Treść opublikowana przez talib1990
-
Praktyczne i tanie sposoby na problem przy aucie
w ciężarówce gdzie mam non stop kurz używam do czyszczenia plastików chusteczek nawilżanych dla dzieci... efekt długotrwały :decayed:
-
ubezpieczenie PZU Wariant Serwisowy - kosztorys prawidłowy ? Pomocy !!!!!
Witam. Parę dni temu potrąciłem sarne peugeotem 206 dziewczyny. Auto ubezpieczone w PZU OC + AC + NW ( wariant serwisowy- części oryginalne ) Dostałem dzisiaj kosztorys naprawy ( śmieszne ich wyliczenia ) oraz informacje, że zostanie przelana kwota jak za zamienniki... dodam że wręcz żenująca Uszkodzenia są następujące : zderzak przód do wymiany błotnik lewy przód do wymiany lampa lewa przód nadkole lewe przód maskownica zderzaka... Pytanie moje brzmi dlaczego wysyłają mi kase jakbym miał wariant optymalny czy jakoś tak czyli na zamiennikach skoro dopłacałem do wariantu serwisowego.... oraz skąd oni wzieli lakiernika który 2 elementy pomaluje za 200 zł ? ehhhhh Prosze was o pomoc
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
jak Dawid masz ochote to ustawimy się we dwóch dzis a za dwa tygodnie coś konkretnego się zorganizuje u nas w okolicy
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Michał ogarnijmy coś dzisiaj pogoda marzenie.... ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- ja o 14 jestem na obiedzie na niwce wiec na 17 spokojnie jestem wolny ... fura umyta tylko przetre z kurzu ps. ładuje aparacik i wezme statyw
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Fajne to radio dobra cena i ma wszystko czego szukam jedynie boje sie tej firmy. chyba coś pomyśle o takim radiu... ale juz chyba do następny B5.... taka piękna pogoda .. może robimy jakąś sesyje ?
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Dawid, sam myśle o radiu z tej kategorii cenowej i jakościowej :decayed: mi sie w oczy rzucił inny model mianowicie : NAJNOWSZY KRUGER&MATZ 2 DIN + ANTENA TV GRATIS (3280555905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
tak wyglądaŁY dzienne
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
widze, że kolega z Lenartowicza :decayed: to, że wybrałeś 17 do 1.6 Ci sie wcale nie dziwie... już dużo poprawiły wygląd auta... teraz jeszcze chociaż springi 1BE (-20mm) i będzie już lepiej.. ale nie wzorcowo pare razy chyba Cie widzialem w okolicach niwki.
-
Wybór Telewizora :)
zgadzam się. 2 tygodnie temu kupiłem za 2590 zł LG 42LM640 .... podłączyłem zwykłą myszkę bezprzewodową i śmiga jak ta lala
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
i ja jade :banan::banan::banan:
-
Spoty Katowice i okolice
Witka :hi: widzę, że tu same pijoki... czyli bez zmian :decayed: chłopaki wybiera się ktoś na zlot ? http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-ogolnopolski-a4-klub-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/
-
[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(
Fajna furka mody na + ale zmien opis, auto nie jest po pierwszym lifcie Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Mialem ale do b5 drl nie pasują ; p Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
Mercedes ML 320 CDI AIRMATIC 263 KM 577 NM
ML bardzo fajne autko jak leciałem z przyczepką a na przyczepce skuter do 150 km/h to spalanie średnie Olsztyn-Sosnowiec 9,4 ps. moim zdaniem skrzynia chodzi lepiej niż w X6 35d
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur nie byles dzisiaj czasami w Sosnowcu ;>?
-
Poleć swojego mechanika:)
Co do MrCleanara ostatnio oddalem X6 na pelna korekte.... wyszlo tak ze w srode auto idzie na poprawki .. zobaczymy czy zrobia tak jak obiecali. Dodam ze usluga kosztowala 2 tys zl. Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Zobaczymy jak to wyjdzie narazie musze dziewczyny 206 sie zajac bo sarne ostatnio zabilem i czekam na ruchy z AC .. pzu zrobilo ogledziny... Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
myśle nad różowym matem lub białym :kox:
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Dzisiaj obejrzalem kumpla fure i auto raczej idzie do obklejenia ))) Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
temat absolutnie nie ucichł wszystko w toku.... trzeba ustalić termin i robimy konkret spota... grill i piweczko
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
dzieki, powiedz lepiej kiedy sie spikniemy ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- jasne, w otworach w kierownicy a nie rzuca się w oczy jak w słupku itp.
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Za szyby 2 razy mi chcieli dowod zabrac w tym raz mnie na glebe wywalili ... jak to powiedzial oficer ciemne szyby w bmw/audi i zgraja lysych to nic dobrego hehehe Co do kiery w poprzedniej 1.8tq mialem trojramienna i jakos wole ta teraz Jak pogoda pozwoli jutro wyciagam fotele i sam piore wnetrze... pare piwek grill i jazda hehe Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2 ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2013 at 07:04 ---------- wnętrze wyprane, autko umyte, wypadało pstryknąć pare fotek :wink: niestety plener kiepski ....:decayed:
-
przeciemnianie szyb cena?
450 zł za 7 szyb folia armolite
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Z taką złotawą bransoletą ? tak a co ? ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- chyba, że chcesz Cartiera z certyfikatem .... 28 tys. zł
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
rok już... szczerze.. teraz bym zrobił ciemniejsze polecam... teraz w każdym aucie będe miał wszystkie czarne szyby