Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Elcamp - kamper, camper, sprzedaż, serwis kamperów oraz wynajem samochodów campingowych i przyczep kraków. kiedys na jakiejs wystawie widziałem pare busów od nich.... robi wrażenie:)
  2. też tak mam podpięte, tylko przy włączonym kierunkowskazie miga przycisk halogenów mam bez żadnej diody i u mnie działa wszystko OK
  3. Minute temu mirona ex b7 na a4 na wysokości kedzierzyna na poboczu stal przy scanii co miala awarie Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
  4. Witka kogo mijalem wlasnie na wlocie do Mszany? B6 avant czarna KLI? Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
  5. kable które przychodziły Ci do halogenów w lampach przedliftowych podpinasz miernik albo żarówke i sprawdzasz kiedy Ci pojawi sie napiecie po wlaczeniu przycisków halogenów.. i ten kabel lutujesz do jednego włókna w tych o to żarówkach .. ot cała filozofia.. wlaczone halogeny = włączony obrys i to tyle filozofii
  6. talib1990 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Witka chłopaki mam pewną sprawe... kuzyn chce kupić b7 która stoi w Świdnicy.. jest może ktoś z okolicy aby podjechał obejrzał, zerknął fachowym okiem czy jest to coś warte ? Oferta - Audi A4 - DO SPRZEDANIA PRZEPIĘKNA AUDI A4 B7 2.0 TFSi QUATTRO manulana skrzynia biegów!!!!!!!!!!!!!! rok produkcji 12.2006 ale pierwsz
  7. ja mam podpięte pod przednie halogeny, których nie mam bo były w lampach .... teraz jak mam poliftowe lampy to włącznik pozostał i instalacja też... wygląda to schludnie i nie ma żadnych dodatkowych przycisków
  8. ja używam laptopa także wszędzie.. nieraz leżę w łóżku i jeżdże nią po prześcieradle czy po jakiś nierównych powierzchniach i nie ma z nią żadnych problemów.. dodatkowo ten mały odbiornik chowa się we wnętrze myszki
  9. ja mam brothera juz 4 albo 5 rok (dcp 145c), kupuje tusze po 2,30 zł i jeszcze nie słyszałem o jakiś problemach z głowicami itp. brat ma, szef i wielu innych znajomych podobne modele i też jakoś nic się z nimi nie dzieje, a urządzenie jak najbardziej polecam.. chociaż czyszczenie potrafi się włączyć w niedziele o 6 rano to wtedy mam ochote je wypierd*lić za okno
  10. ja używam już drugi rok Microsoft Wireless Mobile Mouse 1000 - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD baterie zmieniam raz na 5 miesięcy przy normalnym korzystaniu... jest polakierowana taką chropowatą strukturą i nie nosi w ogóle żadnych śladów użytkowana... dobrze leży w ręce
  11. jak się nazywa ta folia na którą kleił folie ? gdzie ją dostać... mi średnio raz w tygodniu chcą dowód zabrać juz mnie to drażni
  12. dobry film ? zainteresował mnie swego czasu reklamą w TV a potem jakoś słuch o nim zaginął
  13. witka, ja też chyba podjade na chwile
  14. ciekawe czy kupiłeś Motula czy może przechodzonego Lotosa ...... poczytaj nawet na forum co mam na mysli
  15. pomyśl wtedy jakbyś zareagował jakby tobie ktoś coś zrobił z audicą... wolałbym mu dać po mordzie, puknąć żone ale auto zostawić w spokoju ... nie życze Ci zobaczyć z rana porysowane gwoździem 12 elementów jak ja z 3 miesiące temu
  16. To ja Bożena. tak wygląda moja praca - YouTube
  17. nawet Talib zawitał na spota
  18. miałem podobny objaw.... i wymieniłem wszystkie 4 poduszki pod silnikiem i skrzynia ...silnik duzo mniej chodzi po komorze przód tył.... skrzynia się inaczej zachowuje.. i takie stuki ustały jak ty opisujesz .... mi dodatkowo przy gaszeniu i odpalaniu silnik wpadał w wibracje ze trzepało całą budą, wszystko ustało
  19. moja bratanica ma tego SAMSUNG GALAXY MINI BIAŁY BS gw24m Poznań-Baranowo (2514233474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo przyjemny telefon
  20. Praca i stres niweluje wszystkie niedoskonalosci a nie wymuszone cwiczenia.
  21. po " Kobiecie z tatuażem " zgłębiłem się bardziej w temat książki jakiej był ten film ekranizacją i natknąłem się na inne ekranizacje trylogii Stiega Larssona : "MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY NIENAWIDZĄ KOBIET" "DZIEWCZYNA, KTÓRA IGRAŁA Z OGNIEM" "ZAMEK Z PIASKU, KTÓRY RUNĄŁ" tak mnie wciągnęło, że zacząłem oglądać o 1 w nocy a skończyłem rano ...
  22. Policja to instytucja w każdym mieście taka sama teoretycznie... a z praktyki wynika, że każdy policjant podchodzi do sprawy inaczej.... mi w Sosnowcu porysowali auto w niedziele... a dostałem dokumenty o umożeniu sprawy napisane w .... poniedziałek... czyli dzień później także też im siię nie chciało nic robić
  23. ja posiadam ten model TP-Link Router WiFi DSL TL-WR340G UPC ASTER wi-fi (2440984677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mieszkanie 55 mkw zasięg 100 % .. przed blokiem ( 2 piętro mieszkanie ) zasięg 60 % .. nieraz jak Vaguje auto to na parkingu przed domem mam jakies 40% zasięgu... mam go już ze 2 lata.... zero jakichkolwiek problemów
  24. 3.0 220 w b6 mi odpowiada
  25. nie wiem czy się nie obrazisz ale wyslałem fotki twojego samochodu Tedemu :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.