Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    z tego co widze na busach expressach to mają większy sajgon z jazdą niż na dużych mobilach ... ciągle szybko szybko bo czas goni... mam racje? Mówie to dlatego, że moja firma ma też warsztat mechaniczny i dosyć często przyjeżdżają takie busy z zaprzyjaźnionych firm i czasem pogadam z kierowcami ..
  2. a myślałem że w Dąbrowie Górniczej koszą...
  3. a z czym masz problem ? dla Ciebie CB to coś więcej a dla 90 % użytkowników to urządzenie dzięki któremu masz się dowiedzieć jaka sytuacja na drodze, gdzie stoją itp. itd. oraz które ma jak najmniej możliwie szumieć .... to radio spełnia te warunki w 100 % więc takie uwagi wsadź sobie w buty :naughty:
  4. tani, prosty, bez zbędnych szumów - RADIO CB PRESIDENT TEDDY + ANTENA HUSTLER IC-100 (2804210193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj przykład jak fajnie wycina szumy i zwalnia z potrzeby kręcenia co chwile pokrętłami
  5. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    teraz w firmie mamy same czteroośki , w ostatnim czasie pomykam taką 2006 rok ( jeszcze na tarczki ) TYLKO 380 koni ...
  6. talib1990 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    BEHR jest oryginalnym termostatem dawanym na pierwszy montaż w ASO kupisz to samo ale w opakowaniu AUDI/VW ja swojego BEHRa kupowałem od kolegi z forum ( nie pamiętam po roku nicku ) za jakieś 50 zł ps. Wahler wytrzymał mi tydzień i zaczął się niedogrzewać silnik... po zmianie na BEHRa po dziś dzień non stop 90*c
  7. jakiej marki są te nowe DROGIE termostaty?
  8. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    też myślałem kiedyś wsiąść na międzynarodówke.... ale chyba jednak wole pojeździć lokalnie ja moge ze swojej strony dodać, że jazda po budowach jest dość specyficzna wyrywanie dosłownie auta załadowanego który waży 40 ton przez dźwigi koparki z ziemi ... strzelające liny spadające kipry bo ktoś zapomniał go opuścić i zapier*olił w most ( widziałem na własne oczy ) a jadąc po pewnym czasie obok tych budów możesz z dumą powiedzieć, że częściowo dzięki Tobie powstał ten wiadukt, blok, szkoła, boisko tutaj przykładowe zdjęcia z pracy a tutaj na głównej płycie Stadionu Śląskiego w Chorzowie który nikt nie wie kiedy zostanie ukończony :decayed:
  9. kolega to miał w passacie.. i po paru dniach jazdy i co chwile " koledzy możecie przedłużyć " wywalił ja i kupił sirio omege
  10. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    widze ze z okolic jesteś.. w jakiej firmie jeździsz
  11. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ja śmigam czteroośką, wywrotką ... w firmie mamy same Scanie :wink:
  12. Oferta - Volkswagen Touran - Do zaoferowania mam VW touran 2.0 TDi 140 koni, skrzynia 6- biegów. Samochód w idealnym stanie technicznym, bezwypadkowy z org przebi możesz poszukać 1.6 benzyne..ma 100 koni gaz znosi idealnie i wtedy naprawde byłby tani w użytkowaniu dupowóz dla dziewczyny
  13. Witka, znajdzie się jakiś ogarnięty kolega z Vagiem najlepiej co by mi obejrzał samochód w gorzowie?
  14. na kierownicy najbardziej mam odczuwalne.... u mnie nie ma różnicy czy wcisne czy wycisne sprzęgło.... dwumasa ze sprzęgłem już mam
  15. ja nie mam żadnego kangurrka... sprzęgło chodzi jak najbardziej normalnie czy zimny czy ciepły.... jedynie wraz ze wzrostem temperatury wibracje odczuwalne na całej budzie... a dodam gazu na 1000-1200 obr wszystko sie uspokaja
  16. Witam, od dłuższego czasu mam problem wibracji karoserii na wolnych obrotach... nasila się ona im silnik jest cieplejszy... poduszki pod silnikiem i skrzynią - wymienione plecionka na wydechu wymieniona oraz przejrzany jest cały układ wydechowy... jakieś jeszcze sugestie ? Czy kont wtrysku może powodować takie wibracje ? Czy może to dwumas.... dodam, że nie wydobywają się żadne stuki itp itd i nie ma zmiany przy wcisnieciu lub wycisnieciu sprzęgła... pacjent to A4 AFN
  17. czaaaaaaaaaarno to widze.. idealnie )))))) jeszcze czarne lampy przód i tył na ledach ciemne
  18. Nie uważam, ze cały asortyment President'a jest przereklamowany .... zwykly uzytkownik Cb potrzebuje radia prostego z ktorego bedzie sie wydobywalo jak najmniej szumów.. u siebie w audi posiadam teraz President'a teddy ASC z antenką Wilson Little Will.... wpinam wtyczke do zapalniczki i jade ... nie musze sie pokretlami bawic bo w miescie super wycina szumy a na trasie kiedy sq sobie rozkreci ladnie zbiera... zestawik za 3 stowki nowy ktorego moge polecic... Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
  19. Chlopaki pytanie mam... poleccie mi jakas dobra swieza komedie.... taka do posmiania sie... Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
  20. Moja dziewczyna ma teraz netbooka ... i za żadne skarby nie chce słyszeć o czymś większym.. a korzysta z komuptera sporo... argumentuje to tym, że do torebki wchodzi jej bez problemu wiekszej i bateria trzyma 5 h ..
  21. auto super, nie myslaleś o tym żeby środki przednich lamp pomalować na czarno ? przednie szyby aż proszą się o ścieme... wtedy to byłaby kosa
  22. nie dziwie się:whistling: Witka chłopaki
  23. i na zapłonie i na odpalonym silniku ta sama sytuacja .. domniemam, że złącze mam wporządku bo dioda się pali na kablu oraz moge przeprowadzić test LED's
  24. Witam, mam taki problem, że VAG niby w ustawieniach działa ( podczas testu STATUS OK ) a w momencie próby wejścia w jakikolwiek sterownik nie moge wejść ... Co może być tego przyczyną ? WIndows 7 64 bit ale użyłem VirtualBoxa z Windows'em XP , kabel to Viaken Vag KKL USB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.