Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. To Ja, a co, coś nabroiłem:decayed: ? Zależy czy lotka na dachu czy nie bo kolega ma też ledy z tyłu i przód kołka do jazdy dziennej i tez SZ z tym,że ja mam zderzaki esowe. Jechales wczoraj dts z zaborza na pawlow? Ok 9 Wysłane z Defy MB526 4.1.2
  2. Witka chłopaki kto jeździ ciemnym avantem B5 z tyłu ma lampy Ledowe a z przodu do jazdy dziennej ... blachy SZ
  3. Ciemny avAnt b5 sz blachy na dts w zabrzu na ledach Wysłane z Defy MB526 4.1.2 ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- Czyje to ? Wysłane z Defy MB526 4.1.2
  4. chrom ściągasz papierem wodnym. ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- ps. temat był srylion razy wałkowany, że nadaje się do zamknięcia !!
  5. :hi: WItka chłopaki. Zna się ktoś na rowerach ? albo może ma ktoś jakąś używke do sprzedania? Potrzebuje dla mojej Martyny rower. Problem jest bo ma 152 cm wzrostu :decayed: i dlatego rower jakiś niższy musi być
  6. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zdarzają się takie sytuacje zwłaszcza jak jakiś jemioł wyjedzie z podporządkowanej i nie może się zebrać,dużo wtedy esp pomaga wystarczy jednak panicznie hamować i scyzoryk murowany.koleś zachował zimną krew.szacunek. kiedyś mi pod czteroośke wyjechał gówniarz w starej e30 ... hamując ( wyminąć nie mogłem bo leciały auta z naprzeciwka ) dojechałem mu na centymetry do d*py, klakson długie a ten pajac na światłach do mnie z łapami wybiega, no to wziąłem rurke do kabiny.... ale sie wrócił niestety do auta:kox::kox: szacun za opanowanie dużego z tekiego poślizgu.... pochwale się Wam chłopaki, pisałem prace inżynierską na temat " zasady bhp kierowcy zawodowego pojazdu ciężarowego o nadwoziu samowyładowczym " w piątek obroniłem się na 4,5
  7. jebło Cie albo Mondeo albo Focus ITD czekaj na zdjęcie :decayed:
  8. Witka chłopaki i dziewczyny.... Pragnę się pochwalić, że oto w dniu dzisiejszym zdobyłem tytuł inżyniera BHP :decayed: dlatego sobie troszeczke popijam na relaksie :kox:
  9. jestem sam ciekaw daj znać jak bateria i obudowa ... bo głównie na to w telefonie zwracam uwage
  10. Chyba szukasz dziury ... w całym Piszecie o tym i piszecie aż wziąłem i se popsztykałem Raz coś ledwo zauważalnie strzela a raz nie. Zależy jak palec przyłożysz, szybko czy wolno itd. To zwykły plastikowy guziczek, więc musi sobie trochę popsztykać. Zaklej taśmą, nie używaj, to Cię nie będzie wnerwiał No i właśnie o takie psztykanie mi chodzi Wiesz to nie chodzi o szukanie dziury w cały ale jakby nie było jest to telefon za prawie 2 tysie i chciałoby się aby wszystko działało tip top. Poza tym mam uraz bo po tygodniu (niecałym) użytkowania ten sam przycisk źle mi się wciskał. Było coś takiego jak jest podczas gdy przycisk myszki od kompa jest rozwalony i podczas naciskania jest najpierw takie przeskoczenie. Miałem to samo w nowym jakby nie było telefonie. Wysłałem na gwarancję i wymienili. Ale teraz właśnie przy puszczaniu tak psztyknie Raz ciszej raz głośniej. Czasami w ogólnie nic nie słychać i to jest najlepszy dźwięk dla ucha Jestem niesamowitym pedantem jeśli chodzi o takie rzeczy i tak mnie to denerwuje, że jak mi się tak głośniej wciska to dostaję szału i zaczynam ten przycisk tak długo męczyć aż zacznie chodzić normalnie no i co, że za 2 tysiące ? :decayed: to jest tylko Samsung.... jeśli chodzi o jakość wykonania telefonu ( obudowa, przyciski) to wysokie modele HTC biją na głowe tego galaxy
  11. 149,150,151 poszło i ode mnie :wink:
