił mi się taki lapek w oczy : http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-z575-a6-3400m-4gb-750gb-hd6520-w7hp.bhtml#opis co sądzicie o tym AMD czterordzeniowym ?- [B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
zostawiłeś capie u mnie- [B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
Krycha ja mu tłumaczyłem żeby kupił 2.8 q ale nie chciał- [B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
Ja Ci ku**s*e zaraz dam trola :tongue4: ogólnie ładna.... w porównaniu z innymi trupami z okolicy- [B5 AEB] Czerwone ABT Sportsline!
auto jako silnik super baza do modów.. ale jeśli chodzi o wnętrze..... masakra.. weź zdejmij naprawde to coś co można spotkać w co najwyżej żukach obszycie lub wymiana kierownicy przy której się upierasz bedzie na miejscu.. pokrowce... tutaj na forum każdy ci odpowie, że najbrzydszy wzór tapicerki ale czysty i schludny będzie ładniejszy od pokrowca a z zewnątrz.. widze, że chcesz żeby twoje auto wyglądało inaczej niż seryjne... i wygląda .. ale gorzej.. i nie spinaj się tak jak Cie krytykuje jak i koledzy... to są tylko nasze opinie ... ps. przejrzyj dział Moja B5 to zobaczysz w jakim kierunku jeśli chodzi o mody najlepiej uderzyć- Spoty Katowice i okolice
Najlepszego Barbaro :rose: co tam Gamonie :decayed: znalazłem jakieś głupie bajki do snu- LEON CUPRA 2.8
ogólnie jestem PRZECIW xenonowi w zwykłych lampach... aleeee kilku kolegów w toledo i leonach mają hidy od 4300 do 6000 i musze powiedziec ze w ogole o dziwo nie oślepiają ... ogolnie leonek bajka.... w gazie to będzie w miare tani zapierdalacz :decayed:- YouTube - filmy warte obejrzenia
dzisiaj nad ranem 5-6 tak samo leciałem scanią.. ja na hamulec a po śniegu jak na lodowisku... miałem farta, że nic nie jechało.. zmiótł bym wszystkich .. tak samo taka szarówa była ze śniegiem...- Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
O co chodzi z tym plecakiem i żaglem ? podejrzewam, że chodzi o to, że ma plecy w kimś wyżej z rodzinki- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
ja na zimie mam 215/60/16 a na lato 225/45/17- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
niektórzy na zime mają 18 " sprecyzuj - Spoty Katowice i okolice