Treść opublikowana przez talib1990
-
Nieopłacone OC a kolizja za granicą.
Wprowadzasz ludzi w błąd. Otóż jeśli polisa nie została opłacona w całości to nie ulega automatycznemu przedłużeniu. a może kolega miał rozłożoną płatność na raty i nie zapłacił kolejnej raty ubezpieczenia OC
-
System operacyjny Android
zmieniłem ostatnio radio w audi z alpine na takie : PIONEER DEH-4400BT AUX USB BLUETOOTH MOSFET 4 #50W (2886192377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. BT z moją Defy chodzi idealnie... całą książke na bieżąco sobie kopiuje jak i połączenia wychodządze, nie odebranie itp. to radio to taka fajna tania alternatywa do samego modułu parrot do każdego radia...
-
Nieopłacone OC a kolizja za granicą.
kolega przez takiego człowieka który nie patrząc zmienił pas bo też chciał wyprzedzać, wpadł przez tylną szybe do golfa ... dodam, że jechał na motocyklu... druty w miednicy itp.. ale daje jeździ na 929 :decayed: a co do tej baby .. olej sprawe po całości nic nie podpisywałeś, ciebie tak nie było i tyle.. albo nie odbieraj telefonów z jakiś +32 itp itd :naughty:
-
Interfejs ELM327 Bluetooth + Torque (OBD II + Car)
błędów nie znalazł w ecu ... a poduszki w ogole sie nie da wykasowac... taki tylko bajer to jest nic wiecej... dobrze, że nie kupiłem tylko porzyczyłem od kolegi na dwa dni bo grosza bym za to nie zapłacił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozdrowienia Sati, to chyba z Tobą się mijałem w Dąbrowie na 94 od Olkusza, pogadane na CB :wink:
-
Malowanie felg by PlastiLak
ja poczekam aż temp dojdzie min 10 na plusie .. podobno im cieplej to wytrzymałość dipów rośnie... :naughty: kupiłem 2 puchy.. ciekawe czy na kpl 17" starczy
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
na przeciwko jakiejść uczelni kampusu lub w jakimś centrum miasta itp otworzyć bar ... ale nie kebab frytki ale np. kanapki grillowane kumpel od tego roku wkręcił się na 2 sklepiki szkolne... i jak narazie nie narzeka
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
CB RADIO TEDDY ASC + ANTENA WILSON LITTLE WIL W-WA (2866682849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. sam używam i jestem zadowolony.
-
Wybór Telewizora :)
porownywałem ten model z Sony i Panasonic, świecił najsłabiej przy identycnych ustawienaich. Dołożyć troszkę i jelsi 40" nie przeszkadza co bedziesz miał swietny obraz z Sony 40HX750, różnica bardzo duża. powiem tak jestem laikiem.. i ten telewizor pasuje mi jak i ceną tak i dodatkami ( tanie okulary, pilot magic do przegladania neta itp. ) nie jestem ani człowiekiem wymagającym ani zwracającym uwage na detale jeski chodzi o obraz.... wiem, że telewizory sie zmieniają co chwile jak cała elektronika... także chodzi mi o to czy na dzien dzisiejszy ten telewizor bedzie jak najbardziej ok.
-
Wybór Telewizora :)
witka chlopaki, ja chce kupic cos w okolicach 40-42 cale... 3d fajnie zeby mial neta w sobie i matryce na ledach, bardzo sie zainteresowałem tym modelem LG LG 42LM640S + pilot Magic Remote AN-MR300 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD co sądzicie o takim komplecie ?
-
Przyciemnienie szyb - kto się podejmie z okolic KRK
i przy wyjeździe z zakładu zabiorą CI dowód... juz pare akcji w Jaworznie słyszałem z szybami, sam mam wszystkie czarne i omijam to miasto
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
dam znać... będe malował felgi 17" i przedni cały grill poprawie na czarno
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
największy problem ori PLASTI DIPa to koszty transportu... stąd taka cena... sam się skusze i zamówie tego plasti Laka
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
czyli znów złodzieje przeglądają forum .... jak przy kradzieży mojej audi rok temu... wiem co czujesz Mirek, czekaj od c**jów na telefon.... może będą Ci chcieli ją odsprzedać... a jak nie zadzwonią przez dobe, dwie - auta już nie znajdziesz
-
Audi a4 B6/B7 w mieście gaz czy diesel??
to akurat zależy od ustawienia temperatury przełączenia się PB na LPG z resztą się zgadzam Filip, min temp. Przelaczania sie na gaz to 30*c aby guma w parowniku byla juz miekka mozna ustawic i 90*c tylko po co moja b5 1.8 tq miala ustawione 32*c i po skrobaniu auta ok 5 min przy -15 odjezdzalem juz na gazie Wysłane z mojego MB525
-
Audi a4 B6/B7 w mieście gaz czy diesel??
