Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Wskaznik doladowania Zastanawiam sie jakby wygladala z czarnymi kolami... taka czarna suka hmmmmm Plany sa b6/c5 duza benzyna v6 quattro i tiptronic
  2. jak kupiłem siedziała 2 cm niżej... i niestety przy skrętach tarło o błotniki...więc podniosłem.. jest dla mnie optymalnie bo czasami trzeba gdzieś depnąć.... środek mi pasuje.. nie bede zmieniał konsoli ..... chce doprowadzić mechanicznie to auto do nienagannego stanu... za miesiąc zrobie głowice... poduszki pod silnikiem i inne rzeczy.... to jest najważniejsze w tym momencie
  3. ulep jak ulep... ale tam jest pięknie:kox: wygląda jakby w dolinie było Rożnowskie:eusathink: błąd !! ps. do Rożnowa mam 10 km :kox::kox:
  4. w sierpniu będe na weekend...
  5. nigdy o tym nie myślałem ze względu na to, że nawet czasami ją użyje.... a miałem auto bez niej ( sedana ) i już więcej nie chce
  6. Witam.... po kradzieży mojej poprzedniej B5 1.8 TQ przyszedł czas na zakup czegoś kolejnego..... długo myślałem co kupić aż w końcu w październiku 2011 roku padł wybór na B5.... kupiłem niby pewne auto od kolegi ... ale jak wyszło potem... trzeba było troche w auto zainwestować przez jego zaniedbania.... ale jestem coraz bliżej zamieżonego efektu.... do rzeczy - ciemny popielaty Avant modelowo 98 rok - 2x el szyby - 4x poducha -c. zamek - climatronic itp. itd... czyli seryjny dziadziowóz przeprowadzone zmiany - przód - lampy II Lift US BLACK made by Mrogal + Hid 4300 - tył - lampy II lift - szyby przyciemnione folią Armolite - przednie boczne II stopień, reszta auta III - grill II lift pomalowany w całości w czarnym macie -zawieszenie gwintowane TA Technics - felgi 18" MAM 8 Polerowane na papciu 225/40/18 - soft na ok 130-140km/300nm ( zmierzone 140,5 km/307nm ) - podsufitka obszyta na zamówienie na czarno wraz z polakierowaniem plastików wewnątrz - wskaźnik doładowania obok kierownicy - wymienione wszystkie głośniki na pioneer'a - radyjko Pioneer 4400BT - skrzynia basowa JBL - wzmacniacz Audio Media - kondensator 1,2 F - CB President Teddy + Wilson Little Will - końcówki wydechów zmienione - kierownica obszyta na czarno ( gładka + perfora ) z czerwoną nicią przez Ragusia - mieszek, gałka, ręczny, łokieć wszystko również obszyte przez Ragusia kiedy zakupiłem auto musiałem wiele rzeczy " dopieścić " to rozrząd, to hamulce, to padł wahacz, pompa wtryskowa itp itd... jestem człowiekiem który auto chce mieć zrobione w 100 %. Niestety jak to bywa w polskim narodzie .. znajdzie się zawsze jakaś kur*a która Ci stanie na drodze.... mi taka stanęła i 10 elementów idealnie do podkładu przejechała sobie gwoździem.... postanowiłem polakierować całe auto z wyjątkiem dachu.... lakierek został odnowiony, nabrał nowego blasku.... dobra dość pierd*lenia... fotki poniżej hehe pozdro ps. licze na ewentualne sugestie....
  7. Tak jak Cris mowi, ja byłem Mignął mi avant ciemny ale myślałem że mi się przewidziały ramki klubowe Witam wgl po dłuższej przerwie i zapraszam do zaległej galerii z inwazji: https://picasaweb.google.com/101650765749344159688/VAGINWAZJA2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNLviYjL7KGVqwE&feat=directlink mówie sobie, stane u dziadków na cmentarzu będe wracał stane po fajki to pogadamy a tu wcięło kolege... dokładnie czarny avant wszystkie szyby czarne....
  8. dzisiaj około 13 pod Orlenem w Limanowej w kierunku Bochni widziane B5 ciemny sedan ...kto to ?
  9. Witka chłopaki...... korzystając z pogody i za***istych okolic popstrykałem troszke fotek... dobrze, że przestało padać...
