Treść opublikowana przez talib1990
-
Jakie Klucze są dobre do warsztatu
jeśli chodzi o płaskie, u siebie przy ciężarówkach ostatnio używamy do 32mm Corona ...musze powiedzieć, że nieraz się na nich uwiesze i nie moge im dać rady... grzechotki z nasadkami i torxami też mamy z corony i też sobie chwale
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Chłopaki a kto jeździ czarną B6 w avancie na blachach SO 9xxxx widziałem ją dzisiaj z 5 razy ...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kedziora fura widziana kolo timkena na pogoni 10 min temu. Jechalem Scanią czerwoną
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
podajesz całkowicie dwa różne auta i różne silniki.. charakter drugiego auta - co masz na myśli ? wieczorne upalanie, czy może międzynarodowe trasy.. każdy może inaczej to rozumieć. Jeśli do krótkich szybkich przejazdów bez apelacyjnie S4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka Krakowiaki szybkie pytanie... jedziemy na spontana z kumplami do Kraka.... gdzie zostawić samochód w miare blisko rynku wawelu ?
-
[A4 AFN]
opis zacny a fotki ???
-
Przygarne ziemie na wyrownanie dzialki, slask Ledziny
czysta ziemia ? a troche kamienia z ziemią ? jeżdże tutaj w naszym okregu wywrotką
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
i znów Michał na niwce .... szpanuje obrysami koło przystanku pomrugane odmachane
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Michał_s87 - dziś wieczorem na Niwce.. stoi czeka ciekawe na co :whistling:
-
Spoty Katowice i okolice
witka chłopaki, jest opcja hamowni 14.04 pod M1 w Czeladzi.. prawdopodobnie tylko jedna oś wchodzi w gre.... hamowanie 50 zł są chętni ?
-
Muzyka w naszych autkach
ciekawe czy pamiętacie ten kawałek http://youtu.be/x6sO_4zB5gQ
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ze 2 h temu srebrny avant B6 na SD blachach Sosnowiec Traugutta ... wcześniej srebrny sedan B5 na czarnych lapach Sosnowiec na Ludwiku
-
Parking strzeżony - kilka pytań
Destrukt czyli skruszony asfalt i walec....
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
jak mam popołudniu uczelnie ( co drugi piątek ) to 6 h a jak jest sezon to nawet 17 h ( mój rekord ), a srednio to 7-20 czyli 13 h....
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
A mi chodzi po glowie. 9-5 aero., vectra c v6 a pewnie kupie a6 2.8 q..
-
Projekt
ja mam projekt " wymiany oleju w pojeździe mechanicznym o zapłonie samoczynnym " robiłem to na Metody Heurestyczne
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
PZU OC + AC + Assistance + Szyby + ochrona zniżek 1640 zł - rok
-
Droga dojazdowa porada.
a kwestia zagęszczenia - ręczny " wibratorek " czy może jakiś walec ?
-
Droga dojazdowa porada.
nie doczytałem, sorki to tym bardziej polecam dolomit jako podsypke pod destrukt...
-
Droga dojazdowa porada.
zamiast gruzu pod destrukt polecałbym dolomit nie dużej frakcji np. 8-16 masz pewność, że nie będzie śmieci żadnych i wolnych przestrzeni i najważniejsze - jakie samochody będą wjeżdżały na tą działke ? tylko osobowe?
-
Kierowca odmawia wykonania pracy, co zrobić?
a czas dojazdu do pracy samochodem osobowym wlicza mu się do czasu pracy ? jeśli tak to ten kierowca jest dziwny... sam jeżdże wywrotką i jak robimy gdzieś dalej robote to w kilku dojeżdżamy osobówką a wywrotki na parking/baze okoliczną ..wiadomo audi spali mniej niz 3x 4ro ośka
-
Naklejki trudno zdzieralne - złe parkowanie
ja to jak widze jak mój sasiad parkuje ( a robi tak, żeby w pełni otwarte drzwi nie były nad trawnikiem ) i przez to uniemożliwia przejazd obok niego i trzeba cofac nie raz troche to mam ochote nie naklejac mu nic ale zapiąc go za linke i wytargac na srodek ulicy... a co najlepsze on jest policjantem...
-
[ALL] Jaki telefon na dwie karty ????
a co z wykonywaniem polaczen z tego drugiego :tongue4: też szukam takiego telefonu... kupie go jak bedzie odporny jak mój solid ...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
widziałeś mnie przez płota :decayed: mam tam zajęcia z uczelni czasami :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
witka chlopaki... szybkie pytanie kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?