  12. dzisiaj mijałem się pod Tesco w Sosnowcu z kierownikiem w ciemnym b5 avant na SMY blachach.. mrygnąłem pomachałem ale kolega z deka zdziwiony był :decayed:
  13. bo taka prawda każdy ma kochanke... jest to albo kobieta albo samochód/motocykl/quad itp itd:decayed::decayed:
  14. talib1990 odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w Inne marki
    bardzo fajne auto momentami chodzi mi po głowie taka vectra tylko w 3.2 i automacie
  15. ja taki zestaw mialem i do a4 przedliftowej zalozylem bez problemu oby H4 bylo ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- tylko kup bixenon zeby i długie mieć H4 ? czyli masz/miałeś xenon w lampie BEZ SOCZEWKI to juz nie jest hardcore, takie lampy to młotkami się powinno rozbijać:kwasny:
  16. no to wsadzaj Fis'a :decayed:
  17. ja kupiłem takiego sprzęta :decayed: zrobiłem narazie na nim 100 metrów ... z auta do garażu :kox: mam ambitny plan, kupić jeszcze mojej Martynie rower i jak pojade do Władysławowa na 2 tygodnie, na dach i śmigać tam co wieczór
  18. 03. B&B - BROŻAS & BUCZER - Ciemność i Mrok feat.D - YouTube
  19. jakie masz ładowanie ? a co sie dzieje w momencie włączenia kierunków np.
  20. Mowisz ze ktos sie u mnie kreci na rewirach Wysłane z Defy MB526 4.1.2
  21. granatowe b5 sedan na SM na Brzęczkach dzisiaj koło 15-16
  22. pewien czas temu szukałem opon 18" natknąłem się na ogłoszenie użytkownika bartosz85 pt."[h=2]OPONY LETNIE 225/40/18 TRIANGLE 5mm okolo bierznika"[/h] http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/opony-letnie-225-40-18-triangle-5mm-okolo-bierznika-260228/ cena została ustalona na 250 zł + 30 zł wysyłka za KOMPLET kaska została przelana, oczekiwania na opony 2 dni.... i wtedy zostałem zaskoczony kiedy Listonosz przynosi mi opony w ilości 2 szybki telefon do sprzedającego i tak zgadza sie wszystko ... zakupiłem 2 opony ze świadomością zakupu kompletu Sprzedający upierając się starał mi sie wpoić, że za ową kwotę nie da się kupić kompletu opon i nie jeździłem chyba nigdy na 18", że cen nie znam itp. itd podając linka do aukcji ww. opon lecz w ogłoszeniu nie było wzmianki ani słowa o tej aukcji Na koniec zaproponował mi, że odda mi pieniądze za opony, przyjmie je spowrotem ale koszt przesyłki ponosze ja. Po wszystkim chciał trochę zmienić charakter ogłoszenia i je przeprawił o te znaczące słowa Cena 290 zl za komplet. (2 SZTUKI) ogłoszenie teraźniejsze ogłoszenie przed edycją, w dniu odebrania paczki Robiłem różne interesy z wieloma użytkownikami forum, sam jestem w klubie już od 7 lat i sytuacja taka zdarzyła się mi po raz pierwszy ( mam nadzieje, że ostatni ) Opony zostawiam ze względu na dobry stan, lecz świadomość gdzie kupowałem KOMPLET OPON ( 4 szt.) a dostaje PARE ( 2szt.) bardzo mnie wkur*iła Tak wiem, mogłem zapytać konkretnie ILE SZTUK OBEJMUJE WW. KOMPLET lecz z doświadczenia gdzie sam jestem kierowcą zawodowym KOMPLET w samochodzie osobowym oznacza SZTUK CZTERY
  23. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja kupuje od dwóch lat od tego sprzedawcy i zero zastrzeżeń
  24. A po co automapa jak jest nawigacja z google maps za free? Tak samo ten android assistant po co skoro mozna wszystko z ustawien pozamykac? wysłane z kalkukatora SGS3 a może KTOŚ ma mały pakiet danych i nie chce korzystać non stop z połączenia internetowego i chce mieć mape OFFLINE ? a po co zamykać pokolei aplikacje jak jednym ruchem zamykasz WSZYSTKIE które nie wpłyną na działanie telefonu ew. usunąć śmieci tak samo jednym KLIK
  25. Co to za promocja z tym telefonem gratis ? Wysłane z Defy MB526 4.1.2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.