  10. zdjąłem bo bratanica co chwile " ja płukam ja płukam " a dziecko to robi w takim tempie, że połowa zasycha :decayed: to miała zadanie wyczyścić tablice i potem pozwijać węże i inne pierdoły, taki jestem wujek :naughty:
  11. ja korzystając z takiej pogody auto umyłem, nawoskowałem sobie pod wiatą.... od lakiernika odebrane szyby zrobione to teraz malina... jakby pogoda była to można by się polansować po okolicy ....
  12. 82 km mi wyszło z Przyszowej więc nie tak źle... ale plus taki, że droga była dobra... a stanęliśmy przy zaporze w Czorsztynie.. przy okazji.... nawet jednego w 325 Coupe E46 nauczyłem kultury hehehe
  13. Witka, wczoraj mi cały dzien prawie forum nie działało... kurde... byłem w tym Zakopcu ale pojechałem na Stary Sącz i dalej prosto na Nowy Targ ...
  14. a gdzie lampy USA ? no to nie trafiłem kurde ze spotem powiedzcie Mi jak najlepiej leciec na Zakopane tutaj z okolic Sącza Limanowej
  15. Witka chłopaki.... ja właśnie wjechałem na wasze rejony.... dajcie znać kiedy jakiś spot... wracam w niedziele dopiero
  16. Nikbut NEEX Mokasyny Wiosna 2012 - 936 cz 46 rnik1 (2436754832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam takie tylko z Zary pasuje i do koszuli i do t-shirtów... mega wygodne obuwie.. porzucam adidasy momentami dla nich
  17. mam aktualnie Wilsona podpiętego do Teddy'ego... i jak jade z bratem który ma na dachu Alaske ok 150 cm na magnesie to słysze nie wiele mniej.... a przynajmniej nie zbiera aż tyle śmieci .... kosztuje ok 55 zł więc jak ktoś Ci ją zapier... nie zapłaczesz nawet
  18. kupiłem z 2 tygodnie temu tego Teddy'ego i narazie wszystko na plus także zmieniać nie zamieniam... jeżdże z Wilsonem antenką Bardzo mnie denerwowało w tym Legendzie, że SQ działał tak naprawde od godziny 11 ... a od początku nic się nie działo... w Teddym jak wyłącze ASC to czuć różnice w każdym położeniu...
  19. jak jade miasto, trasa, wieś, miasto, trasa, wieś .. to jakoś nie chce mi się co chwile kręcić RFem .... wystarczy, że od rana do wieczora w ciężarówce się nasłucham jazgotu z eteru to chociaż w osobówce chce mieć radio a nie szumofon gdzie musze co chwile kręcić... może jestem wygodny leniwy ale radio dla mnie powinno być takie że odpalam 19 kanał ustawiam głośność i tylko ewentualnie nadaje....
  20. i Legend nie ma najlepszej opcji z Johnego, Harrego czyli właśnie ASC ... a co do teddy'ego ... w mieście ASC też daje sobie rade chociaż mniej jak to bywa w dużych aglomeracjach.... ale wole to niż co 3 minuty kręcić SQ&RF żeby nie szumiało ale miało zasięg.. radio leży na stojąco pod podłokietnikiem i na całą trase zapominam gdzie leży...
  21. miałem Mtecha Legend II z antenka Wilson Little Will, radyjko wywaliłem bo to jest dużo tańsza podróbka presidenta/unidena .... zawsze się słyszało u sprzedawców, że to radio jest prawie jak president itp. więc zaryzykowałem i mam teddy'ego od 2 tygodni... nie zamienie go na żadne inne radyjko... ASC na trasie sprawdza się idealnie
  22. ćwicz silną wole ...najgorzej jak spalisz na starcie i będzie cztery ruchy, pędzel suchy :decayed:
  23. Z godzine temu bialy sedan b5 w dabrowie na felach z passata cc pare minut temu na zabkowicach srebrne b6 w avancie z pakietem s4 odtitane
  24. no wlasnie i moge zrobić dostosowaną do swojego kufra i potrzeb.... a oprócz MDFu trzeba w środku wyścielać w jakiś sposób skrzynie.. na co zwrócić uwage?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.