Treść opublikowana przez talib1990
-
System operacyjny Android
Moge przez tel ustawiac co chce aby zostalo nagrane na dekoder PVR w domu Wysłane z Defy MB526 4.1.2
-
System operacyjny Android
Kowi a pytałeś jakie aplikacje potrzebujesz do normalnego użytkowania ja dodam od siebie tak : Android Assistant ( czyszczenie śmieci, zamykanie aplikacji itp) AutoMapa- juz wiesz Chrome jako przegladarka ( chociaz zastanawiam sie nad zmianą bo czasami zamuli ) Gmail Kingsoft Office ( do uzytku na DOC, PDF itp.) Latarka Facebook Facebook Mesanger Tapatalk UPC TV Youtube
-
System operacyjny Android
ja po zmianie andka wyszukiwałem i też miałem problem i potem wpisałem normalnie " audi a4 " i w wielu oferowanych znalazłem to właściwe
-
perfumy
Zegna Colonia jasna Pacco Rabbane One Milion Kenzo Sport Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme i stary klasyk niestety już deficytowy ADIDAS ACTIVE BODIES czyli potocznie zwany czarny Adaś :decayed:
-
System operacyjny Android
- System operacyjny Android
ja posprawdzałem, z moim łączy się bez problemowo mam Philipsa :wink:- System operacyjny Android
dla posiadaczy UPC https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.upc.media.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLnVwYy5tZWRpYS5hbmRyb2lkIl0. ściągnąłem i odkryłem zajebistą rzecz z każdego miejsca na ziemi przez neta moge ustawiać co chce zeby mi sie nagrało na dekoder, całą liste programów widze :decayed:- To się chłopaki ustawili
czyli kupie taniej pierścionek :decayed:- Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Michał_s87 u siebie nakleił folie od zewnątrz na wzór US i mijając go ostatnio nawet nie pomyślałem, że to folia :decayed: ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- ps problem wymiany żarówki na trasie rozwiązałem w bardzo prosty sposób ... kupiłem 2 oprawki kierunków i to w nich zrobiłem dziurke i przylutowałem dodatkowy + na obrys... i cały ten " Obrys " dolutowałem do kabli z normalnej oprawki i teraz w momencie kiedy mi sie spali obrys... wkładam żarówke normalną w seryjną oparke która sobie wisi za lampą i tyle więc fizycznie mam 4 oprawki żarówek :decayed:- Spoty Katowice i okolice
:polew: odkąd Ty taki curva religiny ? ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- to psyt ponownie nie piję bo zbieram kase na : Zawieszenie Audi A4 (B6/7) EIBACH B12 Pro Kit (2967357414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiście od 1,9 tdi tu akurat aukcja dotyczy 2,5 sedan to teraz CIę nie rozumiem.... na początku miałeś nisko i bardziej twardo i sztywno, później dałeś 1BA, teraz 1 BE i nagle chcesz Bilsteina ??? Tyś jest gorszy jak baba cały czasu szukam jakoś nie umiem się wstrzelić i cały czas coś mi stuka z prawej strony znając Ciebie - jedynie 1BE + jakieś -30.... Za gwinty itp się nie chytaj bo po tyg wrócisz do serii Przejedź się z kimś na gwincie po Mysłowicach zrezygnujesz w momencie Zapraszam :decayed: plomby Ci wypadną :naughty: a tak na poważnie... Ta Technics zachowuje się twardziej sporo niż 1BE ale o dziwo wybiera fajnie dziury jak na ten przedział cenowy ( mam teraz ustawione na ok 2-3cm prześwitu błotnik-opona )- Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
prawda jest taka, że jak będziesz miał pecha to ori 15 " złamiesz .... a jak jeździsz w miare z głową to pojeździsz nawet na 20" po Polsce... wiadomo, odcinkami sporo wolniej...- Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
jeździłeś na takich felgach, że tak piszesz ?? Sam posiadałem 17" z dwoma rozstawami przelatałem 2 sezony po różnych drogach i NIGDY żadnej nie zagiąłem ani nic.... więc tak nie gadaj 17" sprzedałem i kupiłem teraz 18 " ... chociaż szukałem 19" :decayed: pomiędzy 17" a 18" nie ma prawie wcale różnicy w jeździe- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
kur*a..... a miałem całe auto malowac..... szlak trafił cały plan bo tankuje z baniek i zawsze auto udu*cone ropą ....:decayed:- System operacyjny Android
to zrobimy tak, jak tylko się pojawi pentagram to go kupuje i lecę do Ciebie na zamianę za S3:naughty: Pentagram MONSTER 4,3 IPS DUALsim GPS 4100mAh +2GB (2996843220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. proszzzz- Spoty Katowice i okolice
:hi:dzieki za spota chłopaki- System operacyjny Android
odebrałem swoją Defy... wgrany Andek 4.1.2 telefon chodzi dużo szybciej.. i zero zwiechy.. już od kilku dni.. czuje się jakbym kupił nowy telefon.... Pablo a mówiłem Ci o tym Pentagramie.. to gadałeś, że to złom chiński:decayed::decayed:- System operacyjny Android
oddałem właśnie moją defy na wgranie andka 4.x.x zobaczymy czy przyspieszy w działaniu :naughty:- Drogówka
" idź przeproś kolegów z afryki i przynieś mi moje spodnie " :decayed:- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To jest Scania, wybaczam Ci niewiedze Wysłane z mojego MB525- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Michał_s dzisiaj wyjeżdżał na Niweckiej ..... :decayed:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
dla mnie mega za***isty,do połowy taki se,ale od połowy za***isty!! Sęp nawet polotu niema Również uwazam ze jest za***isty !!! Wysłane z mojego MB525- auto + laweta Pytanie
sorki troche zamieszałem... do 750kg bez hamulca najazdowego a powyżej już z hamulcem najazdowym.. ale pamiętaj, że auto + max załadowana przyczepa do 3500 kg, przyczepa załadowana musi być lżejsza niż DMC samochodu oraz i max DMC ciągniętej przyczepy musi być spełnione- auto + laweta Pytanie
na samą kategorie B możesz ciągnąć przyczepe lekką a przyczepa lekka jest o DMC 750 kg. jak chcesz jechać na legalu wypożycz Wypożyczalnia aut dostawczych VAN PLANDEKA wynajem (2973332577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. przerabiałem ten temat już kiedyś- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
ta zaślepka ma Ci uszczelnić lampe.... ciekawe co zrobisz jak pięknego jesiennego wieczoru w deszczu stracisz oświetlenie :kox: dwie dziurki robisz masz w kpl uszczelki i święty spokój- Drogówka
z takim podejsciem nie dziwne ze udało sie uskladac na B6:decayed: ale ja chodze do kina, i to czesto mnie stac na bilet, ale nie bede placil za polskie filmy bo chce zeby upadla polska pseudo kinematografia jakbym byl cierpliwszy to bym uzbieral i na b8 nie lubie ogladac takich filmow w kinie, w kinie chce miec super efekty , bo nie po to ide by ogladac takie cos na duzym ekranie dzięki takiemu podejściu nie pozwalasz się rozwijać polskiej kinematografii :facepalm: ja jutro o 20 zabieram swoją połówke - System operacyjny Android