Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
ogarnąłeś kondensator?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Seski wczoraj w Będzinie na Modrzejowskiej
-
Spoty Katowice i okolice
zapisany, nie będziemy widze sami :naughty:
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
Hydroksyzyna
-
Zmiana z VAN na osobowy
ok rozumiem, to mi szef akurat wystawi taką fakturę... a czy jak pojadę na stacje to ten przegląd przy zmianie kwalifikacji pojazdu będzie też przeglądem okresowym... czy będę musiał zapłacić za jedno a za chwile za drugie ?
-
Zmiana z VAN na osobowy
Witam kupiłem dziewczynie peugeota 206 z 2003 roku. jest zarejestrowany jako VAN ale już go kupiłem normalnie z kanapą, bez żadnej kratki jak wygląda procedura zmiany aby auto było pełnoprawnym samochodem osobowym ? Dodam, że akurat jej się przegląd kończy więc chciałbym to za jednym zamachem zrobić z przeglądem rocznym
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Audica koks a co do zabawki którą chcesz kupić ..... w Sosnowcu widze co biały GT-R robi z motocyklami i powiem tyle... to jest auto właśnie do tego stworzone... ma dawać fun jak żadne inne
-
co zrobic z grillem ? a4b5
wszystko na czarno
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
No to 2.8 193 km ---------- Post dopisany 08-08-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 07:59 ---------- ile pali... muszę powiedzieć, że nie dużo... na trasie potrafie zejść do 4.8 .... ale taka normalna dynamiczna trasa to 5.5 ... miasto 7-8 Kat został ale jest wydłubany chyba ...albo sie już wypalił ---------- Post dopisany 12-01-2013 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2012 at 22:00 ---------- troche pogrzebane zostało przez pare miechów : Alpine wpadł dziewczynie do Pełgota a mi Mikołaj przywiózł Pioneer Deh 4400 BT ... Mikrofon zamontowany na kolumnie kierowniczej Do bagaja wrzuciłem Wzmacniacz Audio Media EX 600.2 + JBL GT5-12B + kondensator 1.2 Farada na lato już prawie upatrzone 19 " więc te 17" z oponami będą na handel :wink:
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chłopaki:tonguemad:
-
youtube buforowanie
a systemy operacyjne ? wszystko to samo... ? ja zauważyłem podobny problem... dziewczyna kupiła sobie ultrabooka parametry średnie.. a lepiej chodzi YT itp wszystko się wyrównało po automatycznych aktualizacjach Win7... po pierwszym włączeniu chodziło wszystko miodzio... buforowanie było ekspresowe w 1080p ( internet UPC 10 mb/s )
-
youtube buforowanie
a przeglądarki jakie ?
-
Toasty. cytaty, dziwne powiedzonka i inne...
" taki zapierd*l, że nie ma czasu taczki załadować " na pytanie " gdzie szef " odpowiadasz " na jajach "
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
na mojej poprzedniej 1.8 tq 220 km/h wyprzedzając tira na a4 jak pierd*lnęła to za sekunde " przymocowała " się koło tylnej lampy :decayed:
-
Poleć swojego mechanika:)
moge polecić tego lakiernika co mi malował całą audi..... tylko czy chce Ci sie Pucek jechać koło Cieszyna
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
z tego co się orientuje to pierwsze quattro na pneumatyce.... gratki, zacna fura... jak airride sprawuje się na codzień ?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Nie dość że nagrywane kalkulatorem to jeszcze te wycieraczki... U mnie od świąt w dzień jest na + wiec śniegu juz dawno nie ma. no i z czym masz problem ? :whistling: to miałem pod ręką i tym nagrałem.... :decayed:
-
Przyciemniane szyby ala LADA
to gdzie taka mozna dostac ?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Sosnowiec godzinke temu
-
Brak zbieżności tylnej osi+podskakiwanie na nierównościach
może to banalne ale sprawdź łożyska, u mnie w B5 miałem też problem myszkowania d*py i okazało się, że łożyska z tyłu już się kończyły... huczenie nastąpiło po jakimś czasie dopiero. ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- ps. a czy w FWD przypadkiem zbieżności tylko na przodzie się nie ustawia ?
