Treść opublikowana przez talib1990
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Ja, a co, coś nabroiłem:decayed: ? Zależy czy lotka na dachu czy nie bo kolega ma też ledy z tyłu i przód kołka do jazdy dziennej i tez SZ z tym,że ja mam zderzaki esowe. Jechales wczoraj dts z zaborza na pawlow? Ok 9 Wysłane z Defy MB526 4.1.2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka chłopaki kto jeździ ciemnym avantem B5 z tyłu ma lampy Ledowe a z przodu do jazdy dziennej ... blachy SZ
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ciemny avAnt b5 sz blachy na dts w zabrzu na ledach Wysłane z Defy MB526 4.1.2 ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- Czyje to ? Wysłane z Defy MB526 4.1.2
-
malowanie emblematow
chrom ściągasz papierem wodnym. ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- ps. temat był srylion razy wałkowany, że nadaje się do zamknięcia !!
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: WItka chłopaki. Zna się ktoś na rowerach ? albo może ma ktoś jakąś używke do sprzedania? Potrzebuje dla mojej Martyny rower. Problem jest bo ma 152 cm wzrostu :decayed: i dlatego rower jakiś niższy musi być
-
Truckerzy
Zdarzają się takie sytuacje zwłaszcza jak jakiś jemioł wyjedzie z podporządkowanej i nie może się zebrać,dużo wtedy esp pomaga wystarczy jednak panicznie hamować i scyzoryk murowany.koleś zachował zimną krew.szacunek. kiedyś mi pod czteroośke wyjechał gówniarz w starej e30 ... hamując ( wyminąć nie mogłem bo leciały auta z naprzeciwka ) dojechałem mu na centymetry do d*py, klakson długie a ten pajac na światłach do mnie z łapami wybiega, no to wziąłem rurke do kabiny.... ale sie wrócił niestety do auta:kox::kox: szacun za opanowanie dużego z tekiego poślizgu.... pochwale się Wam chłopaki, pisałem prace inżynierską na temat " zasady bhp kierowcy zawodowego pojazdu ciężarowego o nadwoziu samowyładowczym " w piątek obroniłem się na 4,5
-
Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich
jebło Cie albo Mondeo albo Focus ITD czekaj na zdjęcie :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chłopaki i dziewczyny.... Pragnę się pochwalić, że oto w dniu dzisiejszym zdobyłem tytuł inżyniera BHP :decayed: dlatego sobie troszeczke popijam na relaksie :kox:
-
System operacyjny Android
jestem sam ciekaw daj znać jak bateria i obudowa ... bo głównie na to w telefonie zwracam uwage
-
System operacyjny Android
Chyba szukasz dziury ... w całym Piszecie o tym i piszecie aż wziąłem i se popsztykałem Raz coś ledwo zauważalnie strzela a raz nie. Zależy jak palec przyłożysz, szybko czy wolno itd. To zwykły plastikowy guziczek, więc musi sobie trochę popsztykać. Zaklej taśmą, nie używaj, to Cię nie będzie wnerwiał No i właśnie o takie psztykanie mi chodzi Wiesz to nie chodzi o szukanie dziury w cały ale jakby nie było jest to telefon za prawie 2 tysie i chciałoby się aby wszystko działało tip top. Poza tym mam uraz bo po tygodniu (niecałym) użytkowania ten sam przycisk źle mi się wciskał. Było coś takiego jak jest podczas gdy przycisk myszki od kompa jest rozwalony i podczas naciskania jest najpierw takie przeskoczenie. Miałem to samo w nowym jakby nie było telefonie. Wysłałem na gwarancję i wymienili. Ale teraz właśnie przy puszczaniu tak psztyknie Raz ciszej raz głośniej. Czasami w ogólnie nic nie słychać i to jest najlepszy dźwięk dla ucha Jestem niesamowitym pedantem jeśli chodzi o takie rzeczy i tak mnie to denerwuje, że jak mi się tak głośniej wciska to dostaję szału i zaczynam ten przycisk tak długo męczyć aż zacznie chodzić normalnie no i co, że za 2 tysiące ? :decayed: to jest tylko Samsung.... jeśli chodzi o jakość wykonania telefonu ( obudowa, przyciski) to wysokie modele HTC biją na głowe tego galaxy
-
Prośba o głosy :))
149,150,151 poszło i ode mnie :wink:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj mijałem się pod Tesco w Sosnowcu z kierownikiem w ciemnym b5 avant na SMY blachach.. mrygnąłem pomachałem ale kolega z deka zdziwiony był :decayed:
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
bo taka prawda każdy ma kochanke... jest to albo kobieta albo samochód/motocykl/quad itp itd:decayed::decayed:
-
Vectra C GTS
bardzo fajne auto momentami chodzi mi po głowie taka vectra tylko w 3.2 i automacie
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
ja taki zestaw mialem i do a4 przedliftowej zalozylem bez problemu oby H4 bylo ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- tylko kup bixenon zeby i długie mieć H4 ? czyli masz/miałeś xenon w lampie BEZ SOCZEWKI to juz nie jest hardcore, takie lampy to młotkami się powinno rozbijać:kwasny:
-
Problem z instalacją
no to wsadzaj Fis'a :decayed:
-
Sezon Rowerowy 2016
ja kupiłem takiego sprzęta :decayed: zrobiłem narazie na nim 100 metrów ... z auta do garażu :kox: mam ambitny plan, kupić jeszcze mojej Martynie rower i jak pojade do Władysławowa na 2 tygodnie, na dach i śmigać tam co wieczór
-
Muzyka w naszych autkach
03. B&B - BROŻAS & BUCZER - Ciemność i Mrok feat.D - YouTube
-
Problem z instalacją
jakie masz ładowanie ? a co sie dzieje w momencie włączenia kierunków np.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Mowisz ze ktos sie u mnie kreci na rewirach Wysłane z Defy MB526 4.1.2
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
granatowe b5 sedan na SM na Brzęczkach dzisiaj koło 15-16
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
pewien czas temu szukałem opon 18" natknąłem się na ogłoszenie użytkownika bartosz85 pt."[h=2]OPONY LETNIE 225/40/18 TRIANGLE 5mm okolo bierznika"[/h] http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-letnie-225-40-18-triangle-5mm-okolo-bierznika-260228/ cena została ustalona na 250 zł + 30 zł wysyłka za KOMPLET kaska została przelana, oczekiwania na opony 2 dni.... i wtedy zostałem zaskoczony kiedy Listonosz przynosi mi opony w ilości 2 szybki telefon do sprzedającego i tak zgadza sie wszystko ... zakupiłem 2 opony ze świadomością zakupu kompletu Sprzedający upierając się starał mi sie wpoić, że za ową kwotę nie da się kupić kompletu opon i nie jeździłem chyba nigdy na 18", że cen nie znam itp. itd podając linka do aukcji ww. opon lecz w ogłoszeniu nie było wzmianki ani słowa o tej aukcji Na koniec zaproponował mi, że odda mi pieniądze za opony, przyjmie je spowrotem ale koszt przesyłki ponosze ja. Po wszystkim chciał trochę zmienić charakter ogłoszenia i je przeprawił o te znaczące słowa Cena 290 zl za komplet. (2 SZTUKI) ogłoszenie teraźniejsze ogłoszenie przed edycją, w dniu odebrania paczki Robiłem różne interesy z wieloma użytkownikami forum, sam jestem w klubie już od 7 lat i sytuacja taka zdarzyła się mi po raz pierwszy ( mam nadzieje, że ostatni ) Opony zostawiam ze względu na dobry stan, lecz świadomość gdzie kupowałem KOMPLET OPON ( 4 szt.) a dostaje PARE ( 2szt.) bardzo mnie wkur*iła Tak wiem, mogłem zapytać konkretnie ILE SZTUK OBEJMUJE WW. KOMPLET lecz z doświadczenia gdzie sam jestem kierowcą zawodowym KOMPLET w samochodzie osobowym oznacza SZTUK CZTERY
-
Jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne ( drukarka, ksero, skaner) do 250zł
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja kupuje od dwóch lat od tego sprzedawcy i zero zastrzeżeń
-
System operacyjny Android
A po co automapa jak jest nawigacja z google maps za free? Tak samo ten android assistant po co skoro mozna wszystko z ustawien pozamykac? wysłane z kalkukatora SGS3 a może KTOŚ ma mały pakiet danych i nie chce korzystać non stop z połączenia internetowego i chce mieć mape OFFLINE ? a po co zamykać pokolei aplikacje jak jednym ruchem zamykasz WSZYSTKIE które nie wpłyną na działanie telefonu ew. usunąć śmieci tak samo jednym KLIK
-
Wybór Telewizora :)
Co to za promocja z tym telefonem gratis ? Wysłane z Defy MB526 4.1.2