Zdecydowanie benzyna. Szybciej sie zagrzewa. Nieraz oskrobiesz szyby i juz przerzuci sie na gaz.... a pozatym jesli jezdzisz na krotkich odcinkach to masz wieksze prawdopodobieństwo zapieczenia sie lopatek w turbo w tdi. Mialem 1.8tq teraz mam 1.9 tdi i bede wracal znow do benzyny ale w nowszej budzie. Wysłane z mojego MB525
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
ja kupiłem takiego WYPRZ HELIKOPTER R/C FALCON S. WYTRZYMALY 19cm ALU (2778674560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wytrzymały plastik jest ... ale pare razy mi sie zębatka ssuneła i tylko jedno śmigło się obracało. a terazz nawet jak sie podładuje całą noc to nie ma siły sie wznieść :facepalm:
-
Mandat zimową porą
jesteś w błędzie. Na rondzie sygnalizujemy zamiar zmiany pasa poruszania się oraz przed zjazdem z ronda sygnalizujemy to włączając kierunkowskaz prawy.
-
Mandat zimową porą
najgorsi są ci którzy Cie wyprzedzą a zaraz taka k**wa wjeżdża przed Ciebie i zwalnia bo zobaczyła fotoradar ... dzisiaj już załadowaną czteroośką leciałem prawie poboczem bo bym tego debila w pandzie zmiótł.... wedle prawa kto byłby winien... oczywiście ja
-
Mandat zimową porą
a kierowcy pojazdów osobowych do 26 roku życia dla ubezpieczalni to potencjalni mordercy stąd wzwyżka za wiek przy OC " kolego " sebul .. widać, że jadąc tym swoim poganiaczem puntem jesteś panem na drodze i każdy pojazd ciężarowy to dla Ciebie zamulator... dzisiaj spadło może z 3 cm śniegu i co.... osobówki pokroju twojego punto fabii lanosów to one na DK 94 jechały 60 km/h i co ty na to ? Wiem co napiszesz .... TY TAK NIE JEŹDZISZ, ty nie zamulasz.... weź chłopie dorośnij .... a te twoje " hejty " .... gdzieś ty sie nauczył takich tekstów.... chyba za dużo filmów, gier i TEDEgo :facepalm:
-
Mandat zimową porą
obowiązkowe tak ale dla ŚWIRÓW...jak czytam takie mądrośći to mam mdłości ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- ps:znasz wage zestawu ciągnika+naczepa czy masz może 7 lat??? wsadzić go do dużego Mobilka na jedną trase to nabierze pokory do innych uczestników ruchu drogowego :decayed: a jak nie to zostaje guma i ciasne drzwi :naughty:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
jeśli chodzi o horrory to " Czarnobyl Reaktor strachu " najgorszy film jaki widziałem w swoim życiu..... kiedy coś się zaczyna dziać... film się kończy... dobrze, że do kina nie poszedlem na niego
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
ja posiadałem kilka Lark'ów i naprawde fajne nawigacje.... lecz jakiś czas temu zakupiłem sobie navi SmartGPS SmartGPS SG 660 w Euro RTV AGD zapłaciłem żeby was nie skłamać 170 zł... wrzucam systematycznie co nowszą AutoMape i sprawdza się to idealnie.... super alternatywa do droższych nawigacji
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
i nawet nie będe, odkąd jestem na forum śmigam na wahlerach i w tym roku taki cyrk mi sie zaczął i to mnie dziwi bo raczej 3 termostaty pod rząd nie działały by tak samo, wiec przyczyna chyba lezy gdzie indziej:eusathink:a i co ciekawe 3 wahlery a kazdy inaczej zrobiony:shock3: dopiero dzisiaj zwróciłem uwage na to:whistling: Kowi miałem to samo, kupiłem dopiero od kolegi z forum BEHR'a i mam spokój http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/nowe-czesci-audi-termostaty-behr-zimmermann-czesci-oryginalne-zamienniki-46774/ ja zmieniłem chyba 2 Wahlery - jeden w InterCarsie kupiony, drugi w Edpolu
-
Truckerzy
12letnim Roburem.Miesiąc Volvo białym 2004 420KM.Dafami,Miesiąc CFką.Kółko 300tu,530KM.Kółko Predatorem 460KM i kółko Volvo 500 2011. Byłem dzisiaj na przeglądzie przyczepy.Benalu 2lata i ciągle igła z wywrotek to tylko kempf i benalu w wakacje do nas na warsztat przyjechała Schmitz'ka ... wożą nią palety po chemii ( kleje, farby itp ) kierowca mówi, że coś stuka i troche ją nosi pełną, mechanik schodzi do kanału a sworznie od ośki już tak wyjajowane, że każda ośka skręcała jak chciała oczywiście mogła w końcu wypaść :kox: tak się czasami katuje sprzęty.... o tym jak ten sam kierowca utopił się na wysypie swoim Fh i nieumiejętny fadromista chciał go podnieść i złamał mu rame