-
Otwieranie sklepu motoryzacyjnego;]
a czy przypadkiem nie jest juz zabronione odliczenie paliwa od aut o DMC < 3,5T ?
-
Otwieranie sklepu motoryzacyjnego;]
w Sosnowcu sklepów z częściami jest od chu.... a te gdzie zatowarowanie nie przewyższa 10 tys zł na półkach jakieś 70 % .. i spokojnie sobie dają rade... prosty patent, wchodze potrzebuje to i to.. nie ma na miejscu to mówi żebym zawitał np. za 3-4 h... nie musze się fatygować do jakiejś hurtowni jeśli nie potrzebuje tego na już a mam go pod nosem... możesz uderzyć tak samo do jakiś producentów bezpośrednio albo importerów aby ominąć hurtownie, np. Producent części samochodowych, hurt części samochodowe - MASTER-SPORT.de
-
System operacyjny Android
sprawdzałem coś z półki chińczyków do 200 zł i raz, że łączyło się to kiedy chciało a dwa pozycje w których były Ą Ż Ź Ć były nierozpoznawalne i pomijane... a w tym Pionku pokrętełkiem wybierasz książke .. masz dostępne od razu z poziomu Menu Odebranie Nieodebrane Wybierane .. a także możesz wybrać 6 ulubionych odbiorców.. na wyświetlaczu pokazuje się nazwa kto dzwoni... mikrofon na tyle jest czuły, że eliminuje prawie całkowicie szumy z auta... ostatnio sprawdzałem przy 170 km/h i spokojnie rozmówca mnie słyszał a nie musiałem podnosić głosu.... a mam mikrofon zamontowany na obudowie kierownicy. Jeśli chcesz kupić żonie proste radio dzięki któremu bezpiecznie pogada to dołóż te pare groszy... ja nie żałuje ani centa Wszystko fajnie tylko zanim na tym radiu wybierzesz jakiś nr z listy kontaktów to odejdą Ci wody albo spowodujesz wypadek... Więc i tak będziesz wybierać rozmowy z tel. a że niema jakiegoś polskiego znaku to kij w oko, bo i tak się domyślisz kto dzwoni. Jedyny plus to chyba ten mikrofon ale czy nie warto wtedy kupić słuchawki do ucha na BT? Lepszej firmy za 120zł... też myślałem, że to wyszukiwanie będzie kiepskie ale nic bardziej mylnego... :wink: a co do słuchawki.. przerobiłem ich troche... a teraz - wsiadam łączy sie samo ... ktoś dzwoni klik w gałke i gadamy nie musze włączać słuchawki, zakładać na ucho itp
-
System operacyjny Android
sprawdzałem coś z półki chińczyków do 200 zł i raz, że łączyło się to kiedy chciało a dwa pozycje w których były Ą Ż Ź Ć były nierozpoznawalne i pomijane... a w tym Pionku pokrętełkiem wybierasz książke .. masz dostępne od razu z poziomu Menu Odebranie Nieodebrane Wybierane .. a także możesz wybrać 6 ulubionych odbiorców.. na wyświetlaczu pokazuje się nazwa kto dzwoni... mikrofon na tyle jest czuły, że eliminuje prawie całkowicie szumy z auta... ostatnio sprawdzałem przy 170 km/h i spokojnie rozmówca mnie słyszał a nie musiałem podnosić głosu.... a mam mikrofon zamontowany na obudowie kierownicy. Jeśli chcesz kupić żonie proste radio dzięki któremu bezpiecznie pogada to dołóż te pare groszy... ja nie żałuje ani centa
-
[ALL B5] Audi S4
Tu kupiłem, nie wiem ile się palą ale na razie 20 sekund było spoko... ŻARÓWKA RURKOWA 4 KOLORY LED TUNING C5W 31 36 42 (2840787500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Buteleczki do "specyfików" ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- niedopaczenie Gracek mam już je kilka miesięcy... zime przeżyły więc nie są aż tak złe :kox: